Internetové podvody

Pozor: Falošný profesor Terry Marlow a Vivese Senso Duo Shampoo

Pozor: Falošný profesor Terry Marlow a Vivese Senso Duo Shampoo
4.4 (88%) 5 hlas[ov]

Vypadávanie vlasov je problém, ktorý sa dá riešiť a možno ho vyrieši aj odborník Terry Marlow. Ťažko ale možno tolerovať praktiky podvodných strán a falošných odborníkov, lekárov a zákazníkov, ktorých tváre sú len pokradnuté fotografie z internetu, ale oni samotní neexistujú. Stránky na adrese sk.mytrichologist(bodka)eu (pozor, podvodné stránky) sú jednou z tých, ktoré podvodnými drístami a podivným textom lákajú ľudí do pasce. Sľubujú zázračné účinky na povzbudenie rastu vlasov po rapídnom vypadávaní. Ak kliknete kamkoľvek, napríklad na pokus odpovedať na komentár, ocitnete sa na ešte podvodnejšom webe, ktorý má dokonať to, čo prvý začal. Presvedčiť vás, aby s vami vybabrali a okradli o peniaze v podivnom obchode, kedy máte kúpiť mačku v poriadne špinavom vreci.

Vivese Senso Duo schampoo terry Marrlow profesor

inzercia:

“Profesor” Terry Marlow  odporúča

Predajné stránky na adrese: occasionforyou(bodka)com/421/vivese/s/wdt-4410/gps/ možno len ťažko nazvať vierohodnými. Takzvaný Vivese Senso Duo Shampoo je tu predstavený pánom profesorom, ktorý sa ešte aj predstavuje negramotne ako “volám sa profesor Terry Marlow” a ktorý predstavuje prelomovú kúru vytvorenú genetikmi z Harvardu. Harvard? Naozaj tá univerzita v Harvarde? Odkiaľ vychádzajú odborníci z rôznych oblastí? A profesor Terry Marlow medzi nimi?

Vivese Senso Duo schampoo

Zásadné fakty a problémy:

  • stránky sú tak nechutné a primitívne, že by už pri vstupe mal internetový prehliadač skolabovať
  • fakt, že na niektorých miestach svieti namiesto primitívne preloženého slovenského textu rovno polština “Jeżeli zastosujesz Vivese Senso Duo Shampoo już dziś, to być może już niedługo:” len dokazuje, ako veľmi si dával podvodník záležať, keď toto prekladal.
  • profesor Terry Marlow na žiadnej univerzite v Harvarde nikdy nepôsobil a už vôbec nie s týmto ksichtom
  • podvodníci si stiahli fotografiu staršieho pána a vytvorili identitu profesora. Originál je totiž presne tu: https://pl.depositphotos.com/89878334/stock-photo-happy-senior-man-in-shirt.html
  • obchodné podmienky sú výsmech slovenským zákonom a obchodnému zákonníku vôbec ako takému
  • celkový web je výsmech voči GDPR
  • pokusy upozorniť na aktuálne predaje a na údajných zákazníkov, čo “si práve obejdnali”, sú naozaj veľmi primitívne. Najmä ak ide o prvky natvrdo nasadené v kóde.
  • text k ochrane osobných údajov je, teraz sa podržte, nedostatočný, stiahnutý z inej stránky a v angličtine. Nemysliteľné!

Na záver ďakujeme portálu Centrum.sk za servírovanie

Je smutné, že sme opäť na tieto podvodné stránky narazili len vďaka reklamám na Centrum.sk. Napríklad vďaka tomuto banneru, ktorý sa objaví vo vašej emailovej schránke hneď po prihlásení, prípadne po niekoľkých krokoch práce v rozhraní emailu. V prípade, ak by nám Centrum.sk nenaservírovalo podvodnú reklamu nižšie, nikdy by sme sa nedozvedeli o existencii Larryho… Pardén, Terryho Marlowa.

Vivese Senso Duo schampoo a Terry Marlow

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené