Internetové podvodyPochybné praktiky

Vážne varovanie: Recenzie, hodnotenia a názory na chudnutie s Bioveliss Tabs

Vážne varovanie: Recenzie, hodnotenia a názory na chudnutie s Bioveliss Tabs
1 (20%) 1 hlas[ov]

Ak hľadáte skutočné nefalšované recenzie na chudnutie s tabletkami Bioveliss Tabs, o ktorých sa na internete tak vo veľkom hovorí ako o zázraku, neverte tomu. Ľudia sa naučili niektoré tvrdenia na stránkach v EUROTELEVÍZIA týždenníku, či v iných médiách, overovať aj na internete. Je ich menej ako tých, čo uveria a rovno objednávajú, ako im inzertná stránka káže. Bioveliss Tabs sa opakujú na internetových banneroch, na Centrum.sk,  donedávna vo veľkom na CAS.sk a podobne. Veľká kampaň na BIOVELISS TABS nalákala ľudí.

Tí vyrážajú na Google overiť si, či je to naozaj pravda. Spomínajú sa aj lekári, ktorí sú však falošní a nikdy neexistovali. Ľudia narazia na množstvo recenzii, ktoré vyvolajú dojem, že celý zázrak je skutočný.  Pozor, nie je. Všetko to, čo hovorí, že je to pravé a funguje to, je žiaľ len podvodná stránka. Neexistuje ani jediná stránka, ktorá naozaj existuje, ktorá má svoju redakciu a skutočných ľudí v pozadí, ktorá by vec chválila, alebo by mala aspoň pozitívne slovko na t, čo predvádza. Neexistuje ani jediná.

Stránky s falošnými recenziami a fejkové blogy

Falošné / cielene fingované recenzie, často totožné s inými, obsahujúce vymyslené a klamlivé informácie, podivné frázy, ktoré nikdy nemôžu byť súčasťou skutočnej recenzie. Recenzie zverejnené na týchto stránkach nie sú skutočné recenzie. Recenzia hodnotí skúsenosti reálne, skúsenosti zažité, nemôže hovoriť o výrobku ako o super výrobku, ktorý chvália iní a nemôže uvádzať to, čo oobsahuje. Toto nie je recenzia. Stránky, ktoré považujeme za nebezpečné uvádzame nižšie. Nebezpečné preto, že sa tvária ako recenzie.

Menej skúsený užívateľ môže získať informáciu, že výrobok je pravý, funguje a ľudia sú s ním spokojní. Stránky, články, ich komentáre a plusy výrobkov sú však len narafičené. V bohatom počte a vždy smerujúce priamo na kúpu výrobku zámerne. Čím viac sa klamstvo opakuje ako skutočnosť, tým viac sa skutočnosťou stáva… v skutočnosti však nie. Nedozviete sa skutočné mínusy a podvodné fakty, a ak sa niečo v komentároch spýtate, alebo skritizujete, nikdy váš komentár nevydajú.

Zoznam podvodných recenzií a blogov

 • globtelnet.sk/bioveliss-tabs-cena-predaj.htm
 • zdraveji.eu/bioveliss-tabs/
 • vigor-book.com/cs/bioveliss-tabs-recenze-cena-lekarna-kde-koupit-diskuze/
 • healthymode.eu/bioveliss-tabs-efektivni-a-levne-hubnuti/
 • proslim-sk.eu/bioveliss-tabs-d%C3%A1vkovanie.html
 • proslim-sk.eu/bioveliss-tabs-kde-sa-da-kupit.html
 • e-odchudzanie.com.pl/sk/bioveliss-tabs-hodnotenie.html
 • livenewsextra.com/421/bv-16615-med/gps/
 • top-promo.sk/bioveliss-tabs/
 • produkty-sk.com/bioveliss-tabs
 • blase-sportweb.info/zistite-si-vlastne-mnozstvo-znizenia-telesnej-hmotnosti-navstivt-bioveliss-ako-to-funguje/
 • pre-krasu.eu/bioveliss-tabs/
 • vlnka.net/Bioveliss-Tabs/Bioveliss-Tabs-zkuenosti-clanek-3
 • euphorer.com/cs/bioveliss-tabs
 • bioveliss24.com/sk/
 • biovelisstabsrecenze.com/
 • product-port.com/cz/bioveliss-tabs-recenze-slozeni/
 • bioveliss-tabs.com/cs/
 • topshopping.sk/bioveliss-tabs/
 • radirna.cz/zdravi/bioveliss-tabs-recenze-diskuze-zkusenosti.html  (nepochopiteľné, že na takejto doméne nájdete podvodnú recenziu)

