Prišiel spam, vraj “💚 Brutálne účinné chudnutie so silou BlackLatte! 😍”

Prišiel spam, vraj “💚 Brutálne účinné chudnutie so silou BlackLatte! 😍”
5 (100%) 1 hlas[ov]

Nehorázna drzosť. Black Latte, prípravok na chudnutie, ktorý je ospevovaný zázračnými vlastnosťami je v skutočnosti ospevovaný len falošnými recenziami, fingovanými blogmi a neexistujúcimi stránkami. Keď Vám však títo blázni pošlú podvodný spam (čiže opäť plný falošných drístov a aj odosielateľ je nakoniec neexistujúci) rovno do redakcie a zaspamujú vám aj 40 ďalších schránok, preložili sme si to ako vehementnú snahu šialencov sa zviditeľniť. Nuž teda reagujeme a zviditeľňujeme.

blacklatte Dr.Laura Janatová

Spam s Black Latte a neexistujúca Dr.Laura Janatová

Šmejd na chudnutie propagovaný výhradne podvodnými stránkami a predávaný protizákonne (predaj porušuje viac ako len pár zákonov týkajúcich sa online predaja a zásielkového obchodu), teraz propaguje aj podvodný spam. Upozorňujeme naň, pretože sa pokúša vyznieť šokujúco. Dokonca obsahuje možnosť odhlásenia, hoci chýba povinná informácia o pôvode adresy a kontakt na odosielateľa. Skúste odpovedať a pochopíte, že neexistuje. Nemá tak vôbec akýkoľvek zmysel dožadovať sa odpovedí. Spam obsahuje dokonca aj zmienku na iný prípravok, ten je venovaný potencii.

Spam odkazuje na: http://accminex(bodka)com/slovakia/blacklatte///

– na doméne sa ukrýva falošný magazín, či blog, o ktorom sme písali, no vtedy bol ešte na inej doméne. Samozrejme, rovnaká stránka je umiestnená na množstve rôznych domén jednoducho preto, aby aj v prípade zrušenia, či blokovania jednej stránky, zostávali funkčné mnohé iné. Blog “Vzhľad ženy” nie je skutočný blog.

Zaujímavá je aj vymyslená lekárka, Dr.Laura Janatová. Ak vám príde email od lekárky, verili by ste mu? Ako viete, že je to lekárka? Len preto, že si dala taký podpis? Napriek tomu, že na Slovensku vôbec nepoužívame Dr., ale z okolitých krajín len v Maďarsku či Rakúsku?

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.