Internetové podvody

Ďalší zázrak na chudnutie BLACK LATTE a podvodný blog o chudnutí

Ďalší zázrak na chudnutie BLACK LATTE a podvodný blog o chudnutí
3.23 (64.64%) 56 hlas[ov]

Akýsi falošný blog, ktorý sa nazýva VZHĽAD ŽENY sa pokúša predviesť fotografie a informácie údajnej blogerky o chudnutí s akýmsi uhoľným latte BLACK LATTE. Jednak táto blogerka neexistuje, žiadne zázraky neexistujú a aj všetko to, čo sa na tomto webe dočítate, je jeden obrovský podvod. Dostanete sa sem z rôznych reklám, napríklad z tých z magazínu Chillin, či dokonca z Novinky.cz. Falošný blog hovorí príbeh o chudnutí, ktorý nie je v ničom pravdivý.
Adresa podvodného blogu o chudnutí: www.jvhj(bodka)info/azwrdcoucc/Kx1l1oNWne2kZxV/

Black Latte

inzercia:

Predajný web
Adresa: sk.blacklatte(bodka)org/azvfomxdel/wNVkJWE4swHg97e/

Zázrak menom BLACK LATTE údajne absorbuje tuk a premieňa ho na energiu, odstraňuje toxíny z tela, potláča chuť do jedla a dodáva energiu, odstraňuje nadbytočnú tekutinu z tela, produkuje dopamín (hormón šťastia)… čím o sebe tvrdí to, čo o sebe tvrdia mnohé iné prípravky. Len tento jediný kombinuje požadované účinky do jedného výrobku. O ňom nevieme absolútne nič. Len to, že bol údajne vyrobený v USA. Neexistuje značka, presný zdroj, informácie, rozbory, výrobca, predajca. Celé podvodné stránky uvádzajjú údajnú akciu. Neobsahujú ale žiadne kontakty, predajcu, všeobecné obchodné podmienky. Nachádzame tu problém právny a hneď v niekoľkých bodoch. Stránky totiž porušujú obchodný zákonník opakovane. Certifikáty s logom FBI sa nedajú zväčšiť, údajná zákazníčka Roberta Hronická, Laura, Nora a ani Katka neexistuje.

Je doslova nemysliteľné, aby takéto stránky vôbec niečo v slovenčine predávali. Upozorňujeme, že skutočnou osobou nie je ani blogerka, ani žiaden zmienený človek, zákazník, či odborník. Tí pre zmenu vlastne chýbajú.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
13
Šťastný
3
Milujem to
3
Nie som si istý
5
Hlúposť
6
Príležitostný autor (prispievateľ článkov) na hoax.sk, cestovateľ a nadšenec pre prírodné vedy a cyklistiku.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  2 Comments

  1. Black Latte.
   Keďže som konečne po polroku našla prácu, ktorá má nevyčerpáva do špiku kosti každú jednu šichtu, tak sa stalo, že aj napriek tomu, že pracujem iba v noci, po asi mes. som skončila takmer na 80-tich kilogramoch, čo sa mi ešte v živote nestalo. Taká vysoká hmotnosť! . Narazila dom na Black Latte. Spomínané zloženie sa mi pozdávalo, pretože zložky (ak tam vôbec sú) tak trochu poznam. Už som o nich niečo pozitívne citala. Ale zdá sa, že som zasa kvalitne naletela! Nedovolím si popierať ostatné pozitívne účinky užívania tejto dobre vonajucej brecky, ale jedno je isté. Začínam tretí sáčok a tretí týždeň. Takmer 100€ v prdeli a slanina všetka do posledného deka sa ma stále drzi ako kliest! Extrémna chuť na sladké a mensia chuť do jedla tiež nepriniesli žiadne ovocie. Ani deko dole! Ale zasa som múdrejšia!

  2. Nezrat, športovať

  Komentáre sú ukončené