Parasinea, nový podvodný prípravok proti údajným parazitom

Parasinea, nový podvodný prípravok proti údajným parazitom
3.77 (75.38%) 13 hlas[ov]

Doteraz sme tu mali obrovské kvantum rôznych prípravkov na boj proti parazitom a teraz prichádza Parasinea, úplná novinka, ktorú propaguje neznámy lekár menom Podmanický a vyspevuje do nebies, ako úžasný bojovník proti parazitom to je. Niečo tu ale smrdí.

Parasinea podvdný prípravok proti parazitom

Nechutný podvod s Parasinea je len kópiou predošlých podvodov

Bohovský a poriadne smrdí, pretože všetko to, čo používa Parasinea na svoju propagáciu, slogany, ľudí, fotografie, podvodné stránky, texty, výmysly, podvodné svinstvo v podobe flaošných komentárov a podivného predajného webu… to všetko sa opakuje aj tentoraz. Doteraz sa tie prípravky volali inak, no po novom je to Parasinea. Používa pritom presne rovnaké fingované podvodné lekárske bloogy, stránky a falošných lekárov. Žiaden z uvedených lekárov nikdy neexistoval.

Prečítajte si články o rovnakých podvodníkoch, ale s prípravkom s inými názvami:

Upozornenie k aktuálnemu prípadu

Vymyslená postava s fotografiou z fotobanky nikdy nemala v žiadnom takomto inštitúte žiadne slovo. Meno nikdy neexistovalo, je vymyslené a ani samotný inštitút, či úrad, alebo akákoľvek inštitúcia, ako ju nazývajú tu na týchto stránkach, neexistuje.

  • Nalákajú vás reklamy na Cas.sk na riešenie boľavej chrbtice a na stránke sa dočítate, že ste práve objavili like na zastavenie šírenia zápachu z úst. Tomu sa povie dobre debilný marketing.
  • Komentáre sú nafingované. Váš komentár nikdy nepridajú.
  • Dátumy nie sú reálne
  • Informácie sú vymyslené.
  • Žiadni spokojní zákazníci neexistujú.
  • MIroslav Podmanický má byť slovenský špecialista na parazitické infekcie. Má byť vedúci laboratória pre parazitické choroby, hoci na Slovensku nič vyslovene s týmto názvom nemáme. Má to byť autor 70 článkov a esejí na tému molekulárna parazitológia a má mať dokonca 21 ročnú prax v oblasti. Nie, samozrejme nemá ani prax, ani žiadne pôsobenie. Muž je nemecký model, ktorého fotku títo podvodníci zneužili a meno Miroslav Podmanický len vymysleli.
  • Fotografie vnútorností napadnutých parazitmi sú zvieracie. Ľudí nikdy nenapádajú takéto parazity. Nejde o fotografie ľudských orgnánov ani podľa žilového napojenia, podľa tvaru a farby. Ide o podvrhy v záujme oklamať ľudí šokujúcimi materiálmi.
  • Predajné stránky uvádzajú Sofiu, Sofia pritom rovnaké vyjadrenie dávala k množstve iných predošlých látok v boji proti parazitom. Ani jedna látka pritom Sofii v skutočnosti nepomohla, keďže Sofia je fotografia z fotobanky.
  • Predajné stránky neobsahujú náležitosti povinné zo zákona. IČO, DIČ, sídlo, reálny kontakt, uvedenie podmienok predaja, ochrany spotrebiteľa, reklamačný poriadok. Nič z toho a už vôbec nie v slovenčine. Na stránke predajnej dochádza k opakovaným porušením zákona. Predajca tak predáva neznámy pochybný prípravok s klamlivým a podvodným obsahom, vymyslenými referenciami odborníkov, ilegálne.
  • Liečivo nazývajú liekom, no upozorňujeme, že liek nie je registrovaným liečivom a preto v prípade pochybností podajte podnet na Úrad pre kontrolu liečiv a na Ministerstvo zahraničných vecí. V prípade, že ste sa stali obeťou a prípravok objednali, z dôvodu klamlivej reklamy a porušenia zákona o reklame, porušenia obchodného zákona a z dôvodu neidentifikovania predajcu podajte trestné oznámenie – základom trestného oznámenia je podvod a preukázateľné podvodné praktiky predajcu

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.