Pozor: Chudnutie s Choco Lite, falošná Mária Maťová a jej falošný blog

Pozor: Chudnutie s Choco Lite, falošná Mária Maťová a jej falošný blog
3.33 (66.67%) 18 hlas[ov]

Varujeme pred stránkami, ktoré so suverénnou drzosťou predstavujú rípravok Choco Lite na chudnutie na stránkach odporných, podvodných, fingovaných. Dnes prinášame súhrn zaujímavých dát, ktoré sa týkajú práve rozsiahlej sieti podvodných stránok s Choco Lite. Na reklamy sme narazili na slovenských stránkach, ktoré si nainštalovali reklamy AdNow, v tejto sieti sa nachádzajú odkazy na viacero pochybných stránok, teraz na stránky:

Mária Maťová a podvod Choco Lite

  • http://prime-story.com/sk/cl/maria/  (neodporúčame návštevu)

Mária Maťová a falošný blog s jej menom pre Choco Lite

Stránky hlásia: “Ako som schudla z 88 na 54 kg za 31 dní.” a uvádzajú meno Mária Maťová. Stále sú to však klamstvá a vymyslené texty. Mária Maťová neexistuje, fotografie pochádzajú z Ruska. O zneužití a krádeži identity pre vymyslený blog sme už písali tu. Amatérski podvodníci ešte nedávno distribuovali, respektíve servírovali tento odpad s celkom iným menom. Len nedávno totiž vyhlasovali, že ide o meno Tatiana Rybárová. Dnes je to Mária Maťová, pritom rovnaký prevádzkovateľ, rovnaký podvodný obsah, klamstvá a vymyslené komentáre. Prasprostý podvod aj v tomto prípade prezentuje falošné stránky, fingované menu položky, neklikateľný obsah a sasmozrejme podvodné komentáre v závere článku. Balast, bezcenný. To, čo sa objavuje v komentároch je neuveriteľné. Vy sami nijako taký komentár nepridáte, pretože nejde o komentáre. Ide o natvrdo nasadený obsah v kóde a nijako nie komentovaním.

Všetky fotografie sú kópiou iného webu. Zdrojom je portál venovaný fitness a chudnutiu. Nikto z ľudí na fotografiách neschudol s prípravkom, ktorý sa účinkami chváli. Upozorňujeme, že aj tieto stránky sú od rovnakého prevádzkovateľa. Sú tam celkom iné mená, ale rovnaké fotografie. Asi ste si všimli, že čoraz viac sme odmeraní a tvrdí v našich článkoch, avšak s takouto špinou nemožno narábať v rukavičkách. Pozrite si ďalších podvodníkov.

  • http://abdcl.pro/rndr/Chocolate_Slim_ES_Blogs_Maria_2/
  • http://mystores4.wixsite.com/green-coffee-int
  • http://best-blogs.net/maria-blog-sk/?alstream=vVh
  • Už sa volá María Casas http://best-blogs.net/blog-maria/?alclick=r69sz&alstream=rS
  • A zrazu je to Maria Witkowska http://bloggerspot.name/9446/in-blog/
  • Reálne fotografie nájdete tu: http://slimsecret.ru/dieta-tatyany-rybakovoi.html , ale nikdy nevyužila prípravky, ktoré ju zneužívajú.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. Tatiana Magová Maceková január 16, 2018

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.