Pozor na podvodné Ling Fluent a stránky thenature-planet.com/sk

Ohodnoťte článok

Upozorňujeme na stránku „thenature-planet.com/sk/“, ktorá vás musí zaujať už svojim logom a vôbec obsahom. Všetko čo tu nájdete, je jeden hnusný podvod, ktorý má za cieľ oklamať vás a obabrať o nemalé peniaze. Falošné jazykové kurzy s názvom Ling Fluent sú nám už pomerne dlho známe. Tieto stránky sú však len jednými z viacerých, ktoré prezentujú to isté, ako ďalšie domény.

Slovenský lingvistický portál

Vážne prešľapy týchto podvodných stránok:

  • Podvodný obsah
  • Sprostosti o účinnosti jazykových kurzov
  • Neexistujúci odborníci
  • Neexistujúci zákazníci
  • Falošný magazín
  • Nefungujúce kategórie, odkliky a linky
  • Neexistujúce interakčné prvky na webe
  • Neexistujúca redakcia, prevádzkovateľ, autor článkov a magazínu
  • Falošné komentáre
  • Smerovanie na iné podvodné stránky plné debilných sprostostí o rýchlosti s akou sa naučíte jazyk, pritom na reklamách ste sa dozvedeli o tom, že plynule po anglicky budete vedieť za 7 dní. Nereálna sprostosť.

Všimnite si tú absurditu. Stránky uvádzajú, že jazykové školy končia, pretože sa objavuje Ling Fluent. Nepochopiteľné sprostosti a tvrdenia o tom, že Ling Fluent nahradí jazykové školy sa už objavili v minulosti. Aj v minulosti, pred 4 rokmi rovnaká podvodná hlúposť tvrdila rovnaké podvodné hlúposti. Absurdný je aj názov portálu. Vraj ide o Slovenský lingvistický portál. Nič také ale nikdy neexistovalo a ani nemôže existovať. Sprostosť vytvorená neodborne bez akýchkoľvek skutočných odborníkov nemôže mať takéto zázračné schopnosti. Opäť pritom nenájdeme žiadne zmienky na stránkach slovenských úradov, portály, či agentúry, prípadne stránky iných médií tento problém žiaľ naďalej ignorujú.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.