Internetové podvody

Liek na prostatu Prostect a lekár Kamil Seehoffeer, ďalší online podvod

Ohodnoťte článok

Magazín, presnejšie podvodný magazín na doméne nbvs.info nám už prezentoval falošných lekárov a liek na srdce HeartTonic. Dnes vám predstavíme túto doménu aj v súvislosti s údajným lekárom menom Kamil Seehoffeer, odborníkom na urológiu – nie urológom. Najmä však ide o látku s názvom PROSTECT vo fialovo-bielej krabičke. V skutočnosti sa nedozviete vôbec nič, pravdivé zloženie, krajinu pôvodu, výrobcu, nič. Podpora na prostatu, ale nič viac ani z obalu či internetu. Na internete nájdete niekoľko recenzií na PROSTECT, ale reálna nie je ani jedna. Všetky sfušované nafingované. Všetky vedú na nákup tohto pofidérneho vynálezu. Opäť tu pritom máme typický prípad falošnej stránky so všetkým, čo tu v poslednej dobe máme bohato zastúpené.

Prostect podvod na prostatu

inzercia:

Analyzujeme prvý web LINK1 a predajný web LINK2:

  • na prvý pohľad bežná magazínová stránka s dizajnom a farebnou škálou, ktorá priláka na pekné obrázky, na modelky z fotobanky a pekné grafy či sľuby. Ale:
  • Stránky sa hrajú na NOVINKY V MEDICÍNE, ale žiaden magazín tohto druhu neexistuje. Ide o podvod.
  • Predaj prebieha protizákonne, neexistuje povinná identifikácia predajcu, chýbajú plnohodnotné všeobecné podmienky pre nákup v zmysle zákona o obchode, chýbajú jasné informácie ohľadom reklamácie, alebo o narábaní s osobnými údajmi v zmysle osobitných predpisov známych aj ako GDPR
  • Stránka predajcu nesmie za žiadnych okolností niektoré zásadné prvky uvádzať v inom ako slovenskom jazyku. V angličtine je tu uvedené, že kliknutím potvrdenia súhlasíte s nejakými špeciálnymi podmienkami a ani tie nie sú v súlade so slovenskými zákonmi.
  • Lekár na stránke LINK1 prezentovaný ako dôležitá garancia, že vec funguje a má nejaký účinok, je neexistujúci vymyslený človek, funkcia, história, úspechy, jeho tvrdenia a k tomu je vytvorená tvár – skopírovaná z videa na Youtube – originál nájdete tu, čo je jasný dôkaz, že Kamil Seehoffeer neexistuje.
  • Žiaden zo zákazníkov neexistuje. Všetky príbehy, ich mená a mestá, sú vymyslené. Fotografie sú mixom pôvodu z fotobanky a z iných stránok na internete.
  • Ak výrobok overujete v Google, nachádzate jediné pochvalné recenzie len tie, ktoré výrobok velebia nerecenzne. Teda ide o falošný článok, ktorý nie je skutočnou recenziou, nie je testovaný na sebe, neprináša dokumentáciu účinkov, hodnotenie, len chválu zloženú z faktov z predajného webu a výmyslov so zlou slovenčinou.
  • Vidíme tu opäť psychologický nátlak v podobe odpočítavania. To znamená nútenie k neuváženému nákupu pochybného prípravku – nestíhanie overenia, či naozaj funguje, nestíhanie zvažovania a poradenia sa s iným blízkom vo svojom okolí.
  • Neuveriteľné je, že sa na LINK2 nachádza lekár. Nemá uvedené meno. Len vymyslenú prax a špecializáciu. Pritom ide o fotografiu z rôznych stránok a z fotobanky. Nejde o skutočného lekára. Nasadenie takéhoto falošného lekára je na stránke vecou na pár minút.

Prostect podvod na prostatu

  • Prevádzkar, autor, kontakt, zodpovedná osoba nič. Čo sme čakali?

Verdikt: kompletne všetko na stránkach je falošné, vrátane komentárov a následne údajných zákazníkov. Neodporúčame využiť a nakupovať cez tieto stránky. Nehodnotíme výrobok, ale marketing, predajné praktiky, zavádzanie, marketing, falošné kampane, bannery, zdravotnícke stránky, lekárov a klamstvá spojené s predajom. Šialená cena za drobný prípravok neprislúcha látkam tohto typu. Najmä sľubované zázraky nemajú žiadne potvrdené štúdie a reálne informácie na internete.

LINK1: http://www.nbvs(bodka)info/azlloiwjuc/2hGd1ngfcO8BBrh/?target=-7EA5QCQIAAAOuAQPBIAAFEQkKEQEKAAE&al=18677&ap=37432&subacc=GT&subacc2=GT_ag1&s_trk=CghgdcrliG3PWRCNutq1DhiXwObhBQ%2A%2A&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtZjQ1ZjY3ZWUtNDQ4YS0wZTg4LTE4NjQtMTU0NzI4MDQwMS1qcXQ2c3o3OC1pajA6MDo4MDAyNzowOjcy&subacc4=80027&esub=-7EBRQCgQfh5Ui7QEDrgEDwSAzdCA4khP1SBMAAw86oDlcEREKEQkiEQ1CEQ1aB25sMQAAf2FkY29tYm__ZDgxNDBmNWUAA2Ey

LINK2: http://sk.prostect(bodka)pro/azxfmeijao/prostect_SK/

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené