Znova HeartTonic a falošná neexistujúca 109 ročná lekárka Erika Moravská

Znova HeartTonic a falošná neexistujúca 109 ročná lekárka Erika Moravská
3.57 (71.43%) 7 hlas[ov]

Len dnes sme vám priniesli článok o doktorovi Gregorovi Moravskom. Údajnom 109 ročnom kardiológovi, ktorý vám predstavuje Heart Tonic. Čuduj sa svete, existuje aj údajná doktorka Moravská, ktorá má rovnako tak 109 rokov. Aj ona odporúča HeartTonic a aj ona je Slovenka, odborníčka svojho odboru. Nie je to ale príliš veľa náhod? Je. Aj tu sa stretávame s falošnými stránkami MIMORIADNE SPRÁVY na podivnej podvodnej doméne LINK1.

Doktorka Erika Moravská

Falošná doktorka Erika Moravská

Neexistujúca lekárka Erika Moravská na podvodných stránkach na rovnakej doméne, ako dnes popisovaný iný podvodný web s lekárom Gregorom Moravským, je absolútna kópia všetkého, čo je na prvom webe. Podvodné stránky majú dve osoby vymyslené a na nich postavený obsah. Sú absolútne rovnaké, čo je šok. Pretože oba weby sú skryté na rovnakej doméne a reklamy sa zobrazujú vedľa seba. Potvrdzujeme, že doktorka neexistuje a všetko je identický podvod ako prípad predošlý.

LINK1: http://www.nbvs(info)info/azrjgxwkkk/4rbeCBtVHKC7qnJ/?rid=-7EBNQCgQAAHCXYwIABgEBEREKEQkKEQ1CEQ0SAAF_YWRjb21ibwEx&subacc=TE&subacc2=TE_Gosha&s_trk=CghgdcrliG3PWRDd-trhAhiXwObhBQ%2A%2A&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtZjQ1ZjY3ZWUtNDQ4YS0wZTg4LTE4NjQtMTU0NzI4MDQwMS1qcXQ2c3o3OC1pajA6MDo4MDAyNzowOjYx&subacc4=80027&esub=-7EBRQCgQfgpMi7QFzrgGXYwIDcCAzISBZvhNKwBMAAw8xoDlcEREKEQkiEQ1CEQ1aB25sMQAAf2FkY29tYm__Nzk0YTIxNjIAAzY0

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.