TOP 10 najvyhľadávanejších podvodov a šmejdov za 1. kvartál 2019

TOP 10 najvyhľadávanejších podvodov a šmejdov za 1. kvartál 2019
5 (100%) 1 hlas[ov]

Za prvý kvartál roka 2019, čiže za január, február a marec, poznáme čísla a rebríček najvyhľadávanejších šmejdov a podvodov na slovenskom internete. Pozreli sme sa, čo presne za tieto prvé tri mesiace roka 2019 najviac rezonovalo medzi vami a čo najviac zaujalo ľudí, ktorí mali namierené na HOAX.sk. Aké podvodné prípravky, weby a šmejdy vás zaujali najviac a najviac ste ich vyhľadávali? Z každého ponúkame odklik do najnovšieho článku, ktorý sa danému podvodu a látke venuje. Jednoznačne kraľuje BIOVELISS TABS a jeho podvodné, až primitívne klamstvá n falošných blogoch a na falošných “zákazníkoch”.

  1. bioveliss tabs
  2. heart tonic
  3. fusion fuelsaver
  4. black latte
  5. choco lite
  6. ling fluent
  7. valgorect
  8. parasinea
  9. dietonus
  10. move&flex krém

Upozorňujeme, že mnoho z týchto látok sľubuje sprostosti a používa tváre a mená vymyslených lekárov. Vytvára vymyslené záruky, neexistujúce vymyslené certifikáty pravosti, ktoré reálne nemajú absolútne žiadnu hodnotu. Každý z prípravkov a nástrojov je propagovaný cez falošné stránky, podvodné falošné komentáre, vymyslené blogy vymyslených neexistujúcich autorov na podivných až podozrivých doménach. Niektoré prípravky dokonca propagujú falošné stránky vydávajúce sa za “oficiálny lekársky portál” alebo “zdravotnícky portál”, ktorý však na Slovensku neexistuje.

Upozorňujeme pred nákupom ktoréhokoľvek prípravku cez podvodné stránky, ktoré popisujeme v článkoch na HOAX.sk. Pokiaľ ste nakúpili, ale nezaplatili, nepreberajte tovar, pokiaľ ste si nie celkom istí o tom, či chcete alebo nechcete neznámy prípravok s neznámym zložením naozaj užívať.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.