Recenzia či hodnotenie na stránky ponúkajúce Ling Fluent

Recenzia či hodnotenie na stránky ponúkajúce Ling Fluent
4.75 (95%) 4 hlas[ov]

Najväčší dopyt v súvislosti so zázračnými jazykovými kurzami Ling Fluent zaznamenávame spolu s vašimi očakávaniami nejakej recenzie, alebo hodnotenia výrobku. My žiaľ nebudee hodnotiť výrobok. Referencie skutočných ľudí a podvedených, ktorí sa na internete zmienili o tom, že im dorazili len kartičky so slovíčkami, aké si vytlačia a napíšu aj za pár sekúnd sami, necháme bokom. Dôležité je upozorniť a možno akousi formou recenzie upriamiť pozornosť na webstránky a materiály, ktoré sa vás snažia presvedčiť kúpiť tento prípravok. Keďže nie každému je po chuti čítať rozsiahle informácie, aj my sme v poslednom čase začali pripravovať články bez vyššej odbornosti, písané zrozumiteľne a jasne. Preto aj dnes prinášame zrozumiteľnú a jasnú recenziu na stránky, ktoré otvoríte najčastejšie pod doménou http://naucsajazyk.com/langcards/

Údajný langCards, inak Ling Fluent, je prezentovaný odborníkom na jazyky menom Oscar Larsson. A tu to všetko začína, pripravte sa, ideme na to:

 1. reklamy, ktoré vás nalákajú do pasce a dovedú až na tieto stránky, obsahujú kradnuté obrázky ľudí s maskách, inštaláciách na hlave, ľudí s Google okuliarmi, alebo ženu s mikrofónom, ktorá bola skopírovaná z videa z celkom inej súvislosti, len v roku 2017 jej zmenili farbu vlasov na hnedú.
 2. cieľové stránky nesú logo Neurolinguistics Magazine, no nič také neexistuje.
 3. stránky sa snažia vyzerať ako magazín, no v skutočnosti je to len fingovaný podvodný web, ktorý je šablónov podobnou na množstvo iných podvodných stránok.
 4. Odborník na jazyky, polyglot Oscar Larsson neexistuje. Dokázal to už článok.
 5. Dátum na webe je načítaný z vášho počítača
 6. komentáre na spodku článku sú vymyslené, fingované. Mená sú vymyslené.
 7. všetky informácie na webe sú nepravdivé, nereálne, nemožné a vymyslené
 8. raz ide o produkt, raz o aplikáciu, inokedy je to formula. neviete, čo je to vlastne ten ling fluent.
 9. netušíte čo prezentujú, ako prípravok alebo výrobok vyzerá, netušíte, za čo máte platiť.
 10. stránky používajú nátlakové praktiky, psychologický nátlak vyvolávajú odpočítavaním a sľubovaním časovo obmedzených akcii.
 11. akýkoľvek odklik na webe vedie stále na nákup prípravku na adresu http://naucsajazyk.com/langcards/order/
 12. tam nenájdete žiadneho reálneho klienta. Všetko sú falošné identity ľudí, ktorí reálne nič nevyskúšali a nikto nie je zo Slovenska
 13. tváre sú zahraniční modeli vo fotobanke
 14. v rohu vybiehajú falošné informácie o tom, že je práve 133 ľudí online, alebo Miloš z Trnavy objednal predposledný balíček a iné podvodní klamstvá. Hlásenia sú načasované.
 15. všeobecné podmienky sú v slovenčine, portál sa snaží byť v slovenčine, ale nie sú postavené podľa platných zákonov. Je nemysliteľné aby takéto podmienky plnili svoju funkciu.
 16. v podmienkach chýbajú zákonom stanovené náležitosti, alternatívne riešenie sporov, odvolanie sa na Slovensku, kontakt na Slovensku
 17. Chýba IČO, DIČ, telefonický kontakt. Je nemysliteľné, aby Slovák posielal tovar do USA. Druhá vec – tovar neprichádza z USA.
 18. sekcia kontakt je zlý vtip. Len formulár? Ale no tak!
 19. Vrátime sa na pôvodné stránky, horné logá televízií, dokonca aj Teleshopingu a neznámych miest majú len psychologicky navodiť atmosféru známeho produktu.
 20. V komentároch nikdy nepribudne váš komentár a predsa sú všetky čerstvé? To preto, že zajtra zase všetky komentáre posunú dátum napísania o jeden deň. Opäť podvodná manipulácia.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

 1. IGI jún 18, 2017

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.