Internetové podvodyPochybné praktiky

Pozor: Chudnutie s Choco Lite, falošná Mária Maťová a jej falošný blog

Pozor: Chudnutie s Choco Lite, falošná Mária Maťová a jej falošný blog
3.19 (63.81%) 21 hlas[ov]

Varujeme pred stránkami, ktoré so suverénnou drzosťou predstavujú rípravok Choco Lite na chudnutie na stránkach odporných, podvodných, fingovaných. Dnes prinášame súhrn zaujímavých dát, ktoré sa týkajú práve rozsiahlej sieti podvodných stránok s Choco Lite. Na reklamy sme narazili na slovenských stránkach, ktoré si nainštalovali reklamy AdNow, v tejto sieti sa nachádzajú odkazy na viacero pochybných stránok, teraz na stránky:

Mária Maťová a podvod Choco Lite

inzercia:

 • http://prime-story.com/sk/cl/maria/  (neodporúčame návštevu)

Mária Maťová a falošný blog s jej menom pre Choco Lite

Stránky hlásia: “Ako som schudla z 88 na 54 kg za 31 dní.” a uvádzajú meno Mária Maťová. Stále sú to však klamstvá a vymyslené texty. Mária Maťová neexistuje, fotografie pochádzajú z Ruska. O zneužití a krádeži identity pre vymyslený blog sme už písali tu. Amatérski podvodníci ešte nedávno distribuovali, respektíve servírovali tento odpad s celkom iným menom. Len nedávno totiž vyhlasovali, že ide o meno Tatiana Rybárová. Dnes je to Mária Maťová, pritom rovnaký prevádzkovateľ, rovnaký podvodný obsah, klamstvá a vymyslené komentáre. Prasprostý podvod aj v tomto prípade prezentuje falošné stránky, fingované menu položky, neklikateľný obsah a sasmozrejme podvodné komentáre v závere článku. Balast, bezcenný. To, čo sa objavuje v komentároch je neuveriteľné. Vy sami nijako taký komentár nepridáte, pretože nejde o komentáre. Ide o natvrdo nasadený obsah v kóde a nijako nie komentovaním.

Všetky fotografie sú kópiou iného webu. Zdrojom je portál venovaný fitness a chudnutiu. Nikto z ľudí na fotografiách neschudol s prípravkom, ktorý sa účinkami chváli. Upozorňujeme, že aj tieto stránky sú od rovnakého prevádzkovateľa. Sú tam celkom iné mená, ale rovnaké fotografie. Asi ste si všimli, že čoraz viac sme odmeraní a tvrdí v našich článkoch, avšak s takouto špinou nemožno narábať v rukavičkách. Pozrite si ďalších podvodníkov.

 • http://abdcl.pro/rndr/Chocolate_Slim_ES_Blogs_Maria_2/
 • http://mystores4.wixsite.com/green-coffee-int
 • http://best-blogs.net/maria-blog-sk/?alstream=vVh
 • Už sa volá María Casas http://best-blogs.net/blog-maria/?alclick=r69sz&alstream=rS
 • A zrazu je to Maria Witkowska http://bloggerspot.name/9446/in-blog/
 • Reálne fotografie nájdete tu: http://slimsecret.ru/dieta-tatyany-rybakovoi.html , ale nikdy nevyužila prípravky, ktoré ju zneužívajú.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
8
Šťastný
1
Milujem to
0
Nie som si istý
3
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  1 Comment

  1. pozor ide o veľký podvod,iba vás oberú o peniaze ,dávajte zdielať

  Komentáre sú ukončené