Podozrivý liek na chrbticu a kĺby MOVE&FLEX a falošný lekár

Ohodnoťte článok

Nový podvodný web a prípravok na liečbu chrbtice a kĺbov s názvom MOVE&FLEX nie je žiaľ nič, než prasprostý podvod podobný na množstvo ďalších identických formátov stránok a toho, ako ľudí lákajú do pasce. Pochybné stránky bez nejakej histórie uvádzajú prípravok bez výrazného výrobcu, bez renomé a nejakej histórie. Prípravok s podivným názvom MOVE&FLEX má byť záchranou pre choré kĺby a chrbticu.

Moveandflex, Move&flex podvodné praktiky

Len dnes so zľavou 50%, čo je opäť len jednou z podvodných praktík predajcu. Opäť sa stretávame s podvodnou nátlakovou praktikou – falošným odpočítavaním do vypršania zľavy, pričom po obnovení stránky sa obnoví aj počítadlo. Výsledky výsku,ného centra z New Yorku sa síce spomínajú, ale ide o hlúposť. Fotografia výskumníkov pochádza z celkom iných ruských stránok a nemajú nič spoločné so žiadnym výskumom v USA. Uvádzanie výskumov pritom funguje inak. Nie spôsobom “nejakí vedci v Kežmarku nám potvrdili, že tento vynález je super”.

Na stránkach dokonca nachádzame neuveriteľný HOAX v znení „Krém MOVE&FLEX – VÝROBOK ROKU 2016 V USA A V INÝCH EURÓPSKYCH KRAJINÁCH! LEN ZA PRVÝ POLROK 2016 SI TENTO PRODUKT ZAOBSTARALO VIAC AKO 3 MIL. AMERIČANOV A EURÓPANOV. A KEDŽE POMÁHAJÚ OSTATNÝM, URČITE POMÔŽU AJ VÁM!“. Ide o hlúposť, úmyselne zavádzajúci fakt, ktorý nezakladá na žiadnej reálnej skutočnosti.

Falošný lekár MUDr. Jeffrey A. Goldstein, Csc. F.A.C.S., chirurg-ortopéd.

Uvedený lekár s množstvom titulov, čo už vyzerá príliš, MUDr. Jeffrey A. Goldstein, Csc. F.A.C.S., chirurg-ortopéd., neexistuje. Ide len o falošnú identitu vymysleného odborníka. Žiadna skutočná odborná garancia neexistuje. Fotografia je z fotobanky Shutterstock – čiže žiaden lekár, ktorý potvrdzuje skutočné účinky liečiva.

Moveandflex, Move&flex podvodné praktiky falošný lekár

Ďalšie vážne pochybenia:

  • Absencia GDPR prvkov
  • Nemysliteľné zatajovanie predajcu, žiadna možnosť kontaktu
  • Porušenie zákona v mnohých bodoch, najmä v rámci identifikácie predajcu. Neuvádza ICO, DIČ, skutočné zloženie výrobku a tak je neznáme všetko. Aj pôvod výrobku.
  • Žiadne obchodné podmienky
  • Žiadne prehlásenie o ochrane osobných údajov v slovenčine
  • Žiadny skutočný kontakt

Nebezpečné stránky sú na adrese: price(bodka)moveandflex-official.com/

Upozornil čitateľ Lukáš

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply