Pozor na reklamy na čas.sk, jointfixcream.com a krém SustaFix

Pozor na reklamy na čas.sk, jointfixcream.com a krém SustaFix
5 (100%) 1 hlas[ov]

SustaFix je krémom na boľavé kĺby. Teda aspoň sa na to hrá. Podvodný lekár Donovan, ktorý neexistuje, odborníci, zákazníci a množstvo klamlivého obsahu, o ktorom sme informovali v súvislosti s iným webom sa nachádza aj na inej doméne. Podvodné stránky propagované v inzertnom priestore na portáli čas.sk vás nalákajú na kliknutie a nákup zázraku, ktorý zaručene vylieči vaše kĺby. Žiaľ, ide o identický prípravok a kompletný identický podvod, len na inej doméne.

 

Náhľad na vzhľad reklamy, ktorá láka ľudí do podvodnej pasce, na čas.sk (Problémy s kĺbami)

Vecou sme sa už zaoberali v nasledovnom článku – SustaFix

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.