Internetové podvody

Podvodné stránky Bioveliss Tabs a falošná pani Ivana Šoltesová

Podvodné stránky Bioveliss Tabs a falošná pani Ivana Šoltesová
4.1 (82%) 10 hlas[ov]

To, čo si dovoľujú podvodníci s Bioveliss Tabs tabletkami na chudnutie, je samozrejme ilegálne. Dokonca zdravie ohrozujúce, ale žiadne slovenské úrady to očividne nijako netrápi. Ak sme sami, čo na problém upozorňuje, ťažko nás môžu považovať za zástupcov poškodených ľudí, ak sami nenakúpime od podvodníkov výrobok. Preto apelujeme na vás, milí návštevníci, aby ste akýkoľvek problém s nákupom a zneužitím vašich peňazí podvodníkmi, riešili s políciou, so Slovenskou obchodnou inšpekciou, ako aj Radou pre reklamu.

Bioveliss Ivana Šoltésová z Liberca

inzercia:

Ak nie so samotným portálom, kde ste na podvodný prípravok v podobe reklamy narazili. Chce to pritom osloviť a nebáť sa bombardovať médiá, keďže stále sme na slovenskom internete jediní, ktorí sú ochotní vás vypočuť, brániť a pomôcť. Vrátime sa ale k problému s chudnúcim prípravkom Bioveliss Tabs. Ten je prechválený na podvodných fejkových stránkach https://sk-new(bodka)doplnky-stravy4u.eu samozrejme až do nebies. Už sme o tomto podvode hovorili, no dnes sme si všimli na ďalších stránkach poriadny brebt, ktorý len dokazuje, ako hlúpo sú tieto stránky pripravované.

Pani Ivana Šoltesová z Liberca ako Slovenka

Pani Ivana má byť jednou z prvých zo Slovenska, ale kde na Slovensku nájdeme Liberec? Áno, Prahu možno, ale Liberec? Amaterizmus, ktorý stojí za týmito podvodníkmi, uvádza fotografiu ženy ako tú, ktorá je spokojná s prípravkom Bioveliss Tabs. Ale aká je pravda? Samozrejme, ani lekár, a ani jediný z komentárov nie sú na stránke pravé. Pani neexistuje, presnejšie existuje modelka, ktorej fotografiu si môžete kúpiť a napríklad aj zneužiť na podobný účel, ako podvodníci stojaci za Bioveliss Tabs. Vzhľadom na veľké množstvo nekalosúťažných praktík a porušení zákona neodporúčame žiadne reagovanie na tieto ponuky a nákup tohto prípravku na ktoromkoľvek zmienenom portáli.

Kde je originál? Nájdete ho vo fotobanke SHUTTERSTOCK.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

3 Comments

  1. Pre pripravky Prolesan Pure a Bioveliss tabs je pouzity ten isty text, aj obrazova cast, co sa tyka obsahu na zlakanie ludi, ktori chcu schudnut

  2. Dobrý deň,
    pred mesiacom so ukončila 3-mesačnú kúru Bioveliss tabs . Namiesto sľúbených 10 kg úbytku na váhe som schudla len 3 kg. Zo 66 kg na 63 kg. Opäť som naletela, boli to zbytočne vyhodené peniaze- 150 €.
    Pri tom sa stravujem zdravo, na obed preferujem zeleninové šaláty, na raňajky müsli. Tak neviem kde a v čom je chyba.
    Vráti mi niekto tie peniaze?

Komentáre sú ukončené