Internetové podvody

Podvodný prípravok na chudnutie GoSlimmer Patch zneužil fitnesku

Podvodný prípravok na chudnutie GoSlimmer Patch zneužil fitnesku
4.8 (96%) 5 hlas[ov]

Na reklamných banneroch sa objavil nový falošný web, falošná reklama a celkovo podvod s prípravkom, ktorý sa prezentuje názvom GoSlimmer Patch. Domény pritom smerujú na akýsi portál podivný fingovaný web, ktorý má byť naozaj šialene nevydareným pokusom o oklamanie ľudí vraj blogom úspešnej testovačky novej metódy na chudnutie. Valéria Poliaková, tak sa má volať slečna, ktorá schudla až 18 kilogramov za 8 týždňov. Lenže celé je to výmysel. Žiadna Valéria Poliaková neexistuje, neschudla a žena na fotografiách vôbec nechudla cez toto falošné svinstvo.

Valeria poliaková

inzercia:

Podvodná zlodejina

Zákerné zavádzanie ľudí je vytvorené pomocou fotografií skutočnej ženy, ktorá naozaj schudla. Tina, ktorá svoj príbeh a filozofiu zdieľa na stránkach http://carrotsncake.com/ bola doslova vykradnutá a zneužitá. Jej fotografie podvodníci ukradli, vytvorili vymyslenú identitu Valérie Poliakovej, údajnej novinárky, ktorá mala testovať prípravok na chudnutie. V skutočnosti nič z toho nie je pravda. Tina schudla pomocou série cvikov, absolútnej zmeny stravovania, prechodu na celkom inú životosprávu a nie je tak pravdou, že by za svoju postavu mala žena na fotografii vďačiť nejakému vymyslenému podvodnému svinstvu. Originálne fotografie pochádzajú aj z tohto Instagramu, aj odtiaľto pochádzajú zneužité snímky. https://www.instagram.com/carrotsncake/ , konkrétne fotografie sa dajú nájsť aj na tejto stránke: http://carrotsncake.com/weight-loss – odtiaľto boli zneužité vymyslenou identitou.

Podvodné stránky

Stránky, ktoré znamenajú problém a prezentujú podvodné vymyslené vykonštruované výmysly v záujme propagovať a predávať falošný prípravok bez skutočných podložených účinkov. Domény, ktoré obsahujú šialené množstvo hlúpostí v texte, ktoré môžu pôsobiť vierohodne a dokonca motivujúco k nákupu, obsahujú výmysly, klamstvá, žiadne podložené informácie, príšernú gramatiku a strašné fakty. Stránky, na ktoré by ste si mali dať pozor sú minimálne v tejto chvíli teraz:
http://novinkypre-zdravie.com/goslimmer/
http://novinkypre-zdravie.com/valeria/2439/
Prípadne ďalšie.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

  1. Prave mi prisla sms o nakupe GoSlimme Patch, ktory mi vraj posielaju. Zaujimave je ze si nepamatam aby som nieco take objednavala a pouzite v objednavke je meno mojej matky,. aj ked sms prisla na moj mobil. Cislo utajene nemam takze k tomu sa dostat mohli lahko, ale meno mojej mamy? Mozno je to len nahoda. Kazdopadne je tam nejaka mailova adresa smerujuca na neexistujucu stranku “prijemne nakupovanie”. Tak pozor aj na taketo priame osovenie.

Komentáre sú ukončené