Purple Mangosteen, ďalší podvodný hnusný prípravok na chudnutie

Purple Mangosteen, ďalší podvodný hnusný prípravok na chudnutie
4.25 (85%) 4 hlas[ov]

Podvodníci, ktorí stoja za obrovským množstvom beztrestných podvodov, si nedajú pokoj. Výmysly na podporu chudnutia stále nekončia. Prípravok Purple Mangosteen je jedným z tých zázrakov, o ktorom hovoria v superlatívoch a predsa ide o prašivý podvod rovnaký ako všetky dosiaľ prezentované. Na stránkach čas.sk je vo viacerých článkoch viditeľná reklama.

3 potraviny v reklame Azetklik

reklama na čas.sk, ktorá vás navedie na podvodné stránky o chudnutí.

Tú pritom administrátori z AzetKliku, reklamnej služby, vidia a schvaľujú. Musia tak vedieť, čo schválili. Alebo nie?

Purple Mangosteen

Podvodné stránky a Purple Mangosteen

Látka na podporu chudnutia Purple Mangosteen hovorí doslova o zázrakoch. Stačí málo a kilá ubúdajú. Vždy tvrdíme, že schudnúť tak rýchlo sa dá jedine, ak vám vlak utrhne obe nohy. Každá u priemerného dospelého človeka váži aj okolo 18 kilogramov, či viac. Stránky, kam smeruje reklama z čas.sk, sú na adrese:   https://www(bodka)mystunningbody.com/1103970.html?utm_source=azetklik&utm_medium=ppc a práve tu sa môžete stretnúť s typickým výpočtom nebezpečných faktov ako:

 • Falošný lekár, ktorý vás má presvedčiť, že výrobok je pravý a funguje
 • Drísty o tom, kde všade bol testovaný, pritom nebol testovaný nikde
 • Falošní zákazníci, ktorí nikdy neexistovali
 • Falošné reportáže a prezentácie, ktoré sa mali konať v Bratislave, no v skutočnosti ide o screenshot z videa z Youtube z relácie, ktorá nemá absolútne žiadnu spojitosť s chudnutím a touto látkou.
 • Na stránke sú falošné komentáre, v skutočnosti stránky nemajú žiadne komentovací systém, ale len surovo vytvorený web bez správneho kódu, spojenia s databázou.
 • Fotografie uvedené akože v komentároch pochádzajú z iných zahraničných stránok.
 • Opakované zavádzanie, vytváranie falošných identít, zavádzanie, klamanie a nakoniec smerovanie na údajné oficiálne stránky na zakúpenie prípravku, čo je len rovnako podvodný a primitívny web.
 • Na údajnom oficiálnom webe https://www(bodka)mystunningbody.com/SK_Official_t3_sf/index.php prebieha odpočítavanie, kedy údajne skončí výpredaj. Nátlaková akcia núti naa neuvážený nákup. Hnusné podvodnícke čachre s časom sa ale obnovia len čo obnovíte sami stránku. Nátlak tohto typu je v roku 2018 nemysliteľný.
 • Purple Mangosteen

Porušenie zákona beztrestné

To, že tu prebieha predaj bez potrebnej identifikácie predajcu, že nepoznáte IČO, DIČ, prevádzkovateľa,  je jedna vec. Druhá vec je, že sa predajca zatajuje, obchodné podmienky sú absolútny výsmech. GDPR je asi niečo, k čomu asi ešte autori tohto internetového podvodu nedospeli. Nemysliteľné a predsa reálne. Jediný nástroj, ako proti tomu bojovať je len v rukách tých, ktorí sú reálne poškodení. Odporúčame preto obrátiť sa na:

 • SOI pre nekalé praktiky a porušenie obchodného zákonníka
 • Podať trestné oznámenie vo veci podvodu z dôvodu zavádzania a uvádzania klamlivých informácií v prípade, pokiaľ vám nebude vrátená zaplatená suma za vrátený tovar – túto informáciu uvádzame z dôvodu, že väčšina obetí podvodov zistí, že sa stali obeťami až po preverovaní prípravkov na internete po tom, čo ich už držia v rukách a nie sú si istí zložením, alebo užívaním. Odporúčame podať trestné oznámenie aj v prípade nízkej sumy z dôvodu podvodu a uvádzania klamlivých informácií v súbehu s porušením obchodného zákonníka – majte pritom všetky presné a celé adresy skopírované v presnej podobe. Stačí za lomítkom iný znak a už nie sú stránky prístupné. Podvodné stránky sa tak často maskujú, aby sa na ne dostali len obete z presne pripravených reklám a nie len tak hocikto.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

2 komentáre

 1. Mariana august 12, 2018
 2. Marian Bilovič december 10, 2018

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.