Internetové podvody

Purple Mangosteen, podvodný liek a lekárka menom MUDr. Vladimír Schuster

Purple Mangosteen, podvodný liek a lekárka menom MUDr. Vladimír Schuster
5 (100%) 1 hlas[ov]

O tom, že Purple Mangosteen, akýsi podivný zázrak na chudnutie, nie je v poriadku, už nejaký čas vieme. Do redakcie sa nám ozval aj pán, ktorému užívanie tohto svinstva spôsobilo zdravotné ťažkosti. My dnes neprinášame žiadne nové zistenia. Nechceme sa ani poopraviť v našich tvrdeniach o tom, či ide o podvodné stránky, podvodný marketing a podvodný predaj, alebo nie. Ide.

Vladimir Schuster Purple Mangosteen

inzercia:

na fotke doktorka Vladimír Schuster…

Na tom sa nič nemení. Podvodný predaj v rozpore so zákonmi SR, a na podvodných stránkach, ako tomu už býva, so všetkým obsahom falošným a plným klamstiev.
Dnes sme sa však chceli viac zamerať na niečo iné. Niečo, čo nám na jednom konkrétnom webe dosiaľ uniklo.

Vladimír Schuster – MUDr. nutrilóg, odborník na výživu

Purple Mangosteen má neznáme zloženie, no sľubuje zázraky. Tieto zázraky vám na Slovensku odprisahá aj lekárka na fotografii. Alebo lekár? Kto vlastne? Podvodníci, ktorí stoja za týmto internetovým podvodom, nemajú ani šajnu ako v slovenčine rozlišovať muža a ženu. Preto niektoré podvodné praktiky vyzerajú, akoby ich robil na počítači začínajúci amatér a autor tohto podvodu ním nepochybne je. Ak číta tieto riadky, potom sa nebudeme ospravedlňovať. Vzhľadom na množstvo porušených zákonov a problémov, ktoré spôsobil ľuďom pri užívaní a ďalším ľuďom, ktorí tak boli okradnutí o peniaze neúčinnou látkou, za ktorou žiaden lekár nestojí, nemožno pochybovať o podvodných stránkach, ktoré  je nevyhnutné zneprístupniť. TO však nie je také ľahké.

Vladimír ako meno pre ženu?

Každý zdravo premýšľajúci človek dokáže pochopiť, že Vladimír je meno pre muža. Aj v ruštine, ba dokonca vďaka sláve krstného mena ruského prezidenta aj v USA či v Kanade. Všade vedia, že toto meno patrí mužom. Len na Slovensku máme prípad, kedy to skrátka podvodník fláka.

Má za sebou bohatú sieť rôznych podvodných stránok. Rôzne jazykové mutácie. Rôzni vymyslení zákazníci, ktorí nikdy neexistovali a fotografie sú posťahované (minimálne v jednom prípade) z ukrajinských blogov o chudnutí. Bol schopný v iných jazykoch vymyslieť neexistujúce mená a drísty odporúčaní falošného lekára, len v prípade Slovenska sa poriadne sekol.  Snímky jednotlivých webov a lekárky/lekára si budete môcť pozrieť aj v galérii na fb.com/varovania

 • V Poľsku – Jagoda Caryk – http://www.mystunningbody(bodka)com/PL_Official_9q/index.php?PLACID=1
 • Na Balkáne – Jelena Caric http://www.mystunningbody(bodka)com/HR_Official_f6/index.php?PLACID=1
 • V Španielsku – Felicina Conte – http://it8.thechokoslim(bodka)com/?c=sk
 • V Česku – Jana Jelínková http://cz9.thefitospraylb(bodka)com/?utm_source=leadbit&utm_medium=cpa&utm_campaign=31437&TID=5C6D4E237EED7B46C6035629&host=thebestleadbit.com&c=ru
 • Na Slovensku – Vladimír Schuster – MUDr. nutrilóg, odborník na výživu – http://www.mystunningbody(bodka)com/SK_Official_t3/index.php?PLACID=1
  Alebo na Slovensku stále s rovnakou chybou, ale s “inými” zákazníkmi – http://mangosteen-sk.ibest-topsale(bodka)com/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené