Internetové podvody

Falošná blogerka Zuzana Jesenská a podvod na Buyersmint.com

Falošná blogerka Zuzana Jesenská a podvod na Buyersmint.com
4 (80%) 1 hlas[ov]

Na Facebooku sa šíri reklama na závratné zárobky pod stránkou Buyersmint.com. Netušíme, čo je to ten Buyer Smint, ani koľko investoval do Facebook reklamy, no po kliknutí sa dostanete na nebezpečný podvodný web, ktorý sa pohráva s dizanom sociálnych sietí a embedovaných príspevkov, pohráva sa s faktami a presviedča ľudí, aby uverili rozprávke tejto blogerky. Najmä stránka uvádza, že ide o aktuálne správy a ďalej sa dočítate, že o tejto prevratnej metóde zárobku sa dočítate v Hospodárskych novinách, v nejakých ďalších denníkoch a že to bolo aj na TA3.

 • Fotografia na Facebooku je upravená. Nesedí totiž veľkosť 200 EUR bankovky s veľkosťou pasu a pôvodom zahraničnej fotografie ženy. Podvodník ju upravil a nasadil do kampane zámerne, aby nalákal ženou a peniazmi, ako aj slovenským pasom.
 • Tvrdenie o tom, že Slováci napredujú, je samozrejme zavádzajúca hlúposť.

Zuzana jesenska buyersmint.com

inzercia:

V žiadnom prípade. Všetko to, čo je na týchto stránkach a tvrdia o zárobkoch, je prasprostý podvod. Dievča na nieje slovenská blogerka Zuzana Jesenká. Je vraj z Bratislavy a je jedna z najmladších multi-milionárok na svete. Asi by sme o nej niečo vedeli, ak by bola pravá. Je krásne si predstaviť, že aj vy by ste mohli zarábvať 19 000 EUR mesačne, ako ona. Titulok článku pritom tvrdí, že až 640 000 eur. Tak si vyberte.

Motivujúce, že? Lenže všetko je falošný podvod, ktorý má za úlohu ľudí nalákať na fejkový systém zárobku cez akési pochybné….

Zuzana jesenska buyersmint.com

Kto je v skutočnosti na ukradnutých fotografiách? Ide o Rusku s menom Tatyana Rybakova a už sme o nej písali v inej súvislosti.

 • POZOR:  zaujímavosťou je, že do konkrétnej stránky sa dostanete len ak viete presný link. Je to tento: https:(2x lomítko)buyersmint.com/women-slovakia/?shop=Z4y4hnrQ_GDF2MOQXHYYLEHx2qmiVpPnt0Ia_AUq5HM%3D&fbclid=IwAR3OIAp4TfYrbqxtHneO9mk2vSoGF4SPe_CRKQxGIp3hqaT84HR38RfKPQc
 • Inak je stránka plne funkčná a nikde ani zmienka o článku o ktorom je reč. Sedí len logo v rámci Facebook reklamy. Stránka je ukrytá priamo vo webe a prístupná len ak prídete priamo.
 • Neodporúčame využívať tieto služby a už vôbec dôverovať sľubom podvodnej stránky – lepšie povedané skrytej fingovanej podstránky.

Ďalšie linky:

 • Stránka, ktorá zneužila rovnaké fotky na podobný podvod o zarábacom systéme:  https:(2x lomítko)steemit.com/money/@rmaxhuni/story-of-success-a-26-year-old-college-dropout-owns-a-jewelry-shop-and-makes-usd640-000-a-day
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Príležitostný autor (prispievateľ článkov) na hoax.sk, cestovateľ a nadšenec pre prírodné vedy a cyklistiku.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené