Internetové podvody

Podvodné stránky strašia parazitmi s Anti-parasite Herbal Tea

Podvodné stránky strašia parazitmi s Anti-parasite Herbal Tea
3.67 (73.33%) 3 hlas[ov]

Vedeli ste o tom, že až 95 percent populácie Slovenska je napadnuté parazitmi? Podvodné stránky, ktoré sa snažia predávať prípravok Anti-parasite Herbal Tea, to vyhlasujú. Akoby sme všetci žili v odpadkovom koši plnom červov.

Strašia vás s parazitmi? Ponúknu vám Anti-parasite Herbal Tea

Šialené texty a priam HOAXy, poplašné varovania pred niečím čo neexistuje, obsahujú falošné stránky, ktoré sú rozmiestnené po rôznych portáloch na Slovensku. Máme z nich získať pocit, že majú jednoduché riešenie problému, ktorý nikto nikde nespomína.

Falošný medicínsky portál predáva Anti-parasite Herbal Tea

inzercia:

Šokujúce odhalenie, ktorým sa snažia zachrániť ľudí, ponúkajú za výhodnú cenu. Podvodné stránky s podvodným obsahom môžu ponúkať aký asi prípravok?

Vážne problémy stránok a dôkazy podvodu:

 • Stránky sa oháňajú parazitológom, MUDr. Štefanom Sarnovským, ktorý neexistuje. Neexistuje ani šanca. že takéhoto lekára vôbec nájdete. Otázne je, či by s tým vedela niečo spraviť Slovenská lekárska komora – http://www.lekom.sk/, no zrejme nič.
 • Stránky používajú vymyslený a prehnaný obsah
 • Predávajú niečo, čo nie je ani možné. Pritom výrobky s takýmto názvom existujú, no majú len klasický, nie zázračný účinok. Tento Anti-parasite Herbal Tea nie je v ničom lepší, než klasické čaje proti parazitom, ktoré sa predávajú v rôznych obchodoch.
 • Je nemysliteľné, aby bol bylinkový čaj v takto brutálne vysokej cene
 • Obsahujú príšernú slovenčinu
 • Stránky vyzerajú ako magazín, no vytváral ho asi retardovaný dementný blbec. Toľko chybných odkazov, toľko nefunkčného obsahu, odklikov, ktoré sa nedajú odklinúť a všetko nasmerovať na navádzanie ku kúpe, by dokázal aj pri podvodnom webe len málokto. V kóde stránok je viac ako 72 vážnych pochybení a problémov pre ktoré nemožno tieto stránky ani považovať za skutočné stránky, ale len náhražku slova webstránka.
 • Anti-parasite Herbal Tea tu má prehnane veľký priestor v rôznej podobe.
 • Všetko smeruje na nákupnú stránku na adrese: http://sk.tea.health-line.me/rndr/Antiparasite_Herbal_Tea_SK_white/
 • Tam je ešte ďalšie kvantum problémov. Napríklad obsah, fotografie sú z internetu a fotobánk. Nič reálne.
 • Údajný lekár menom Mudr. Daniel Javorský má byť parazitológ. V skutočnosti je to fotografia ukradnutá v niektorej ruskej ambulancii a veľmi často používaná v azbuke. Napríklad aj na tomto odkaze nižšie: http://smartdieta.ru/monastyrskij-antiparazitarnyj-chaj.html
 • Keď vojdete na stránky, vytvárajú falošný psychologický nátlak. Vyhlásia totiž, že akcia končí za 14 minút. Jedinečná šanca získať prípravok lacnejšie čoskoro vyprší. Ak obnovíte stránky, počítadlo znova naštartuje znova. Falošný nátlak dokonca ani neplatí. Pretože keď počkáte do vypršania a objednáte, aj tak dostanete výhodnú cenu.
 • Žiadne obchodné podmienky
 • Žiadne reklamačné podmienky a poriadky
 • Žiadne informácie o ochrane osobných údajov
 • Žiadne záruky a kontakt
 • Žiadne uvedenie prevádzkovateľa predaja, čo je dané zákonom.
 • Chýba akékoľvek identifikovanie predajcu, IČO. V skutočnosti môže byť predajca 14 ročný študent, ktorý reálne nemá na sklade nič a hravo sa vyhne zodpovednosti.

Varovanie:

Neodporúčame z dôvodu opakovaného a rozsiahleho porušovania zákonov Slovenskej republiky a  pre evidentné neprehliadnuteľné a nepopierateľné zavádzanie spotrebiteľa, reagovať na reklamnú kampaň. Očividne to reklamná kampaň nemyslí celkom vážne, aj keď mnoho ľudí už naletelo. Ak už potrebujete kúpiť Anti-parasite Herbal Tea, zájdite do lekárne, alebo k bylinkárovi. Podobné čaje sa dajú bežne kúpiť za celkom iné peniaze, nie za túto šialenú sumu. Neodporúčame objednávku prostredníctvom tejto a ani žiadnej inej podobnej podvodnej stránky. Varujte svojich blízkych.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  4 Comments

  1. To, čo sľubuje drahý čaj, určite sú schopné urobiť aj Švédske kvapky. Denne (ráno a večer) za lyžičku, cca 1 mes., potom 1 týž pauza, 1 mes. užívame …

  2. Tak toto je celé Slovensko osprostene? Jedine čo pomôže tucnym ludom na chudnutie je ne
   žrať ale začať jesť viacej zeleniny a ovocia ,urobit si dobré smoothie a kila pojdu dole.Naučiť sa jesť zdravé jedlá.

  3. I u nás v Česku řádí pan Antiparazitan.

  4. Ale když mají parazity psy i kočky jasně že i my lidi.1x ročně nám dá náš veterinář to co našim psům a je to.Je známo že potraviny a léky jsou daleko víc sledované pro koně psi atd. Než pro lidi.

  Komentáre sú ukončené