Internetové podvody

Fusion Fuelsaver a ďalší podvodný web so zázrakom na úsporu paliva

Fusion Fuelsaver a ďalší podvodný web so zázrakom na úsporu paliva
4 (80%) 5 hlas[ov]

Internetom sa šíri opäť ďalší zaručený zázračný výrobok, ktorý vám zaručí úsporu paliva. Volá sa Fusion Fuelsaver a to, čo na jeho podvodných stránkach nájdete, je len identická kópia toho, čo sa dozviete na iných podobných stránkach. Opäť platí niekoľko zásadných zistení a faktov, ktoré by mali byť dostatočnou výstrahou pred dôverovaním stránkam s týmto obsahom. Odporúčame zhodnotiť, či naozaj chcete prísť o nemalé peniaze vďaka nehoráznej drzosti podvodníkov stojacich za týmto podvodom. Prečo podvod?

Fusion Fuel saver

inzercia:

Prečo je stránka predávajúca Fusion Fuelsaver podvodná

V žiadnom prípade by sme si nedovolili nazývať stránky podvodnými, ak by tomu tak nebolo. Nasledovné argumenty dokazujú, že jednanie ľudí v pozadí tohto podvodu je možné považovať nie len za internetový podvod, ale aj za protiprávne jednanie – protizákonnú činnosť vytvorenú za účelom zavádzania a okradnutia spotrebiteľa. Pretože:

 • Stránky obsahujú odpočítavanie. Psychologický nátlak má za 15 minút prinútiť, aby ste rýchlo urobili svoju objednávku, inak skončí akcia. Výhodná akcia však nie je akciou a pop obnovení stránky  sa počítadlo spúšťa opäť automaticky.
 • Ani jeden z údajných zákazníkov, čo vyskúšali tento zázrak, neexistuje. Fotografie pochádzajú z rôznych ruských a poľských stránok. Nikto so slovenským menom a skúsenosťami s výrobkom na Slovensku nežije a v žiadnom prípade nemajú ani popisované skúsenosti.
 • Stránky obsahujú drísty… nič viac, len drísty bez reálneho základu, reálnej inštitúcie.
 • Na stránke prebieha predaj. Napriek tomu porušuje obchodný zákonník.
 • Chýba akýkoľvek kontakt
 • Chýbajú obchodné podmienky
 • Chýbajú informácie o ochrane osobných údajov
 • Chýba sídlo predajcu, reálny kontakt. V opačnom prípade si do nádrže nalejete kyselinu sírovú, prídete o motor, o auto a ani len nebudete tušiť, u koho si nárokovať škodu. Z nejakého dôvodu existujú zákony a z nejakého dôvodu je povinnosť predávajúceho uvádzať kontakty a svoju identifikáciu.

Ak ste boli uvedení do omylu, a zavádzaním vás predajca pripravil o peniaze, žiadajte o ich náhradu. Reklamujte výrobok, ak máte pocit, že nemá sľubovaný účinok. Netestujeme výrobok. Reagujeme na nejaké a protizákonné vlastnosti stránok a pochybného marketingu predajcu.

Falošní zákazníci:

Áno, je zvykom, že títo špekulanti a podvodníci v pozadí pokradnú fotografie a vydávajú ich za zákazníkov. A je aj zvykom, že títo blázni majú na svedomí podobných podvodov po Európe viac. Čiže vlastne ani sa nemôžeme diviť, že všetci zákazníci uvedení na týchto podvodných stránkach sa zobrazujú aj na stránke v češtine na adrese http://www(bodka)magnufuel.com/CZ_official_T8/m/  (v anglickej verzii stránky samozrejme nesú všetci muži celkom iné mená: http://www.magnufuel-asia(bodka)com/en/) v súvislosti s iným podvodným webom a výrobkom magnufuel. Magnufuel saver je vlastne to isté, len s iným názvom. Pozrite si. Tie isté tváre, tie isté autá, len iné mená a iné príbehy. Debilita!

Článok reaguje na podvodné aktivity na adrese: http://preferred-daily-clues(bodka)eu/fus/ks/1/index_pdc.html

Pri červených odkazoch neodporúčame návštevu.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  5 Comments

  1. Fusion Fuel Saver.
   Dobrý den, jen pár poznámek k tomuto “zázraku”. Můj známý si toto pořídil za 1200 Kč, namontoval do auta a – nic. Vyhozené peníze. Já jsem ho před tímto krokem varoval a když jsme se po čase sešli, dal mi za pravdu. Z čistě fyzikálního hlediska to ani fungovat nemůže. Výkon a spotřeba spalovacího motoru je dána jakýmisi zákonitostmi, které nelze obejít. Kdyby tomu tak nebylo, měly by toto zařízení všechna auta už z výroby. Dnešní motory jsou už tak sofistikované, že každý další malý krůček ke zlepšení stojí veliké úsilí vývojářů. Že by dva magnety na přívodu paliva snížily spotřebu o deklarovaných 20% a ještě k tomu zvýšily výkon (!!) motoru je NAPROSTÝ NESMYSL.
   I samotný prodej na stránce “Times News” je podezřelý. Tvrdí se tam, že zařízení bude brzy staženo z prodeje, přičemž příslušné datum se neustále posouvá, pokaždé o 2 -3 dny, a prodej běží nerušeně dál.
   Varuji všechny potencionální zájemce před koupí tohoto produktu. Je to totéž, jako kdyby 1200 Kč spláchli do záchodu.
   A také cena 2 malých magnetů a 2 plechových držáků je více než neúměrná. Odhadl bych to tak na 100 Kč.
   I

  2. Dobrý den, opravdu to bude podvodná stránka stačí srovnat jména na slovenských a českých stránkách. Na slovenských je to Andrej Šuster a Michal Pavlík a na českých Adam Horský a Michal Lesinský a přitom to jsou stejný lidi.

  3. Neodýmový magnet nie je žiaden zázrak, používa sa v každom modernejšom reproduktore. Trochu poštudovať fyziku nezaškodí, potom tvrdenie o akejsi rezonancii s permanentným /trvalým/ magnetom naozaj vyjde ako nezmysel. Na magnetické pole ťažko budú reagovať látky obsahujúce uhlík, vodík a kyslík – hlavné zložky benzínu, nafty.

  4. Vážení, kterou naftovou společnost zastupujete? A kolik Vám zaplatili? Je jasný, že ropní magnáti jdou pomalu ale jistě do prdele a že
   je jen otázka času, kdy automobilový trh ovládnou elektromobily. Ostatně ty tu mohli už dávno být, nebýt ropných magnátů. U nás byl
   vyroben prototyp už dávno, ovšem naši politici dostali zaplaceno a tak návrh na sériovou výrobu byl zamítnut. A pokud se mýlím,
   a nedostali zaplaceno, tak jim bylo pohrozeno, ty ty to se nedělá, protože my potřebujeme prodávat ropu! To je asi tak všechno.

  5. Ale to už tady přece bylo cca před 30 lety. Podvodníci si myslí, že pamětníci zapomněli a mládežníci jsou blbí a koupí.

  Komentáre sú ukončené