TOP 15 Najvyhľadávanejšie podvody, fejky a šmejdy na webe

TOP 15 Najvyhľadávanejšie podvody, fejky a šmejdy na webe
3 (60%) 2 hlas[ov]

Začíname s novým seriálom. Pravidelne prinesieme pohľad na najvyhľadávanejšie problémy na internete. Tento rebríček obsahuje značky a názvy produktov, ktoré patria medzi najhľadanejší obsah na Hoaxe v danom mesiaci. Samozrejme, úspech daných slov neskôr klesá. Prinášame pohľad na to, čo najviac Slovákov trápilo a čo považovali za problém.

Rebríček najhľadanejších problémov na internete na HOAX.sk:

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.