Znova HeartTonic a falošná neexistujúca 109 ročná lekárka Erika Moravská

Znova HeartTonic a falošná neexistujúca 109 ročná lekárka Erika Moravská
3.75 (75%) 4 hlas[ov]

Len dnes sme vám priniesli článok o doktorovi Gregorovi Moravskom. Údajnom 109 ročnom kardiológovi, ktorý vám predstavuje Heart Tonic. Čuduj sa svete, existuje aj údajná doktorka Moravská, ktorá má rovnako tak 109 rokov. Aj ona odporúča HeartTonic a aj ona je Slovenka, odborníčka svojho odboru. Nie je to ale príliš veľa náhod? Je. Aj tu sa stretávame s falošnými stránkami MIMORIADNE SPRÁVY na podivnej podvodnej doméne LINK1.

Doktorka Erika Moravská

Falošná doktorka Erika Moravská

Neexistujúca lekárka Erika Moravská na podvodných stránkach na rovnakej doméne, ako dnes popisovaný iný podvodný web s lekárom Gregorom Moravským, je absolútna kópia všetkého, čo je na prvom webe. Podvodné stránky majú dve osoby vymyslené a na nich postavený obsah. Sú absolútne rovnaké, čo je šok. Pretože oba weby sú skryté na rovnakej doméne a reklamy sa zobrazujú vedľa seba. Potvrdzujeme, že doktorka neexistuje a všetko je identický podvod ako prípad predošlý.

LINK1: http://www.nbvs(info)info/azrjgxwkkk/4rbeCBtVHKC7qnJ/?rid=-7EBNQCgQAAHCXYwIABgEBEREKEQkKEQ1CEQ0SAAF_YWRjb21ibwEx&subacc=TE&subacc2=TE_Gosha&s_trk=CghgdcrliG3PWRDd-trhAhiXwObhBQ%2A%2A&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtZjQ1ZjY3ZWUtNDQ4YS0wZTg4LTE4NjQtMTU0NzI4MDQwMS1qcXQ2c3o3OC1pajA6MDo4MDAyNzowOjYx&subacc4=80027&esub=-7EBRQCgQfgpMi7QFzrgGXYwIDcCAzISBZvhNKwBMAAw8xoDlcEREKEQkiEQ1CEQ1aB25sMQAAf2FkY29tYm__Nzk0YTIxNjIAAzY0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.