Internetové podvodySpam

Raspberry Ketone spamuje, klame a nerozlišuje rod, a to dosť zásadne

Ohodnoťte článok

Zázračné malinové pilulky na chudnutie nás dožierajú ale už do nepríčetnosti. Máme dokonca od Vás preposlaných už viac ako 20 emailov, často s dôvetkom, že len do počtu :-). Masívna spamovacia kampaň tejto pochybnej spoločnosti vo svojom brutálnom amaterizme už ani nedáva pozor na to, kde všade pokradla adresy. Páchateľ tak oslovuje mužov s tým, že ich telo bude čoskoro krásne a budú sa za nimi otáčať muži. Trochu zlý výber. Spam odoslaný z adresy email@e.lifesisters.com, o ktorý sa nikto neprosil a už sme o ňom hovorili, teraz smeruje na celkom nové stránky a to na: http://www.raspberryketonesforte.com/sk/

rasberry-hnus

Text:

STEFAN XXX, Blahoželáme k Vášmu novému sexi telu!
Blahoželáme k tomu, že zaujmete okoloidúci muža.
Blahoželáme k tomu, že je na Vás hľadí s obdivom. A možno sa žiarlivosťou.
Blahoželáme k Vašej novej, neotrasiteľné dôvere a pocitu dokonalosti.

Stávate sa ešte atraktívnejšia a žiaduca!
Objavte svoje najkrajšie ja. Znovu objednajte TERAZ!

Spam prichádza aj priamo k nám, takže tento konkrétny nám už nemusíte preposielať. V každom prípade ďakujeme. Musíme však zodpovedných podchváliť. Konečne sa objavila možnosť odhlásiť svoj email z tohto nekončiaceho spamovania. Preto hor sa do odhlasovania.

obmedzenezasoby

Upozornenie k dátumu uvedenom na webe:
Tento druh podvodných strán využíva jeden jednoduchý podvod, ako na ľudí zapôsobiť a presvedčiť ich, že „výhodná“ ponuka platí len dnes. Tým zaistia, že ľudia neodkladajú objednávku na iný deň. Do hornej časti stránok uvedú, že táto ponuka je len dnes a zobrazia dátum. Človeka to oklame. No pokiaľ si na počítači zmeníte dátum na rok 2018 a prídete na stránky znova, tak sa dátum zmení aj tam. Nechutný podvod nepozorných ľudí oklame a prinúti rýchlo a neuvážene konať. Nedajte sa oklamať. Ak prídete na stránky aj bez zmeny dátumu zajtra, rovnaká obmedzená ponuka sa posunie zase o deň a to isté bude aj o mesiac. Žiadna výhodná ponuka neexistuje.

Prečo neodporúčame a prečo podvod:
Vzhľadom na útoky odhalených firiem voči nám, sa snažíme nezabudnúť ohradiť sa a vysvetliť používané výrazy. Aj v tomto prípade je dobré spomenúť, prečo si táto spoločnosť a spam vyslúžili označenie podvod. Jednak je to pre nekalú praktiku samotné spamovanie, z minulosti mnohé známe neférové prvky, a taktiež aj stránky, ktoré obsahujú opäť minimum zákonných informácií a neustále každý deň tie iste zavádzajúce informácie o výhodnej akcii „len dnes“.

Doplnenie 18. 11. 2013: veľmi pekný a podrobný článok nájdete na adrese http://www.fitnessa.sk, kde získate naozaj slušný rozpis a niekoľko dôkazov o tom, že celá vec je naozaj podvodom, ktorý neautorizovane využíva cudzie fotografie z internetu, zavádza a klame.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené