Kontakt / Pridaj problém

Trápi nás špinavý internet, podvodníci, podvodné praktiky a ďalšie kroky neznámych aj známych subjektov. Nie sme firma. Sme nadšenci, ktorý sa pohybujú vo svete práva, IT technológií a v boji za spravodlivosť máme napriek neziskovosti za sebou odbornú právnu pomoc a políciu. Čistý internet je čoraz viac výnimočný, snažíme sa chrániť najmä ľudí a upozorniť na všetky špinavé praktiky.

Stali ste sa obeťou? Píšte nám, aj keď sa vopred ospravedlňujeme, že nie každému odpíšeme.

abuse @ hoax.sk

Fungujeme vďaka podpore iných portálov a aj ľudí. Nič nerobíme za peniaze a web tvorí výrazné náklady, čiže zisk v tom nie je. Prečo to robíme? Odpoveď pozná každý normálny človek. Chceme lepší a bezpečnejší internet, nechceme, aby podvodníci nemali hranice a rôzne nekalé praktiky sa stali bežným folklórom. Prejavom občianskej spoločnosti je aj fakt, že si tí nespokojní otvárajú hubu. Ak sa vám niečo nepáči, nenechávajte si to pre seba ani vy.

Dotkli sme sa vás v niektorom článku?

Prehodnoťte svoje fungovanie, pretože ku každému článku pristupujeme individuálne na základe jasných dôkazov a v rukách pevných argumentov, ktoré odôvodňujú naše tvrdenia. Každý jeden prípad máme zálohovaný, webstránky uložené s časovým údajom a dôkazy o konaní zhromaždené spolu s daným problémom. Pokiaľ zjedná problémový web, alebo subjekt nápravu, nemáme nič proti odstráneniu daného obsahu.

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.