Pochybné praktikySpam

Spamu na prípravok AcaiBerry900 sa asi nezbavíme, schránku plní naďalej

Ohodnoťte článok

Už dlhodobo sme obeťou hromadného spamu, no nie len na emailových adresách, ktoré máme narafičené na webe, ale aj na súkromnom emaili. Zázračný prípravok na chudnutie, ktorý pritom vôbec nepotrebujeme, nazvaný AcaiBerry900 sa propaguje pomocou nevyžiadaného spamu na stránkach, ktoré pritom obsahujú fotografie použité pri celkom inom prípravku. Ako teda môže za chudnutie týchto ľudí prípravok AcaiBerry900 a rovnakí ľudia schudli aj v reklame na iné prípravky?

Acai Berry 900 spam

inzercia:

To vie azda samotný autor týchto zvláštnych stránok. V každom prípade si tento prípravok, ktorý na Slovensku nie je registrovaný a teda pôjde klasicky len o akýsi doplnok stravy, nepotrpí na slušnosti. Posiela spam vo vysokom počte a rovno taký, ktorého sa nezbavíte. Neexistuje šanca sa emailov zbaviť, pretože neexistuje emailový kontakt (odosielateľ správy neprijíma) a ani na stránkach nenájdete emailový kontakt. V tomto prípade zrejme pomôže Obchodná inšpekcia vzhľadom na ponúkanie predaja a zároveň Úrad pre ochranu osobných údajov, keďže v tomto prípade došlo k zneužitiu osobných údajov. Filtrov už máme naozaj prehnane, no žiaľ aj teraz musí odosielateľ “info@popredny.eu.formstack.com” putovať do blacklistu.

Odporúčanie:
Vzhľadom na spôsob, akým si neznáma firma robí reklamu ani neodporúčame využiť jej služby. Nekalosúťažné praktiky sú trendom skôr zahraničných firiem, alebo prílišných amatérov v radoch slovenských podnikateľov. Žiaľ nedokážeme potvrdiť, ktorý prípad je práve tento. Neodporúčanie tohto výrobku vychádza z drzosti a absurdnosti tejto ponuky zaslanej bez vyžiadania, možnosti odhlásenia a dokonca opakovane.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené