Pochybné praktiky

Angelina Jolie a prípravok na chudnutie Nidora – neverte čo vidíte

Angelina Jolie a prípravok na chudnutie Nidora – neverte čo vidíte
5 (100%) 2 hlas[ov]

Uau, mohutné impresie s akými prichádza veľká reklamná kampaň, dokážu zaskočiť každého marketéra. Angelina Jolie schudla vďaka prípravku Nidora a zaskočila lekárov. Zdá sa to neuveriteľné. Angelina odhalila tajomstvo svojej postavy, ktorá pritom vždy bola extrémne chudá, najmä po toľkých deťoch a práci. Napriek tomu to tieto stránky pripisujú svojmu prípravku a pripájajú aj ďalšie celebrity. Tie pritom na iných stránkach uvádzajú, vďaka čomu schudli, no prípravok Nidora nespomenula ani jedna. Z každej strany an nás vykukuje, že Angelina schudla a tento jej trend máme zopakovať aj my. Mňa osobne síce na Angelinu nedostanú, možno preto že som chlap a chudnúť nemusím. Problém je na stránkach, ktoré sú otvorené po kliknutí na banner.

Angelia Jolie chudnutie

inzercia:

Stránky makingmyselfslim.com/sk4ajR3/ ponúkajú presne to isté ako stránky makingmyselfslim.com/cz4ajK9/ a predsa je každá z inej krajiny. Skúste si kliknúť na niektorú z nich a uveriť textu, ktorý tam je uvedený. Nielen, že dolný dátum o výhodnej akcii nákupu sa posúva vždy podľa toho, kedy prídete a nemôžete tak veriť, že výhodná akcia končí práve dnes, posúvajú sa aj dátumy komentárov. Váš komentár tu nikdy nezverejnia, no komentáre nafingované vymyslené od rôznych ľudí, tu sú stále aktuálne. Tajomstvo vždy aktuálnych komentárov je len vo výmene dátumu. Ten je načítaný z vášho počítača, tak sa nenechajte oklamať. Zaujímavé sú aj stránky, ktoré navštívite po kliknutí na objednávku prípravku. Dostanete sa podľa krajiny na stránky nidora.com a podstránku. Každá krajina má svoju podstránku a tak môžete pri komplikovanejšom hľadaní na tento krásny zoznam webstránok. Veľmi dobre si tam všimnite mená ľudí, žien a ich príbehy. Všetky ženy sú pritom posťahované z internetu a ani jedna nemá svoj skutočný príbeh pod vlastnou fotografiou. Jeden prípad z dolných fotografií je dokonca fotografia pred od inej ženy ako fotografia po chudnutí. Rozdiel medzi fotografiami je aj v rokoch, pretože kým prvá je max 3 roky stará, tá druhá akože po chudnutí je z roku 2001.

Pozrite si sami, čo vám stránky ponúkajú. Fingované stránky, vymyslený obsah, kradnuté fotografie z celého internetu a aby to nestačilo, falošný premenlivý dátum, aby všetko vyzeralo čerstvé a autentické.

http://www.nidora.com/skqodny/
http://www.nidora.com/siegdra/index.php
http://www.nidora.com/hru7bds/index.php
http://www.nidora.com/bgnd6alW/index.php
http://www.nidora.com/itx4ksh/index.php
http://www.nidora.com/grm7wkz/index.php
http://www.nidora.com/es3hokP/index.php

V čom je problém?
Základný problém je v tom, že Angelina na žiadnom oficiálnom mieste nepodporila tento prípravok a nepotvrdila jeho účinky. Ďalším je fakt, že všetky stránky, ktoré sídlia priamo na Nidora.com obsahujú rovnako stavaný obsah ako nám staré známe stránky zavádzajúce a klamúce spotrebiteľov pomocou kradnutých fotografií z internetu viz. prípad pani Vladěnky a jej fotografií zneužitých do nedávnej veľkej kampane iného „omladiaceho“ prípravku. Nezdá sa nám za normálne, slušné a legálne sťahovať fotografie iných ľudí a vytvárať neexistujúce identity za účelom zavádzať a lákať ľudí k nákupu prípravku. Stránky nemajú reálny kontakt na Slovensko, žiadnu adresu a ani obchodné údaje vyplývajúce na podobných stránkach v slovenčine zo zákona.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené