Podvodníci premenovali AML Forte na Revitoxin a idú veselo ďalej

Podvodníci premenovali AML Forte na Revitoxin a idú veselo ďalej
2.82 (56.36%) 11 hlas[ov]

Neuveriteľné, podvodné stránky propagujúce množstvo prípravkov proti parazitom vymysleli znova ďalší názor. Tentoraz je to Revitoxin. Kompletne celé podvodné stránky, ktoré doteraz propagovali Aml Forte, Detoxen Forte alebo Prostect len skopírovali a nasadili na doménu http://centrum365.com/supplements/revitoxin/ks/1/index.html nový názov látky. Výsledok je, že všetok identický obsah o zázračných účinkoch s vymysleným lekárom a na falošnom lekárskom blogu propaguje rovnakými podvodnými klamstvami aj prípravok Revitoxin. Aj tu však musíme hodnotiť, že nie je pravda absolútne nič, čo stránky uvádzajú.

Revitoxin podvodné stránky

Stránka totiž stále obsahuje rovnaký obsah a teda:

  • Falošné komentáre o účinkoch
  • Názory neexistujúcich ľudí
  • Kradnuté fotografie lekárov a vymýšľanie nových lekárov
  • Vymyslené účinky a klamstvá v popisnom texte
  • Stránky vám drzo nedovolia prejsť inam. Držia vás a núkajú ešte naposledy ďalšie zľavy.
  • Komentáre majú šialené chyby. Autor tohto podvodného webu mal zrejme poriadny očný zákal, ak si nevšimol, čo vlastne Slovákom podsúva ako slovenský komentár mladej ženy.

Stále dookola vymyslené parazity a podvodné praktiky

Stále nás zároveň zaráža, že tento údajný lekársky blog informuje o medicínskom zázraku. Zároveň uvádza, že prípravok sa dá kúpiť len na oficiálnych stránkach výrobcu. Odkaz pritom vedie na rovnakú doménu, len inú podstránku, skrytú a viditeľnú len im cez daný odkaz „http://centrum365.com/supplements/revitoxin/ks/1/index.html“.  S takto brutálnym amaterizmom a primitívnymi chybami však majú stále úspech a dokážu presvedčiť nových a nových ľudí na kúpu´inak nepotrebného a ťažko povedať či nejako vôbec účinného prípravku. Propagácia pomocou podvodu a predaj pomocou podvodu je protizákonný už len  princípu. Obchodné podmienky a identifikácia predajcu je stále len zbožným prianím.

Upozorňujeme, že celé rozšírenie parazitálnych problémov je dielom len týchto podvodníkov. Slovensko nie je pod útokom parazitov a rovnako tak ani Slováci nie sú z 90 percent napadnutí parazitálnou nákazou, ako hlásia niektoré stránky. Všetko sú to falošné hoaxy. Stránky naďalej porušujú zákony Slovenskej republiky.

Revitoxin podvodné stránky

Reklama na počiatku a v cieli Revitoxin

Reklama na tento podvodný web a prípravok sa zobrazila o 0:12 na stránkach CAS.SK pod článkom. Je to fotografia vyššie v červenom rámčeku, zaznamenaná pred kliknutím. Dotyčná reklama je tá v strede. Amaterizmom nazývame aj fakt, že po kliknutí na reklamu o zápachu nôh sa zobrazí obsah o boji zápachu z úst. To je ale bežné. Niekoľko webov, niekoľko názvov a niekoľko riešení na niečo, čo riešenie nemá. Na reklamu so zápachom nôh sme klikli zámerne, keďže podobné hlásenia nesú tieto podvodné stránky už nejaký čas a zámerom bolo zistiť, či stránky zmenili rétoriku. Nezmenili, no pridali nový názov zázračného prípravku.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

3 komentáre

  1. nahnevaná máj 9, 2017
    • Antikapitalista jún 28, 2017
  2. Marp máj 18, 2017

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.