Internetové podvody

Pozor na krém Snake B-Effect Advanced Anti-Aging Solution

Pozor na krém Snake B-Effect Advanced Anti-Aging Solution
4.5 (90%) 4 hlas[ov]

Priatelia, v súčasnosti si dajte pozor na podvodné webové stránky, ktoré propagujú prípravok, konkrétne krém Snake B-Effect Advanced Anti-Aging Solution. Propaguje ho inzertná plocha na portáli centrum.sk prostredníctvom tohto banneru:

Podvodný banner na centrum.sk

inzercia:

Banner smeruje na staré dobré falošné stránky Centrumzliav, na stránku konkrétne: centrumzliav.com/krasa/snake, kde sa nachádzajú zavádzajúce informácie o údajných klientoch, o údajnom lekárovi, zázračnej formulke a kadejakom inom objave. Len z dôvodov časovej tiesne upozorňujeme v stručnej podobe, že ide o identický prípad ako v mnohých iných už tu uvedených a popísaných. Falošné stránky, falošné komentáre, ukradnuté vymyslené identity ľudí a zavádzajúci obsah. Odborníci, ktorí sú garanciou dôveryhodnosti neexistujú. Ide o ďalší nechutný podvod. Varujte preto svojich blízkych, aby sa vyvarovali tomuto banneru a nedali sa oklamať. Najlepšou cieľovou skupinou sú dôchodcovia a tentoraz je reklama cielená práve na nich. A len tak mimochodom, žiadna 73. ročná žena z Brezna neobjavila žiaden spôsob, ako omladnuť o 15 rokov.

Aspoň stručne: 

Pozrite si lekára. Údajne sa volá Jan Kochanský a už 15 rokov sprevádza (čo je toto za debilné spojenie) vlastný dermatologický salón v Bratislave. Nie, ani sme nemuseli ísť hľadať toto meno, pretože hneď vieme, že také meno v tomto odvetví v Bratislave nepôsobí. Fotografia je zvláštna, toto nie je slovanský typ muža, je až moc nápadný – skôr USA, západná Európa. A je to tak,  ide o modela, žiadneho lekára. Originál fotografia je z fotobanky 123rf.com http://cz.123rf.com/photo_19339049_smiling-team-of-doctors-and-nurses-at-hospital.html

Falošný lekár Kochanský

  • Čiže žiaden lekár. Ide o podvodné zavádzanie a vytváranie umelej identity na získanie dôvery zákazníka. Veľa krát nám napíšete, že síce o stránkach píšeme škaredo, ale možno len je zhoda vzhľadu tváre lekára (tomu snáď ani sami neveríte) a my tak klameme, pričom trváte na svojej objednávke. Radi by sme dodali, že pokiaľ chcete objednávať, objednajte si pokojne aj celý kontajner týchto medikamentov. Našim poslaním je upozorniť na podvody, nekalé jednania, zavádzania a klamstvá na internete. Bannery, ktoré zobrazuje Azet.sk a Centrum.sk vedú na stránky, ktoré sú v jednotlivých rozboroch vždy rozobrané do toho rozsahu, aký dokážeme zvládnuť časovo a materiálne. Objednávka samotná je na vás.
  • Na stránke sa opäť skloňuje meno akejsi Sophie Mercier, ktoré sa používa pri propagácií iného krému – krému Lefery.

Pani Mária Mikulová, ktorá údajne dokázala omladiť svoju tvár a jej tvár je odprezentovaná na týchto podvodných stránkach sa nachádza aj na 11 portáloch, ktoré sú určené na propagáciu tohto hadieho prípravku. Na každom jednom sa volá inak a má inú národnosť. Zarážajúce je, že pani Mikulová je zneužitá aj na tomto webe pre celkom inú kozmetiku, no z rovnako pochybného zdroja: leferykeptar.com/offer/

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené