Internetové podvodyPochybné praktikySociálne siete

Podvodná kampaň na Facebooku: FulFix v boji proti plešatosti

Ohodnoťte článok

Facebook reklama plešatosť

inzercia:
Drzosť, aj tak môžeme nazvať kampane na Facebooku, ktoré odpornou slovenčinou a obrázkami mladých ľudí s bezproblémovými vlasmi lákajú na riešenie plešatosti. Odkaz vás presmeruje na web, ktorý nesie rovnaké znaky podvodných webov, ako v prípade ACR Lefery, AcaiBerry, zŕn Zelenej kávy, Nidora a množstvo ďalších hnusných prípravkov, ktoré mimochodom na území SR a ČR nemajú žiadne registrácie. Prípravok Lefery dokonca označili za nebezpečný české úrady. Liek proti plešatosti, ktorý sa momentálne propaguje na falošných stránkach cez Facebook, láka na falošné príbehy a opäť fotografie z iných zdrojov tvoria imidž tejto veci.
Dobre sa pozrite na viacero jazykových verzií a mená ľudí. V každej krajine sa volajú inak, sú z iného miesta a majú miestami iný príbeh.

http://www.fulfixcomplex.com/cz2LiONgF/index.php (vstup na vlastné riziko)
http://www.fulfixcomplex.com/pt5FbvCds/index.php (vstup na vlastné riziko)
http://www.fulfixcomplex.com/hu5FvcQwe/m/ (vstup na vlastné riziko)

Spoločné znaky:

  • hnusná chybná slovenčina
  • falošné facebook komentáre, ktoré navádzajú na kúpu, pretože sa snažia vyzerať ako skutočné názory ľudí. V skutočnosti ide o pokradnuté obrázky iných existujúcich ľudí, nafingovanie rôznych komentárov a vytvorenie len podobnosti s Facebookom.Pridať vlastný komentár je nemožné.
  • obrázky pobraté z iných stránok
  • texty v príšernej úprave
  • celé stránky majú podivne spravené odkazy
  • magazín je len falošný magazín

Plešatosť FulFix

Na základe vyššie uvedeného neodporúčame využívať službu, ktorá zavádza takto hnusným spôsobom zákazníkov, podvádza a vytvára vymyslené identity. Falošné komentáre zavádzajú rovnako tak. Falošný magazín, na ktorom je akože uvedená správa o objave vychádzajúceho z tradičnej čínskej medicíny. Stránky sme zálohovali v kompletnej súčasnej podobe, ako dôkazový materiál pre prípad, že by sa zodpovedné osoby vyhrážali a ohradzovali voči spomenutému obsahu. Našim záujmom je ukázať pravdu a varovať pred pochybnými praktikami. Najmä však tieto falošné magazíny robia zlé meno magazínom ako takým, čo odmietame a ohradzujeme sa voči podobným podvodným praktikám.

kampaň na Facebooku vás pošle sem: http://www.despitehairloss.com/sk2ZxOPgJ/
odtiaľ vás to presmeruje na: http://www.fulfixcomplex.com/sk5FsArqW/

Upozornenie a varovanie: neriešime účinnosť prípravku a neriešime jeho vlastnosti. žiaľ podvodníci, ktorí určité prípravky prostredníctvom podvodných webov propagujú, majú veľmi vážny problém rozoznať čoho sa naše stránky týkajú. Majú veľmi vážny problém rozoznávať rovnako tak, čo je v článku popísané, najmä zrejme pre jazykovú bariéru. Chytrákov a zlých prekladateľov upozorňujeme, že článok sa netýka zloženia a účinnosťi prípravku, ale spôsobu, ako je prezentovaný a predávaný. Slovenské úrady nevedia nič o jeho zložení a vlastnostiach. V článku je rozoberané podozrivé a podvodné fungovanie stránok vytvorených len na účelom rovnakého propagovania tohto prípravku, ako je propagovaných aj viacero ďalších. Porušujúc autorské práva, porušujúc práva na dizajn facebook komentárov, porušujúc obchodný zákonník Slovenskej republiky, zavádzanie ľudí falošnými magazínmi, podvádzanie ľudí falošnými príbehmi, identitami ľudí, stránkamia  falošnými akciami na výrobok, falošným obsahom na webe a ďalšie fakty.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené