Internetové podvody

Falošný magazín Cosmopolitan a Adela Banášová, ktorá pije Black Latte

Ohodnoťte článok

O tom, že chudnúci prípravok Black Latte je mimoriadne podozrivý a spája sa nám s ním množstvo podvodných stránok, vieme. O tom, že ak nejaký magazín nesie logo COSMOPOLITAN, tak by mala byť aj stránka s doménou COSMOPOLITAN vieme už z nejakého logického princípu. Dokonca aj o tom, že Adela Banášová už nejaký čas nikde neuvádza svoje meno ak Adela Banášová, vedia všetci na Slovensku. Nevedia to však autori primitívnych podvodných stránok v Rusku, ktorí využili jej fotografie z rôznych rokov a tvrdia, že schudla len vďaka ich prípravku. Je to asi to isté, ako keby Denzel Washington na nejakom podvodnom webe tvrdil, že je černoch, pretože si aplikuje krém SUPERČIERNEUHLIE 2000. Skrátka sprostosť. Napriek tomu títo podvodníci s plnou vážnosťou skúšajú presvedčiť ľudí na Slovensku o tom, že Black Latte je zázrak, vďaka ktorému táto superštíhla žena schudla. Z čoho? Z 50,4 kilogramov na 50,2?

Adela Banášová

inzercia:

Dnes nebudeme robiť rozsiahle analýzy. Tu postačí zdravý rozum

 • falošný primitívny web s nelogickými prvkami
 • kradnuté logo COSMOPOLITANu
 • vymyslený príbeh a brutálne gramatické zlyhania. Ešte aj Google Translator by to lepšie preložil, ako ten odpad, čo nám podsúva tento šialenec
 • falošné stránky nemajú žiadne reálne prvky. Doména LINK1 sa javí ako vtip, najmä ak má byť doména LINK2 predajným webomo – oficiálnym predajným kanálom.
 • podvodné je absolútne všetko, každý jeden klik na LINK1

LINK1: http:/(lomítko)plivterako.ru/224/
LINK2: http:/(lomítko)plivterako.ru/224/?subacc=DAM

Neodporúčame využitie žiadnych podobných stránok a ani zázrakov na chudnutie. V prípade nákupu odporúčame okamžité vrátenie tovaru a žiadanie peňazí späť. V prípade len objednávky a neuhradenia odporúčame neprevzať zásielku a neuhrádzať ju.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené