Internetové podvody

Kúra na rast vlasov Vivése Senso Duo Schampoo: pravdivé hodnotenie?

Kúra na rast vlasov Vivése Senso Duo Schampoo: pravdivé hodnotenie?
3.5 (70%) 4 hlas[ov]

V prípade kúry na rast vlasov Vivése Senso Oil alebo Vivése Senso Duo Shampoo sme už popísali veľa. Že ho predávajú výlučne falošné fingované recenzie a podvodné stránky už viete. Že tieto stránky porušujú kvantum zákonov, celý predaj prebieha ilegálne, a že všetci odborníci a zákazníci neexistujú a ide len o kradnuté fotografie, viete rovnako tak. Radi by sme však upozornili na ďalšie zo stránok, ktoré môžu propagovať aj dôveryhodné stránky, napríklad aj my sami, pretože inzerent neustále mení identifikáciu a sami nedokážeme celkom zablokovať podvodné reklamy aj u nás.

Belle vivese senso duo

inzercia:

Vivése Senso Duo Shampoo na questionroutine.com

Nachádzame nové podvodné stránky s nakradnutými fotografiami, vymyslenými menami, fingovaným dizajnom, falošnými prvkami, komentármi a hlúposťami. Táto stránka dokonca uvádza, že je to harvardská kúra, čo sa nikdy takýmto spôsobom neuvádza. Ale čo ak má Harvard ako taký dôveru? Prečo nejakému podvodu nezvýšiť vierohodnosť?

  • Falošný redaktor, ktorý neexistuje
  • Falošný magazín, ktorý nemá kontakt, výrobu a zdroják je ruský, či poľský
  • Žiadne ovládacie prvky, prepojenia, spätné odkazy sem, dôkaz o fingovanom webe
  • Falošní zákazníci
  • Falošné informácie o vydaní článku, ktoré sa posúvajú podľa toho, kedy článok otvoríte.

Predajný web LINK2 je ďalší podvod. Plný klamstiev, s ilegálnym predajom porušujúcim niekoľko zákonov SR o predaji. Neexistujúci lekár Terry Marlow, reálne je však tvárou z fotobanky a nikdy neexistoval. Zmienku o tomto lekárovi nenájdete na žiadnom skutočnom portáli. Ak náhodou vyplníte údaje fingovanými, nastane prekvapenie v podobe nejasnej a zavádzajúcej objednávky, kde sú dve ponuky a následne dve tlačidlá. Formulované texty na tlačidlách sú nejasné k tomu, čo vlastne chcete objednať. Farebné odlíšenie nemusí byť zárukou, že objednávate správne. Niečo takéto pripraví naozaj len primitívny šašo. Odporúčame nereagovať nijako na túto ponuku.

  • LINK1: http://questionroutine(bodka)com/sk/
  • LINK2: http://questionroutine(bodka)com/sk/order/ (opäť ste si to všimli? Falošný blog smeruje na predajný web a pritom ide stále o tú istú doménu? Demencia! )

Dojímavá veta zo stránok na záver „Prečo je táto ponuka tak výhodná? Pretože jej hlavným účelom je zachrániť vaše vlasy a nie naplniť vrecká farmaceutických koncernov.“ A aká je pravda? Nie koncernov. Naplníte vrecká podvodníkov z východnej Európy. To je celé. Stránky s falošnými lekármi a zákazníkmi nemožno nazvať inak, ako podvodné.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

  1. Dobrý deň mi sme si z tejto stránky objednali ten sampon a ono sa to nedá zrušiť ale neviem či to vobec pride a ak hej tak je taka možnosť ze to neprevezneme ?

Komentáre sú ukončené