Podvodný prípravok na chudnutie GoSlimmer Patch zneužil fitnesku

Podvodný prípravok na chudnutie GoSlimmer Patch zneužil fitnesku
4.8 (96%) 5 hlas[ov]

Na reklamných banneroch sa objavil nový falošný web, falošná reklama a celkovo podvod s prípravkom, ktorý sa prezentuje názvom GoSlimmer Patch. Domény pritom smerujú na akýsi portál podivný fingovaný web, ktorý má byť naozaj šialene nevydareným pokusom o oklamanie ľudí vraj blogom úspešnej testovačky novej metódy na chudnutie. Valéria Poliaková, tak sa má volať slečna, ktorá schudla až 18 kilogramov za 8 týždňov. Lenže celé je to výmysel. Žiadna Valéria Poliaková neexistuje, neschudla a žena na fotografiách vôbec nechudla cez toto falošné svinstvo.

Valeria poliaková

Podvodná zlodejina

Zákerné zavádzanie ľudí je vytvorené pomocou fotografií skutočnej ženy, ktorá naozaj schudla. Tina, ktorá svoj príbeh a filozofiu zdieľa na stránkach http://carrotsncake.com/ bola doslova vykradnutá a zneužitá. Jej fotografie podvodníci ukradli, vytvorili vymyslenú identitu Valérie Poliakovej, údajnej novinárky, ktorá mala testovať prípravok na chudnutie. V skutočnosti nič z toho nie je pravda. Tina schudla pomocou série cvikov, absolútnej zmeny stravovania, prechodu na celkom inú životosprávu a nie je tak pravdou, že by za svoju postavu mala žena na fotografii vďačiť nejakému vymyslenému podvodnému svinstvu. Originálne fotografie pochádzajú aj z tohto Instagramu, aj odtiaľto pochádzajú zneužité snímky. https://www.instagram.com/carrotsncake/ , konkrétne fotografie sa dajú nájsť aj na tejto stránke: http://carrotsncake.com/weight-loss – odtiaľto boli zneužité vymyslenou identitou.

Podvodné stránky

Stránky, ktoré znamenajú problém a prezentujú podvodné vymyslené vykonštruované výmysly v záujme propagovať a predávať falošný prípravok bez skutočných podložených účinkov. Domény, ktoré obsahujú šialené množstvo hlúpostí v texte, ktoré môžu pôsobiť vierohodne a dokonca motivujúco k nákupu, obsahujú výmysly, klamstvá, žiadne podložené informácie, príšernú gramatiku a strašné fakty. Stránky, na ktoré by ste si mali dať pozor sú minimálne v tejto chvíli teraz:
http://novinkypre-zdravie.com/goslimmer/
http://novinkypre-zdravie.com/valeria/2439/
Prípadne ďalšie.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. Diana január 13, 2017

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.