Spamu na prípravok AcaiBerry900 sa asi nezbavíme, schránku plní naďalej

Ohodnoťte článok

Už dlhodobo sme obeťou hromadného spamu, no nie len na emailových adresách, ktoré máme narafičené na webe, ale aj na súkromnom emaili. Zázračný prípravok na chudnutie, ktorý pritom vôbec nepotrebujeme, nazvaný AcaiBerry900 sa propaguje pomocou nevyžiadaného spamu na stránkach, ktoré pritom obsahujú fotografie použité pri celkom inom prípravku. Ako teda môže za chudnutie týchto ľudí prípravok AcaiBerry900 a rovnakí ľudia schudli aj v reklame na iné prípravky?

Acai Berry 900 spam

To vie azda samotný autor týchto zvláštnych stránok. V každom prípade si tento prípravok, ktorý na Slovensku nie je registrovaný a teda pôjde klasicky len o akýsi doplnok stravy, nepotrpí na slušnosti. Posiela spam vo vysokom počte a rovno taký, ktorého sa nezbavíte. Neexistuje šanca sa emailov zbaviť, pretože neexistuje emailový kontakt (odosielateľ správy neprijíma) a ani na stránkach nenájdete emailový kontakt. V tomto prípade zrejme pomôže Obchodná inšpekcia vzhľadom na ponúkanie predaja a zároveň Úrad pre ochranu osobných údajov, keďže v tomto prípade došlo k zneužitiu osobných údajov. Filtrov už máme naozaj prehnane, no žiaľ aj teraz musí odosielateľ “info@popredny.eu.formstack.com” putovať do blacklistu.

Odporúčanie:
Vzhľadom na spôsob, akým si neznáma firma robí reklamu ani neodporúčame využiť jej služby. Nekalosúťažné praktiky sú trendom skôr zahraničných firiem, alebo prílišných amatérov v radoch slovenských podnikateľov. Žiaľ nedokážeme potvrdiť, ktorý prípad je práve tento. Neodporúčanie tohto výrobku vychádza z drzosti a absurdnosti tejto ponuky zaslanej bez vyžiadania, možnosti odhlásenia a dokonca opakovane.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.