POZNÁMKA:  je neuveriteľné že niektoré recenzie presne vedia, že práve dnes končí špeciálna akcia na nákup tohto svinstva, ak ho stihnete kúpiť do 30 minút. To je náhoda? Nie, nejde o recenziu, ale premyslené klamstvo.

POZNÁMKA: mnoho z týchto stránok netvoria Slováci  a ani nenechajú Slovákovi prečítať text pred nasadením. Preto sa tu objavujú brutálne hlody pri ktorých nie že Štúr zaplače, ale zrúti sa celý jazykovedný ústav. Slová, ktoré nemajú žiaden význam a význam majú len v ruštine, preložené translatorom a nasadené do HTML kódu stránok do TITLE, čiže sa zobrazujú v Googli a v prehliadači ako to hlavné identifikujúce stránku od iných. Neuveriteľné.

Teší nás, že aspoň Česká zemědělská správa varuje pred týmto výrobkom, ak už slovenské orgány majú všetko v paži:  http://www.szpi.gov.cz/clanek/seznam-rizikovych-webovych-stranek-a-vyrobku.aspx

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  4 Comments

  1. Absolutný súhlas s kritickými článkami na adresu Bioveliss Tabs a Kankusta Duo. Predajca má dobre vymyslený systém reklamácie tovaru a to tak, že keď si vyskúšate jedno balenie Bioveliss Tabs aby ste zistili či to vôbec funguje, tak Vám neuznajú reklamáciu z hygienických dôvodov. Ak to nevyskúšate a reklamujete tovar z iného dôvodu kompletne zabalený, tak Vám na to dajú 2 týždne, ale potom na čo ste si ten tovar kúpili ? A keď som sa dozvedel adresu, kam tovar poslať pri reklamácii /Polsko,Varšava atd./ bolo mi všetko jasné. Poliaci v sebe nezaprú ducha šmeliny a podvodu. Nedoporučujem nikomu, aby tento tovar kupoval lebo celé to je jeden podvod. Peniaze som oželel a v duchu som sa zasmial sám nad sebou, ako som naletel podvodníkom.

  2. Děkuji, ušetřili jste mi peníze.
   Jana

  3. No jo, už jsem si to koupil. 🙂
   Je to vlastně šumivý multivitamin kde 20 šumivých tablet vychází po nějakých slevách cca 350,- Kč , přičemž jedna zásilka obsahuje 3 tuby. To není všechno… tohle je teprve prý příprava pro tělo ( 1. fáze), které se prý tzv. čistí bez náznaků hubnutí a pak mají následovat 2. a 3. fáze za daleko větší penízky, kdy už prý budete ztrácet tuk. Je to tak hezky napsané a myslím si, že jsem četl o 2. a 3. fázi poprvé ve chvíli až jsem rozbalil objednávku.

  4. Mária február 2019
   Bioveliss tabs je nebezpečný produkt,ktorý funguje na surovom dráždení štítnej žľazy, aby zrýchlila metabolizmus, z čoho by sa mohlo podariť dakomu aj schudnúť čo to. Beda však tomu, ak tento proamerický šmejd ochutná osoba trpiaca hypertyreózou – hrozí jej možné udusenie. Produkt som vrátila na adresu do Waršavy Chlodna 64 , lebo tam sa vraj reklamuje.Do dnes mi peniaze nevrátili. Poľský vekslák, keď raz vyinkasuje na Slovensku eurá, už ich nepustí len tak ľahko. Ak ich chceš, hľadaj si ma v Poľsku – sklady mám aj na Slovensku veď ako ináč by som využíval služby RE MAX couriér service z Bratislavy .

  Komentáre sú ukončené