Vážne varovanie: Recenzie, hodnotenia a názory na chudnutie s Bioveliss Tabs

Vážne varovanie: Recenzie, hodnotenia a názory na chudnutie s Bioveliss Tabs
1 (20%) 1 hlas[ov]

Ak hľadáte skutočné nefalšované recenzie na chudnutie s tabletkami Bioveliss Tabs, o ktorých sa na internete tak vo veľkom hovorí ako o zázraku, neverte tomu. Ľudia sa naučili niektoré tvrdenia na stránkach v EUROTELEVÍZIA týždenníku, či v iných médiách, overovať aj na internete. Je ich menej ako tých, čo uveria a rovno objednávajú, ako im inzertná stránka káže. Bioveliss Tabs sa opakujú na internetových banneroch, na Centrum.sk,  donedávna vo veľkom na CAS.sk a podobne. Veľká kampaň na BIOVELISS TABS nalákala ľudí.

Tí vyrážajú na Google overiť si, či je to naozaj pravda. Spomínajú sa aj lekári, ktorí sú však falošní a nikdy neexistovali. Ľudia narazia na množstvo recenzii, ktoré vyvolajú dojem, že celý zázrak je skutočný.  Pozor, nie je. Všetko to, čo hovorí, že je to pravé a funguje to, je žiaľ len podvodná stránka. Neexistuje ani jediná stránka, ktorá naozaj existuje, ktorá má svoju redakciu a skutočných ľudí v pozadí, ktorá by vec chválila, alebo by mala aspoň pozitívne slovko na t, čo predvádza. Neexistuje ani jediná.

Stránky s falošnými recenziami a fejkové blogy

Falošné / cielene fingované recenzie, často totožné s inými, obsahujúce vymyslené a klamlivé informácie, podivné frázy, ktoré nikdy nemôžu byť súčasťou skutočnej recenzie. Recenzie zverejnené na týchto stránkach nie sú skutočné recenzie. Recenzia hodnotí skúsenosti reálne, skúsenosti zažité, nemôže hovoriť o výrobku ako o super výrobku, ktorý chvália iní a nemôže uvádzať to, čo oobsahuje. Toto nie je recenzia. Stránky, ktoré považujeme za nebezpečné uvádzame nižšie. Nebezpečné preto, že sa tvária ako recenzie.

Menej skúsený užívateľ môže získať informáciu, že výrobok je pravý, funguje a ľudia sú s ním spokojní. Stránky, články, ich komentáre a plusy výrobkov sú však len narafičené. V bohatom počte a vždy smerujúce priamo na kúpu výrobku zámerne. Čím viac sa klamstvo opakuje ako skutočnosť, tým viac sa skutočnosťou stáva… v skutočnosti však nie. Nedozviete sa skutočné mínusy a podvodné fakty, a ak sa niečo v komentároch spýtate, alebo skritizujete, nikdy váš komentár nevydajú.

Zoznam podvodných recenzií a blogov

 • globtelnet.sk/bioveliss-tabs-cena-predaj.htm
 • zdraveji.eu/bioveliss-tabs/
 • vigor-book.com/cs/bioveliss-tabs-recenze-cena-lekarna-kde-koupit-diskuze/
 • healthymode.eu/bioveliss-tabs-efektivni-a-levne-hubnuti/
 • proslim-sk.eu/bioveliss-tabs-d%C3%A1vkovanie.html
 • proslim-sk.eu/bioveliss-tabs-kde-sa-da-kupit.html
 • e-odchudzanie.com.pl/sk/bioveliss-tabs-hodnotenie.html
 • livenewsextra.com/421/bv-16615-med/gps/
 • top-promo.sk/bioveliss-tabs/
 • produkty-sk.com/bioveliss-tabs
 • blase-sportweb.info/zistite-si-vlastne-mnozstvo-znizenia-telesnej-hmotnosti-navstivt-bioveliss-ako-to-funguje/
 • pre-krasu.eu/bioveliss-tabs/
 • vlnka.net/Bioveliss-Tabs/Bioveliss-Tabs-zkuenosti-clanek-3
 • euphorer.com/cs/bioveliss-tabs
 • bioveliss24.com/sk/
 • biovelisstabsrecenze.com/
 • product-port.com/cz/bioveliss-tabs-recenze-slozeni/
 • bioveliss-tabs.com/cs/
 • topshopping.sk/bioveliss-tabs/
 • radirna.cz/zdravi/bioveliss-tabs-recenze-diskuze-zkusenosti.html  (nepochopiteľné, že na takejto doméne nájdete podvodnú recenziu)

POZNÁMKA:  je neuveriteľné že niektoré recenzie presne vedia, že práve dnes končí špeciálna akcia na nákup tohto svinstva, ak ho stihnete kúpiť do 30 minút. To je náhoda? Nie, nejde o recenziu, ale premyslené klamstvo.

POZNÁMKA: mnoho z týchto stránok netvoria Slováci  a ani nenechajú Slovákovi prečítať text pred nasadením. Preto sa tu objavujú brutálne hlody pri ktorých nie že Štúr zaplače, ale zrúti sa celý jazykovedný ústav. Slová, ktoré nemajú žiaden význam a význam majú len v ruštine, preložené translatorom a nasadené do HTML kódu stránok do TITLE, čiže sa zobrazujú v Googli a v prehliadači ako to hlavné identifikujúce stránku od iných. Neuveriteľné.

Teší nás, že aspoň Česká zemědělská správa varuje pred týmto výrobkom, ak už slovenské orgány majú všetko v paži:  http://www.szpi.gov.cz/clanek/seznam-rizikovych-webovych-stranek-a-vyrobku.aspx

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

4 komentáre

 1. Duško január 22, 2019
 2. Jana február 24, 2019
 3. Vladimír Dluhoš marec 28, 2019
 4. Mária máj 25, 2019

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.