Pochybné praktiky

Pozor na reklamy na čas.sk, jointfixcream.com a krém SustaFix

Pozor na reklamy na čas.sk, jointfixcream.com a krém SustaFix
5 (100%) 1 hlas[ov]

SustaFix je krémom na boľavé kĺby. Teda aspoň sa na to hrá. Falošný lekár Dr. Paul Donovan, ktorý neexistuje, odborníci, zákazníci a množstvo klamlivého obsahu, sú len ďalším pokusom, ako vás okradnúť. Tentoraz prostredníctvom pochybnej domény a portálu na adrese jointfixcream.com.

Fotografia pravdepodobne zachytáva iného lekára, alebo len vedeckého pracovníka v bielom plášti. Samotný Dr. Paul Donovan však ako lekár neexistuje. Tvrdenia sú tak nepravdivé. Všetok obsah na týchto stránkach je zavádzajúci, falošný a je totožný s mnohými inými stránkami s rovnakým obsahom, ale na iných doménach. Podvodné stránky propagované v inzertnom priestore na portáli čas.sk vás nalákajú na kliknutie a nákup zázraku, ktorý zaručene vylieči vaše kĺby. Žiaľ, ide o identický prípravok a kompletný identický podvod. Ani táto stránka nie je pravdivá.

SustaFix na kostrové svalstvo a na kĺby ako bonus

inzercia:

Náhľad na vzhľad reklamy, ktorá láka ľudí do podvodnej pasce, na čas.sk (Problémy s kĺbami)

Podvodníci lákajú na SustaFix

Vecou sme sa už zaoberali v nasledovnom článku – SustaFix

Problémy, ktoré sa týkajú stránky podporujúce SustaFix:

  1. falošné informácie
  2. stránka sama seba uvádza ako lekárske správy, čo môže vytvárať dojem, že ste na skutočnom portáli písanom lekármi a s kontrolovanými informáciami.
  3. stránky používajú slová, rôzne frázy a zveličovanie vytvárajúce dojem o prevratnom objave, záchrane ľudstva, neuveriteľných účinkoch tak, aby motivovali tieto frázy na nákup.
  4. Prvky ako tlačidlá na Facebook a odkliky na stránke sú nepoužiteľné. Všetko je len obrázkom bez odkazu, respektíve s odkazom na priamu kúpu.
  5. Text je neprirodzený, zvláštny. Obsahuje podivné slová a vety, ktoré by bežne Slovák ani nepoužil.
  6. Zdrojový kód stránok je príšerný. Nejde totiž ani tak o stránku, na ktorú sa snaží podobať, ale akýsi podivný amatérsky kód s rôznymi značkami. Tie len dokazuj, že tu nejde o originál, nejde o pôvodne slovenské stránky a ak čakáte, že komentáre pri päte stránok sú komentármi, nie je to pravda. Tieto stránky nemajú nič také, ako technológia komentovania. To len text si vymysleli, prirobili zbierku náhodných fotografií žien a mužov a nafingovali pár komentárov.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené