Internetové podvody

Zázračné kvapky na chudnutie Eco slim a podvodné stránky o Sofii

Zázračné kvapky na chudnutie Eco slim a podvodné stránky o Sofii
5 (100%) 1 hlas[ov]

Čo môže propagovať zázračné kvapky o chudnutí s názvom Eco Slim? Len človek nevedomí pozadia, alebo články podvodné. Na celom internete nenájdete nič, čo by vyzeralo reálne. Je otázne, či vôbec pôvodný výrobca stál o jedinú reklamu – tú podvodnú, alebo bol krém už ako podvod aj vytváraný. To nevieme. Vieme však, že množstvo stránok, ktoré Eco Slim propagujú, vždy hovoria niečo iné o pozadí vzniku, o ľuďoch a mimo falošné recenzie nachádzame zmienku o Eco Slim len na fejk stránkach ako je aj tá posledná z reklamy na Centrum.sk, na adrese: „http://luxurazz(bodka)com/slovakia/original-webshop-ecoslim/

Kvapky na chudnutie Eco Slim

inzercia:

Vraj blog o manželke Sofii

Blog s názvom Raluxa má byť blogom muža o jeho manželke, alebo priateľke menom Sofia. Tá mala zázračne schudnúť. Neustále čítate drísty o tom, ako to u nich vyzeralo a ako bol nadšený z toho, že použila Eco Slim. Stránky opäť vyzerajú akoby boli stránkami, ale je to len prvý dojem. V skutočnosti nejde o reálny web, len napodobeninu na jednu stránku, ako už je bežne zvykom. Menu položky, odkliky, technické odkazy, nič z toho nie je reálne. Falošná stránka prezentuje príbeh falošnej Slovenky. Všetky fotografie sú z ruského blogu jednej ženy, ktorá sa pustila do cvičenia, zmenila životosprávu a už ju nejaký sprostý podvodník zneužil, fotografie stiahol a vydáva rozdiel „pred a po“ za dielo kvapiek Eco Slim. Kontaktovať niekoho, čo je za to zodpovedný je zase nemožné. Podvodné stránky majú ešte toľko drzosti, že uvádzajú falošné komentáre, ktoré nikdy komentármi neboli. Opäť pokradnuté fotografie, opäť nejaké drísty preložené z ruštiny či polštiny. Slovenská stránka je len kópiou identických zahraničných stránok, ktoré sa pokúšajú celú Európu dostať do pasce.

Nebezpečné predajné stránky EcoSlimmer.pro

Ani stránky, kam sa dostanete po akomkoľvek kliku, nie sú o nič lepšie. Snažia sa vyzerať profesionálne. Lekárka, ktorá na stránke je uvedená, ani nie je lekárkou, je to len fotografia pre dobrý imidž. Text pri nej patrí nejakému mužovi, samozrejme ťažko môžeme povedať, že vôbec niekedy existoval. Nižšie sa nachádza aj niekoľko príbehov Slovákov, ale reálne sú fotografie z Ruska z rovnakých podvodných stránok, kde je to už Nadežda a Iľja.

Kvapky na chudnutie Eco Slim

http://sknew.ecoslimmer(bodka)pro/azwxziqxgn/0b782pjA9HvQVlh/

Priam až debilný amaterizmus sa prejavuje pri informácií, že látku preverila najprísnejšia štúdia v Štokholmskom inštitúte výživy v roku 2016. Všetky výsledky štúdie a informácie o tomto štokholmskom inštitúte sú vymyslený hnusný podvod. Nič také totiž neexistuje. Žiaden inštitút a aj Štokholmská univerzita nič také zriadené nemá. Za žiadnych okolností sa nemohli zaoberať šmejdom s týmto názvom a je nemysliteľné aj to logo, čo tu podvodníci uvádzajú. Pozrite sa dobre. STOCKGOLM STATE UNIVERSITY. Ktorá štokholmská univerzita by bola už tak primitívna, aby svoje mesto poplietla a nazvala ako STOCKGOLM? To logo pritom neexistuje, vzor pochádza z fotobanky.

Varovanie a odporúčanie

Vzhľadom na príšerné vlastnosti stránok, vymyslené údaje, vymyslených odborníkov, výskum a inštitúty,… vzhľadom na podvodné komentáre, falošné informácie, zavádzanie, zmeny mien a obsahu podľa krajiny, z ktorej prichádzate a vzhľadom na celkovo povedomie o značke Eco Slim na internete,… ako aj pre fakty spojené s predajom, odporúčame vyhýbať sa akémukoľvek nákupu tohto prípravku z menovaných, či len podobných stránok. Je nemožné dôverovať prípravku, ktorý zákazníka klame skôr, ako ho okúsi. Predaj je ilegálny. Chýba identifikácia predajcu, prebieha tu predaj ktorý porušuje niekoľko zákonov Slovenskej republiky. Nepoznáte odkiaľ zásielka príde, ako sa spojiť s predajcom, kto je zodpovedný za predaj, aké je skutočné zloženie prípravku, ak by ste boli alergickí na nejakú zložku, chýbajú jasné obchodné podmienky.

Opäť neexistuje žiadne stanovisko slovenských úradov, opäť ľudí nikto nevaruje, neupozorňuje, ani nemá záujem o to, aby neprišli o svoje peniaze. Mrzí nás táto situácia a preto opäť vynakladáme úsilie, aby boli ľudia varovaní. Pokiaľ ste radi, že sme vás upozornili pred konkrétnym problémom, prosíme, aby ste o stránkach dali vedieť aj svojim priateľom, zdieľali, prípadne nás inak podporili. Články sa musia dostať k ľuďom skôr, ako objednajú. Žiaľ, máme mnoho skúseností, že k nám prichádzajú najviac práve tí, ktorí už objednali a pri čakaní na zásielku si len preverujú, čo objednali.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené