Kontakt / Pridaj problém

Trápi nás špinavý internet, podvodníci, podvodné praktiky a ďalšie kroky neznámych aj známych subjektov. Nie sme firma. Sme nadšenci, ktorý sa pohybujú vo svete práva, IT technológií a v boji za spravodlivosť máme napriek neziskovosti za sebou odbornú právnu pomoc a políciu. Čistý internet je čoraz viac výnimočný, snažíme sa chrániť najmä ľudí a upozorniť na všetky špinavé praktiky.

Stali ste sa obeťou? Píšte nám, aj keď sa vopred ospravedlňujeme, že nie každému odpíšeme.

abuse @ hoax.sk

Fungujeme vďaka podpore iných portálov a aj ľudí. Nič nerobíme za peniaze a web tvorí výrazné náklady, čiže zisk v tom nie je. Prečo to robíme? Odpoveď pozná každý normálny človek. Chceme lepší a bezpečnejší internet, nechceme, aby podvodníci nemali hranice a rôzne nekalé praktiky sa stali bežným folklórom. Prejavom občianskej spoločnosti je aj fakt, že si tí nespokojní otvárajú hubu. Ak sa vám niečo nepáči, nenechávajte si to pre seba ani vy.

Dotkli sme sa vás v niektorom článku?

Prehodnoťte svoje fungovanie, pretože ku každému článku pristupujeme individuálne na základe jasných dôkazov a v rukách pevných argumentov, ktoré odôvodňujú naše tvrdenia. Každý jeden prípad máme zálohovaný, webstránky uložené s časovým údajom a dôkazy o konaní zhromaždené spolu s daným problémom. Pokiaľ zjedná problémový web, alebo subjekt nápravu, nemáme nič proti odstráneniu daného obsahu.

Inzercia: