Fusion Fuelsaver a ďalší podvodný web so zázrakom na úsporu paliva

Fusion Fuelsaver a ďalší podvodný web so zázrakom na úsporu paliva
4 (80%) 5 hlas[ov]

Internetom sa šíri opäť ďalší zaručený zázračný výrobok, ktorý vám zaručí úsporu paliva. Volá sa Fusion Fuelsaver a to, čo na jeho podvodných stránkach nájdete, je len identická kópia toho, čo sa dozviete na iných podobných stránkach. Opäť platí niekoľko zásadných zistení a faktov, ktoré by mali byť dostatočnou výstrahou pred dôverovaním stránkam s týmto obsahom. Odporúčame zhodnotiť, či naozaj chcete prísť o nemalé peniaze vďaka nehoráznej drzosti podvodníkov stojacich za týmto podvodom. Prečo podvod?

Fusion Fuel saver

Prečo je stránka predávajúca Fusion Fuelsaver podvodná

V žiadnom prípade by sme si nedovolili nazývať stránky podvodnými, ak by tomu tak nebolo. Nasledovné argumenty dokazujú, že jednanie ľudí v pozadí tohto podvodu je možné považovať nie len za internetový podvod, ale aj za protiprávne jednanie – protizákonnú činnosť vytvorenú za účelom zavádzania a okradnutia spotrebiteľa. Pretože:

 • Stránky obsahujú odpočítavanie. Psychologický nátlak má za 15 minút prinútiť, aby ste rýchlo urobili svoju objednávku, inak skončí akcia. Výhodná akcia však nie je akciou a pop obnovení stránky  sa počítadlo spúšťa opäť automaticky.
 • Ani jeden z údajných zákazníkov, čo vyskúšali tento zázrak, neexistuje. Fotografie pochádzajú z rôznych ruských a poľských stránok. Nikto so slovenským menom a skúsenosťami s výrobkom na Slovensku nežije a v žiadnom prípade nemajú ani popisované skúsenosti.
 • Stránky obsahujú drísty… nič viac, len drísty bez reálneho základu, reálnej inštitúcie.
 • Na stránke prebieha predaj. Napriek tomu porušuje obchodný zákonník.
 • Chýba akýkoľvek kontakt
 • Chýbajú obchodné podmienky
 • Chýbajú informácie o ochrane osobných údajov
 • Chýba sídlo predajcu, reálny kontakt. V opačnom prípade si do nádrže nalejete kyselinu sírovú, prídete o motor, o auto a ani len nebudete tušiť, u koho si nárokovať škodu. Z nejakého dôvodu existujú zákony a z nejakého dôvodu je povinnosť predávajúceho uvádzať kontakty a svoju identifikáciu.

Ak ste boli uvedení do omylu, a zavádzaním vás predajca pripravil o peniaze, žiadajte o ich náhradu. Reklamujte výrobok, ak máte pocit, že nemá sľubovaný účinok. Netestujeme výrobok. Reagujeme na nejaké a protizákonné vlastnosti stránok a pochybného marketingu predajcu.

Falošní zákazníci:

Áno, je zvykom, že títo špekulanti a podvodníci v pozadí pokradnú fotografie a vydávajú ich za zákazníkov. A je aj zvykom, že títo blázni majú na svedomí podobných podvodov po Európe viac. Čiže vlastne ani sa nemôžeme diviť, že všetci zákazníci uvedení na týchto podvodných stránkach sa zobrazujú aj na stránke v češtine na adrese http://www(bodka)magnufuel.com/CZ_official_T8/m/  (v anglickej verzii stránky samozrejme nesú všetci muži celkom iné mená: http://www.magnufuel-asia(bodka)com/en/) v súvislosti s iným podvodným webom a výrobkom magnufuel. Magnufuel saver je vlastne to isté, len s iným názvom. Pozrite si. Tie isté tváre, tie isté autá, len iné mená a iné príbehy. Debilita!

Článok reaguje na podvodné aktivity na adrese: http://preferred-daily-clues(bodka)eu/fus/ks/1/index_pdc.html

Pri červených odkazoch neodporúčame návštevu.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

5 komentárov

 1. Jiří Nováček november 30, 2018
 2. Jakub Hlaváč december 9, 2018
 3. Zdeno45 december 10, 2018
 4. zdeněk sedlák február 13, 2019
 5. Frank apríl 17, 2019

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.