Pozor na podvodný liek na prostatu PROSTECT a zneužité logo RTVS

Ohodnoťte článok

Na podvodných stránkach vyzerajúcich ako primitívny blog údajnej urologičky a ďalších odborníkov – www.jvhj(bodka)info/aztlokhxmu/LP5OaCPkaODi1YJ/ tvrdia, že Správy RTVS uvádzajú unikátny objav v oblasti zvýšenia potencie.

Nikdy sa nič také v RTVS neobjavilo, logo je pritom zneužité. Celé stránky sú podvodný výmysel, fotografia mladej urogologičky je kradnutá. Nazývajú ju menom Markéta Semančíková, ale v skutočnosti nikto taký neexistuje. Žiaden taý lekár neexistuje. Fotografia zachytáva ruskú lekárku a nemá nič spoločné s podvodom, ktorý tieto hnusné stránky prezentujú. Dokonca sa na stránke vo falošnom rozhovore pýtali zaslúžilého lekára, profesora, urológa v Bratislave, člena Slovenskej akadémie vied, Alexandra Gustoviča, ktorý pritom neexistuje. Opäť ide o kradnutú fotografiu, ktorá je na množstve podobných podvodných webstránkach zz celej Európy, prevažne Ruska.
Stránky ďalej obsahujú aj falošné komentáre, ktoré nie sú za žiadnych okolností komentármi od reálnych ľudí. Ide o text natvrdo nasadený do webu.

Predajný web je šialená groteska

To, čo sa vám podvodníci pokúšajú prezentovať na predajnom webe. Čiže na stránke, kam sa dostanete po kliknutí z prvej stránky. Tam sa vás pokúšajú presvedčiť na okamžité vyplnenie objednávkového formuláru, ktorý ak aj vypnete, objaví sa znova. Nedá sa posunúť a čítať. Nedá sa absolútne nič, len objednať. vraj so zľavou 50 percent. Netušíte nič o tom, kto je predajca, čo toto svinstvo obsahuje, aké sú reklamačné podmienky, všeobecné podmienky, kam sa môžete obrátiť ak niečo chcete. Netušíte vôbec nič.
Nekalé praktiky predajcu nachádzame na zmienených stránkach: sk2.prostect(bodka)pro/azhxarhwye/qMDjUcDGbIK5yoR/
Horkoťažko sa tu dostanete k meno Alexander Pustný, vraj lekár. V skutočnosti fotografia zo Shutterstock. Ani s tým menom nikto neexistuje. Napríklad títo podvodníci ho uvádzajú s celkom iným menom: http://urenol(bodka)bm-market.in.ua/

podvod prostect

  • Neodporúčame akékoľvek využitie látky PROSTECT z uvedených webov.
  • Upozorňujeme, že urologička menom Markéta Semančíková neexistuje.
  • Stránky predávajúce prípravok vykazujú veľké množstvo podvodných javov, prvkov, aktivít a pod.
  • Autor Andrej Mackovič, ktorý je uvedený ako autor v prvom webe, samozrejme neexistuje. Web je rovnako tak podvodný a rovnako koncipovaný ako jeho fejk sestra v ruštine, polštine, či češtine.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.