Nový internetový podvod: Aml Forte na zápach z úst a parazity

Nový internetový podvod: Aml Forte na zápach z úst a parazity
3.78 (75.56%) 9 hlas[ov]

Len nedávno sme vás upozornili na podvodný falošný slovenský lekársky blog o ktorom žiadne lekár a ani komora lekárov na Slovensku nič ani len netuší a rovnakí podvodníci sa vás budú snažiť oklamať cez rovnakú stránku, ale na iný prípravok. Tentoraz sú to reklamy úst a cibule.

AML forte

Údajne majú pre vás riešenie, ako sa zbaviť zápachu z úst. Podvodné stránky falošného lekárskeho blogu a vymyslený lekár Ján Kolesár, ktorý, ako sme potvrdili, neexistuje, tentoraz ponúka prípravok s názvom AML FORTE. Na škatuľke je napísané AML FORTE Dietary supplement, čiže diétny prípravok, no trochu to poplietli a vydávajú to ako zázračný liek na zbavenie parazitov v tele. A práve parazity môžu za to, že človek má zápach z úst. Ak ste to nevedeli, tak podľa tohto prípravku teda tablety na chudnutie bojujú proti parazitom a keď zničíte tých, zbavíte sa zápachu z úst.

Aml Forte a primitívne podvodné stránky

Primitívne, až sprosté a absurdné tvrdenia na stránke plnej zavádzania, klamstiev a podvodov s prílišnou drzosťou prekonávajú všetky očakávania a naďalej fungujú pod novým názvom. Upozorňujeme, že stránky sme zálohovali a článok vychádza z reálnych informácií a skutočností, ktoré sú priamo prístupné na týchto stránkach.

Upozornenie: pozor, podvodné fotografie údajných orgánov napadnutých parazitmi, sú zvieracie a aj parazity na nich sú pôvodom zvieracie, nie ľudské.

Postreh: Aj v tomto prípade sa pri pokuse odísť, ocitnete ešte na presvedčovacej stránke na adrese http://centrum365.com/supplements/amlforte/ks/1/index_exit.html, kde vám budú chcieť do hlavy natlačiť špeciálne ponuky a zľavy. Tváre ľudí v závere stránok sú z fotobanky, žiaden skutočný existujúci zákazník. Opäť teda podvod. Celé stránky majú aj falošné komentáre, falošné prvky, nie sú skutočnou stránkou, ale šablónov, ktorá je opakovane využívaná podvodnou sieťou v pozadí. Je neprijateľné, aby pomocou kradnutých, alebo fingovaných fotografií vytvárali odborné garancie a zákazníkov, ktorí pritom neexistujú. Hranie sa s dátumom a zľavami je potom vedľajšie. Porušovanie zákonov SR nakoniec aj tak neriešené.

Poznámka: reklama ženy, jej úst a cibule, ktorá s textom o zápachu úst a jeho riešení nalákala, sa zobrazila o 12:12, dňa 11.4.2015 opakovane na stránkach čas.sk.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. V PAZUR máj 2, 2017

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.