Internetové podvodyPochybné praktiky

Kapsulková kúra s Forskolínom – ďalší podvod v chudnutí

Ohodnoťte článok

Toto už naozaj nie je normálne. Jeden za druhým, ako kačky idúce na jazero za veľkou kačkou, sa objavujú podvody na chudnutie, na balenie báb, na zbavovanie sa vrások a podobne. Stále dookola je to o tom istom, narazíte na podvodné bannery, ktoré prilákajú na prevratné vedecké objavy. Netušíte akí vedci a nikdy nenájdete ani len zmienku o tom, že niečo také naozaj vynašli. Podvodné svinstvo v podobe falošných stránok, príbehov a fotografií sa opakuje stoj čo stoj za každú cenu a od čias zelenej kávy, acai berry bobúľ, či kozmetiky ACR Lefery sme tu mali už aj akési feromóny. Teraz prichádza nový banner, ktorý nezmyselne láka na nejaký hnedý hnus. Tento hnus je neidentifikovateľný a po kliknutí sa nedozviete, čo to je, na čo to slúži a akú to má spojitosť s drístami v cieľovom webe.

Tivi podvod

inzercia:

Podvodná reklama sa nám zobrazila na azeťáckom TIVI.SK

Dnes sme narazili na banner, ktorý prilákal na kliknutie a nestačíme sa čudovať. Na cieľovej stránke sa uvádza nejaký Forskolín a drobná fotografia našej starej známej, ktorá má v každej krajine na týchto podvodných stránkach iné meno. Tentoraz sa s ňou stretávame s menom “Naša reportérka Agnes Hermanová”. Fotografia z fotobanky, o ktorej sme už niečo popísali v rámci rok starých podvodov, teda nemizne a objavuje sa na ďalších. Stránky, na ktoré sa dá dostať a môžu mať aj napríklad adresu: “dennenoviny.com/zdravie/forskolin/” obsahujú aj komentáre. Tieto komentáre nie sú skutočné, fotografie pri nich sú kradnuté. Majiteľov pôvodných tvárí a fotografií sme už v minulosti vyhľadali a kontaktovali. Niektorí si zmenili svoju fotografiu, alebo ju nahradili inými obrázkami, po našom upozornení. Ich fotografie však stále celé mesiace zostávajú a podvodníci s nimi narábajú aj tentoraz. Falošné komentáre teda neberte ako skutočné referencie a názory reálnych ľudí. Všetko je to podvod rovnako tak, ako pri pokuse objednať tento pofidérny tovar narazíte na referencie.

Referencie neexistujú
Vážení čitatelia, prepáčte nám, ale sme už naozaj unavení. Každý týždeň nový a nový podvodník stále s tým istým. Fotografie údajných referencií obsahujú mená a príbeh, taktiež určené mesto, odkiaľ pochádzajú. V skutočnosti sú fotografie pokradnuté z internetu, daný človek v danom meste neexistuje, fotografie pochádzajú zo zahraničia a samotná obeť tejto zlodejiny možno ani netuší, že jeho fotografie zdieľajú kade-tade. Nájdeme potom 15 ďalších webov v rôznych jazykoch, na ďalšom bude zo slovenskej Janky z Trenčína odrazu Paloma z Madridu, na ďalšom Kosce z Bukurešti, a na ďalšom Alechandra z Atén. Nebaví nás to popisovať, pretože je toto svinstvo stále to isté.

Vyhľadajte si u nás témy “Zelená káva” alebo “acai” alebo “nidora”, prípadne ďalšie témy. O podvod ide jednoznačne vzhľadom na lákanie na falošný magazín, ktorý je nafingovaný len za účelom nalákať ľudí do pasce. Upozorňujeme, že sme neporušili žiaden zákon a ohradzujeme sa voči akémukoľvek obvineniu z poškodzovania dobrého mena. Dobré meno neexistuje. Predajca tohto prípravku, ktorý je pre naše úrady absolútne neznámy a nie je tým pádom ani schválený, je neznámy.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené