Pochybné praktiky

Falošný blog a recenzie “Směrem ke zdraví” a blogerka Ema Králová

Ohodnoťte článok

Na internete nachádzame toľko podvodných portálov, že ak si overujete pravosť niektorých tvrdení a vybalí s ana vás 30 podvodných stránok, ktoré opakujú to isté, máte pocit, že ste hlupák, lebo ste tomu neverili. Takto to žiaľ funguje. Kvantum falošných recenzií na internete ale nemôže vytvoriť pravdu z klamstva a bežný človek ani nezistí, že číta falošné recenzie. Tak je tomu aj v prípade blogu “Směrem ke zdraví”, ktorý má slušnú viditeľnosť v Googli a ponúka údajné recenzie na produkty, ktoré píše blogerka Ema Kralova.

Směrem ke zdraví

inzercia:

Radi by sme upozornili, že náramná a až príliš okatá podpora prípravkov ako Vivése Senso Duo a Kankusta Duo, je len dielom podvodníkov stojacich za samotným predajom týchto látok na našom trhu. Prezrádza to aj fakt, že podvodníci stojaci za webom niekedy nedajú pozor a zverejnia článok v inom ako českom jazyku, stále pod vymysleným menom Ema Kralova.

  • Ema Kralova neexistuje, snímka, kde sa má objavovať jej tvár, je modelka. Originál je tu: https://fotomelia.com/downloads/portrait-femme-gratuit-libre-de-droit/
  • Jej odborné posudky na prípravky na chudnutie a do posilňovne, sú zlý vtip. Najmä recenzie na prípravky na rast svalov pre mužov recenzuje táto falošná žena.
  • žiadna recenzia sa na jej blogu nenachádza. Nič z toho, čo uvádza ako hodnotenie, nie je recenziou, ale len súhrnom nejakých faktov, ktoré sa opakujú aj na iných podvodných stránkach. Recenzia vyzerá absolútne inak.
  • nebezpečenstvo je to preto, že falošné recenzie potvrdzujú zázračné účinky niečoho, proti čomu bojujú české úrady a čo sa predáva ilegálnou cestou.
  • Odkazy vedú na už medializované stránky podvodné s falošnými lekármi a protizákonným predajom.

Odkazy:

  • LINK NA BLOG: http://smeremkezdravi.blogspot(bodka)com/
  • LINK NA FALOŠNÝ GOOGLE+ ÚČET: https://plus.google.com/109297358078953439486
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené