Ďalší zázrak na chudnutie BLACK LATTE a podvodný blog o chudnutí

Ďalší zázrak na chudnutie BLACK LATTE a podvodný blog o chudnutí
3.25 (65%) 48 hlas[ov]

Akýsi falošný blog, ktorý sa nazýva VZHĽAD ŽENY sa pokúša predviesť fotografie a informácie údajnej blogerky o chudnutí s akýmsi uhoľným latte BLACK LATTE. Jednak táto blogerka neexistuje, žiadne zázraky neexistujú a aj všetko to, čo sa na tomto webe dočítate, je jeden obrovský podvod. Dostanete sa sem z rôznych reklám, napríklad z tých z magazínu Chillin, či dokonca z Novinky.cz. Falošný blog hovorí príbeh o chudnutí, ktorý nie je v ničom pravdivý.
Adresa podvodného blogu o chudnutí: www.jvhj(bodka)info/azwrdcoucc/Kx1l1oNWne2kZxV/

Black Latte

Predajný web
Adresa: sk.blacklatte(bodka)org/azvfomxdel/wNVkJWE4swHg97e/

Zázrak menom BLACK LATTE údajne absorbuje tuk a premieňa ho na energiu, odstraňuje toxíny z tela, potláča chuť do jedla a dodáva energiu, odstraňuje nadbytočnú tekutinu z tela, produkuje dopamín (hormón šťastia)… čím o sebe tvrdí to, čo o sebe tvrdia mnohé iné prípravky. Len tento jediný kombinuje požadované účinky do jedného výrobku. O ňom nevieme absolútne nič. Len to, že bol údajne vyrobený v USA. Neexistuje značka, presný zdroj, informácie, rozbory, výrobca, predajca. Celé podvodné stránky uvádzajjú údajnú akciu. Neobsahujú ale žiadne kontakty, predajcu, všeobecné obchodné podmienky. Nachádzame tu problém právny a hneď v niekoľkých bodoch. Stránky totiž porušujú obchodný zákonník opakovane. Certifikáty s logom FBI sa nedajú zväčšiť, údajná zákazníčka Roberta Hronická, Laura, Nora a ani Katka neexistuje.

Je doslova nemysliteľné, aby takéto stránky vôbec niečo v slovenčine predávali. Upozorňujeme, že skutočnou osobou nie je ani blogerka, ani žiaden zmienený človek, zákazník, či odborník. Tí pre zmenu vlastne chýbajú.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. Orchidea august 14, 2019

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.