Zoznam podvodných prípravkov na chudnutie: čo majú spoločné?

Zoznam podvodných prípravkov na chudnutie: čo majú spoločné?
4 (80%) 3 hlas[ov]

Stretávame sa za celé roky s množstvom podvodných prípravkov na chudnutie. Podvodných preto, že v ich pozadí stoja lekári a zákazníci, ktorí pritom neexistujú. V každom jednom prípade neexistuje skutočný odborník, čo látku vynašiel a pripravil. všetky mená sú vymyslené, dokázateľne falošné. Niektoré prípravky sú dokonca to isté, len to mení názov a obal na snímke.

Spoločné prvky týchto látok sú prevažne tie isté:

  1. falošní odborníci, profesori a lekári stojaci za týmito výmyslami
  2. neexistujúci zákazníci, mená vymyslené a fotografie pokradnuté z rôznych stránok
  3. v českej verzii, poľskej, bulharskej, maďarskej, talianskej a inej sa tieto prípravky volajú rovnako, len tváre zákazníkov sú vymyslené vždy tak, aby boli “z danej krajiny”.
  4. protizákonný predaj, keďže sa neidentifikuje predajca, neexistujú zákonne platné všeobecné podmienky, reklamačný poriadok, nič k GDPR, neexistuje nič, čo by mohlo slúžiť na potvrdenie legality predaja. Súhlasy, náležitosti, identifikácia predajcu na bode mrazu. Nemysliteľné, ale žiaľ v každom jednom prípade reálne.
  5. falošné komentáre majú prinútiť, nátlakové akcie s odpočítavaním a hlásením o špeciálnej ponuke, či míňajúcich sa kusoch… to všetko sa pokúša docieliť, aby ste spravili rýchly a neuvážený nákup. Psychologický nátlak je tiež protiprávnym konaním, ale žiaľ netankuje to žiadne slovenské úrady.

Zoznam podvodných prípravkov na chudnutie, ktorým sme sa venovali, alebo prípravkov, ktoré sú propagované podvodnými stránkami a falošnými prvkami:

Prečo sa toľké roky nič nerobí?

Neexistuje záujem vyhľadávať a riešiť tieto prípady, pretože je stále málo poškodených, ktorých by mali záujem zastupovať renomovaní právnici. Tí dokážu skutočnosti presláviť. Úrady samovoľne nekonajú. Polícia nič riešiť nebude. Najmä na Slovensku neexistujú odborníci, ktorí majú záujem sa vŕtať v takomto odpade. Sme tu my, avšak my ako HOAX.sk nie sme schopní viac ako na problém upozorniť z časových aj finančných, či personálnych dôvodov. Budeme radi ak každé poškodenie vás ako zákazníkov nahlásite polícii a úradom SOI, zároveň reklamné bannery Rade pre reklamu a portálu, kde ste bannery našli. Všetkým ostatným ďakujeme za zdieľanie a pomoc pri šírení pravdy o internete a za zdieľanie článkov samotných vôbec.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

2 komentáre

  1. Mirka marec 10, 2019

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.