Falošná blogerka Zuzana Jesenská a podvod na Buyersmint.com

Ohodnoťte článok

Na Facebooku sa šíri reklama na závratné zárobky pod stránkou Buyersmint.com. Netušíme, čo je to ten Buyer Smint, ani koľko investoval do Facebook reklamy, no po kliknutí sa dostanete na nebezpečný podvodný web, ktorý sa pohráva s dizanom sociálnych sietí a embedovaných príspevkov, pohráva sa s faktami a presviedča ľudí, aby uverili rozprávke tejto blogerky. Najmä stránka uvádza, že ide o aktuálne správy a ďalej sa dočítate, že o tejto prevratnej metóde zárobku sa dočítate v Hospodárskych novinách, v nejakých ďalších denníkoch a že to bolo aj na TA3.

  • Fotografia na Facebooku je upravená. Nesedí totiž veľkosť 200 EUR bankovky s veľkosťou pasu a pôvodom zahraničnej fotografie ženy. Podvodník ju upravil a nasadil do kampane zámerne, aby nalákal ženou a peniazmi, ako aj slovenským pasom.
  • Tvrdenie o tom, že Slováci napredujú, je samozrejme zavádzajúca hlúposť.

Zuzana jesenska buyersmint.com

V žiadnom prípade. Všetko to, čo je na týchto stránkach a tvrdia o zárobkoch, je prasprostý podvod. Dievča na nieje slovenská blogerka Zuzana Jesenká. Je vraj z Bratislavy a je jedna z najmladších multi-milionárok na svete. Asi by sme o nej niečo vedeli, ak by bola pravá. Je krásne si predstaviť, že aj vy by ste mohli zarábvať 19 000 EUR mesačne, ako ona. Titulok článku pritom tvrdí, že až 640 000 eur. Tak si vyberte.

Motivujúce, že? Lenže všetko je falošný podvod, ktorý má za úlohu ľudí nalákať na fejkový systém zárobku cez akési pochybné….

Zuzana jesenska buyersmint.com

Kto je v skutočnosti na ukradnutých fotografiách? Ide o Rusku s menom Tatyana Rybakova a už sme o nej písali v inej súvislosti.

  • POZOR:  zaujímavosťou je, že do konkrétnej stránky sa dostanete len ak viete presný link. Je to tento: https:(2x lomítko)buyersmint.com/women-slovakia/?shop=Z4y4hnrQ_GDF2MOQXHYYLEHx2qmiVpPnt0Ia_AUq5HM%3D&fbclid=IwAR3OIAp4TfYrbqxtHneO9mk2vSoGF4SPe_CRKQxGIp3hqaT84HR38RfKPQc
  • Inak je stránka plne funkčná a nikde ani zmienka o článku o ktorom je reč. Sedí len logo v rámci Facebook reklamy. Stránka je ukrytá priamo vo webe a prístupná len ak prídete priamo.
  • Neodporúčame využívať tieto služby a už vôbec dôverovať sľubom podvodnej stránky – lepšie povedané skrytej fingovanej podstránky.

Ďalšie linky:

  • Stránka, ktorá zneužila rovnaké fotky na podobný podvod o zarábacom systéme:  https:(2x lomítko)steemit.com/money/@rmaxhuni/story-of-success-a-26-year-old-college-dropout-owns-a-jewelry-shop-and-makes-usd640-000-a-day

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.