Falošný Zdravotnickyportal.sk a zázrak na predĺženie rias LashParade

Ohodnoťte článok

Ďalší podvodný web, v podstate je to stále ten istý podvodný web s názvom Zdravotnícky portál, akurát tentoraz opäť vytvoril odkaz, kam sa nemáte šancu dostať z hlavnej stránky, jedine ak si kliknete na reklamy na čas.sk v rámci siete Azetklik, kde sa títo podvodníci hojne vyskytujú. Žiaľ, Azetklik netestuje výrobky, ktoré si nechávajú inzerenti propagovať, podobne ako žiadna sieť.

lashparade

Podvodný portál ZDRAVOTNICKYPORTAL.sk samozrejme nie je v žiadnom prípade žiadny zdravotnícky portál. V hlavičke uvádza, že id eo BLOG: Medicína fakty, pričom nejde ani o blog, a slovné psojenie medicína a fakty je len hnusné zavádzanie. Celé je to propagácia prípravku na nemožné zväčšovanie mihalníc s názvom LashParade, ktorý nebudeme testovať. Stačí nám totiž obrovské množstvo falošných informácií, falošných fotografií, zákazníkov a výmyslov na tomto webe a aj na tom, ktorý sa tvári ako predajný.

Opäť tradičné problémy:

  • falošný blog, ktorý nie je v žiadnom prípade žiadnym zdravotníckym portálom.com, či .sk
  • falošné komentáre, vyzerajú ako staré Facebook komentáre, ale je to len skopírovaný a narafičený vzhľad. Odklik nevedie nikam
  • komentovacie pole je tiež falošné, Váš komentár nikdy vyjsť nemôže, pretože ostatné komentáre nie sú komentármi, ale napevno nasadeným textom do kódu.
  • falošné mená ľudí, opäť nakradnuté fotografie po internete a uvedené mená
  • opäť akcia na LashParade končí ako inak, práve teraz a musím sa rýchlo rozhodnúť.

  1. Falošný blog o predlžovaní rias: https://zdravotnickyportal(bodka)sk/article/lash_sk/lashparade-stacil-jeden-tyzden
  2. Po kliknutí na zakúpenie sa dostávate na ďalší podvodný web: https://sk(bodka)podporacentrum.com/promotion/lash_sk/krasne-a-dlhe-mihalnice/

Opäť tradičné problémy

  • nakradnuté snímky, vymyslené mená a funkcie. Zneužité zahraničné modelky z fotobanky uvádzajú ako Slovenky.
  • vymyslení neexistujúci zákazníci
  • ilegálny predaj, porušujúci obchodný zákonník hneď v niekoľkých bodoch. Kde v pekle je identifikácia predajcu, zmluvné podmienky, všeobecné podmienky v slovenčine, GDPR prehlásenie a súhlasy, riešenie sporov, kontakty? Zloženie, záruky, skutočné mená, skutočné pozadie? Nič. Nič neexistuje.

Len ďalší hnusný podvod, ako v obrovskom objeme oklamať čo najviac ľudí cez pochybné stránky v reklame, ku ktorým sa nedostanete len tak ľahko. Z toho dôvodu uvádzame presné odkazy na stránky, ktoré neodporúčame navštíviť a využiť na zakúpenie propagovaných vecí.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.