Internetové podvody

Varovanie: prípravok proti vráskam PERLE BLEUE láka cez kópie webu

Varovanie: prípravok proti vráskam PERLE BLEUE láka cez kópie webu
2.8 (56%) 10 hlas[ov]

Priatelia, prototyp podvodného webu s falošnými účinkami a informáciami o prípravkoch na chudnutie a zlepšenie fyzického vzhľadu pomocou akéhosi zázraku, to sme tu mali už veľa krát. Skrátka vymyslené komentáre, dizajn, obsah, vedecké objavy, mená, identity, účinky, všetko.

MarkHoward-falosnyprofesor

inzercia:

Predstavte si, že všetky tie podvodné praktiky, ktoré sú tu dookola popisované pri prípravkoch Nidora, Kankusta Duo, Senso Duo, kozmetike Lefery a podobne, zmiešate dohromady, nakradnete fotografie, vymyslíte mená profesorov a lekárov, ktorí ani neexistujú a vytvoríte niečo celkom nové s novým názvom. Áno, niečo také je prípravok s menom PERLE BLEUE. Zarazilo nás, keď sme my sami zobrazovali reklamy na stránky http://magie-krasa-online.eu/ (táto špina skrátka občas prenikne aj cez Google rovno na verejnosť na hociktoré stránky s plochami Adsense) – pritom tieto stránku sú práve fingovaným vymysleným magazínom s nakradnutým fotomateriálom a zavádzajúcim textom. Vymyslené referencie, neexistujúci ľudia vydávaní za skutočných zákazníkov a odborníkov, nás však neoklamú a nemali by ani vás.

Nové svinstvo na kópii stránok z iných prípravkoch

V tomto prípade opäť môžeme hovoriť o stránkach, ktoré sú falošné od základu a ide o presnú kópiu stránok s prípravkami tu už menovanými. Veľký pozor, vyvarujte aj svojich blízkych pred prípravkom PERLE BLEUE propagovanom cez falošné fingované stránky.
Pre bližšie pochopenie, aké problémy na týchto podvodných stránkach znamenajú aké riziká pre vás, čítajte HOAX v časti internetové podvody.

  • zostávame fascinovaní nad amaterizmom a brutálnou slovenčinou na stránkach, ktorés takým úspechom neustále chytia do pasce dôverčivých ľudí.
  • podvodné svinstvo na týchto stránkach si vytvorilo identitu akéhosi váženého profesora menom Mark Howard. Mohli ho nazvať rovno Ron Howard, čo by bolo dôveryhodnejšie ako toto. Ak sa pozriete veľmi pozorne na tohto muža, veľmi podobného, teda pardón, presne toho istého nájdete ako bezmenného nemeckého modela, ktorý pózuje pre fotografa do fotobanky. Jeho tvár si môže kúpiť absolútne ktokoľvek a vymyslieť si akéhokoľvek lekára aj s 10 rôznymi menami.Originálna fotografia je napríklad tu na fotolii.
  • stránky tentoraz neobsahujú pre zmenu žiadne sídlo, kontakt a ani obchodné podmienky. Podvodné stránky predtým poskytli aspoň falošné údaje, či len nepoužiteľné údaje pe akékoľvek vrátenie peňazí. V tomto prípade nenájdete nič. Stránky máme pre istotu zálohované, človek by neveril, s čím sú schopní vyrukovať na verejnosť.

Sme radi za akékoľvek zdieľanie a hlavne informovanie ľudí, ktorí nesledujú Google skôr, ako objednávajú.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

  1. Je to podvod jako tisíce jiných inzerátů. Jde jen o to, vytáhnout prachy z důvěřivých hlupáčků.

Komentáre sú ukončené