Home Stallone

Deepfakes ako hrozba blízkej budúcnosti. Videomontáže ako problém

Deepfakes sú novinkou na akú sme boli vďaka sci-fi filmom dávno pripravení, len sme dúfali, že sa nestanú realitou. Pri troche zdravého rozumu totiž niečo také môžeme považovať za hrozbu. Prečítať celé »
písanie tvorba makačka jak kon

HOAX.SK pripravuje zásadnú novinku. Veríme, že nás úspešne nahradí

Ako sme už avizovali v minulosti niekoľko krát, a aj v tomto článku na to narážame opäť, miera toho, čo sa na slovenskom internete deje bez akejkoľvek kontroly a riešenia, poznačuje aj nás Prečítať celé »

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí
Security

HOAX.SK odhaľuje skryté problémy v skrytej časti BEZPEČNOSŤ

Priatelia, počas posledných rokov sme sa mohli venovať rôznym témam. Vďaka riešeniu podvodníkov a falošných stránok sme však prilákali množstvo obetí aj ďalších trestných činov, vydierania a zneužitia. Za niekoľko rokov nás... Prečítať celé »
redakcia

Sekcia bezpečnosť je zverejnená a preriedená, aj pre iný projekt

Vážení priatelia. Na stránkach HOAX.SK bola niekoľko rokov k dispozícii skrytá sekcia venovaná internetovej bezpečnosti, pedofilom, obetiam pedofílie, spôsobom riešenia, jednotlivým prípadom a postupom. Túto sekciu sme sprístupnili vždy konkrétnym obetiam, alebo... Prečítať celé »
neodetá dívenka

Postoj polície nemusí byť vždy ochotný, preto trvajte na riešení zneužitia

Stretávame sa po dlhšom čase opäť v oblasti osobnej bezpečnosti a v rámci Facebooku na zneužitie účtov, osobných fotografií a zneužitia osobných... Prečítať celé »
Smutný výraz a reklamy

Dopady vydierania detí s nahými fotkami na Pokeci si neuvedomujeme

Sledujem jeden závažný prípad, ktorý sa v mnohom ponáša na niekoľko predošlých. Dieťa, ktoré má podľa profilových fotiek (v čase, keď profil fotografie zverejňoval) evidentne 13 rokov Prečítať celé »
Ovca

Chodí dieťa na informatiku? To neznamená, že sa naučí, čo potrebuje

Chodí vaše dieťa na informatiku na základnej škole, alebo na strednej škole? Stále to nemusí byť záruka toho,  že sa naučí, ako zaobchádzať s počítačom. Prečítať celé »
Smutný výraz a reklamy

Online pedofília prekvitá a vôbec nespomaľuje. Riešenie je stále rovnaké

Prípady, s ktorými nás oboznamujete a žiadate o pomoc, nám dokazujú jedno. Pedofília, rôzne pokusy o zneužitie maloletých, ohrozenia detí a mládeže na internete neutícha. Prečítať celé »
Smutný výraz a reklamy

Psychologická pomoc neznamená, že obeť patrí do blázinca

Ženy, ktoré prežijú vydieranie neznámym páchateľom na pokeci, sa s problémom nikde nezdôveria. Dokázali by okoliu, že nerozoznali problém. Máme žiaľ prípady ženatých mužov Prečítať celé »