Podvodné stránky Bioveliss Tabs a falošná pani Ivana Šoltesová

Podvodné stránky Bioveliss Tabs a falošná pani Ivana Šoltesová
4.1 (82%) 10 hlas[ov]

To, čo si dovoľujú podvodníci s Bioveliss Tabs tabletkami na chudnutie, je samozrejme ilegálne. Dokonca zdravie ohrozujúce, ale žiadne slovenské úrady to očividne nijako netrápi. Ak sme sami, čo na problém upozorňuje, ťažko nás môžu považovať za zástupcov poškodených ľudí, ak sami nenakúpime od podvodníkov výrobok. Preto apelujeme na vás, milí návštevníci, aby ste akýkoľvek problém s nákupom a zneužitím vašich peňazí podvodníkmi, riešili s políciou, so Slovenskou obchodnou inšpekciou, ako aj Radou pre reklamu.

Bioveliss Ivana Šoltésová z Liberca

Ak nie so samotným portálom, kde ste na podvodný prípravok v podobe reklamy narazili. Chce to pritom osloviť a nebáť sa bombardovať médiá, keďže stále sme na slovenskom internete jediní, ktorí sú ochotní vás vypočuť, brániť a pomôcť. Vrátime sa ale k problému s chudnúcim prípravkom Bioveliss Tabs. Ten je prechválený na podvodných fejkových stránkach https://sk-new(bodka)doplnky-stravy4u.eu samozrejme až do nebies. Už sme o tomto podvode hovorili, no dnes sme si všimli na ďalších stránkach poriadny brebt, ktorý len dokazuje, ako hlúpo sú tieto stránky pripravované.

Pani Ivana Šoltesová z Liberca ako Slovenka

Pani Ivana má byť jednou z prvých zo Slovenska, ale kde na Slovensku nájdeme Liberec? Áno, Prahu možno, ale Liberec? Amaterizmus, ktorý stojí za týmito podvodníkmi, uvádza fotografiu ženy ako tú, ktorá je spokojná s prípravkom Bioveliss Tabs. Ale aká je pravda? Samozrejme, ani lekár, a ani jediný z komentárov nie sú na stránke pravé. Pani neexistuje, presnejšie existuje modelka, ktorej fotografiu si môžete kúpiť a napríklad aj zneužiť na podobný účel, ako podvodníci stojaci za Bioveliss Tabs. Vzhľadom na veľké množstvo nekalosúťažných praktík a porušení zákona neodporúčame žiadne reagovanie na tieto ponuky a nákup tohto prípravku na ktoromkoľvek zmienenom portáli.

Kde je originál? Nájdete ho vo fotobanke SHUTTERSTOCK.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. Heva máj 14, 2019

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.