Prehlásenie

Tieto stránky nebudú spomínať podvodné a nekalé praktiky bežných firiem, stránok a portálov, pokiaľ svojim správaním a praktikami nedajú dôvod si myslieť, že ide o podvodné a zavádzajúce stránky. Akákoľvek služba, web alebo firma, ktorá sa tu ocitne totiž buď poskytla dôvody na to, aby tu bola, oznámili ste nám jej chovanie, praktiky a postupy, alebo sme sa sami stali obeťou. Odmietame akékoľvek kompenzovanie poškodenia dobrých mien a poškodenia portálov a miest, ktoré sú na týchto stránkach spomínané. Pri každom zázname je uvedené z akých dôvodov je na týchto stránkach uvedená daná značka, daná adresa alebo portál, firma, či miesto.

Informácie sa k nám dostávajú cez médiá, cez osobné skúsenosti upozorňujúcich užívateľov, našim aktívnym vyhľadávaním a na základe osobných skúseností.

Rasistické hoaxy
V prípade ak sa dostaneme k rasistickému hoaxu, ktorý informuje verejnosť o témach týkajúcich sa Rómov, prisťahovalectva, cudzím rasám a náboženstvám, ich znenie je tu publikované z dôvodu upozornenia na HOAX a je z dôvodu zachovania originálneho textu ponechaný ako text celý. V prípade tvrdých urážok si vyhradzujeme právo takýto hoax upraviť.

Nesúhlas s informáciami
Ak z akéhokoľvek dôvodu nesúhlasíte so zverejnením niektorej časti textu, znenia hoax správ, znenia podvodných emailov, spamu a rôznych ďalších textov, kontaktujte s presnou špecifikáciou a odôvodnením redakciu stránok HOAX.sk s takouto požiadavkou.

 

Chcete nám nahlásiť nejaký spam, podvod, alebo praktiku? Píšte nám na hoax (a) 1q.sk

4 komentáre

  1. Viktor Tuma júl 4, 2018
  2. Jana Hrušková august 23, 2018
    • admin august 23, 2018
  3. Miroslav Arpáš január 11, 2020

Leave a Reply