Nový internetový podvod Helveat – Botanisone je len kópia Herbal Parasite

Ohodnoťte článok

Na slovenskom internete sa objavil nový zázračný prípravok s názvom Helveat- Botanisone. Sľubuje vás zbaviť zápachu z úst. Na inom webe vám sľúbi zbavenie problémov s kĺbmi. Na ďalšom webe vám sľúbi zbavenie problémov s očami a takto môžeme pokračovať do zblbnutia. Najzásadnejšia skutočnosť však je, že prípravok Helveat- Botanisone je predávaný cez presne rovnaké stránky, rovnaký obsah, rovnakého podvodného vymysleného nepravého a neexistujúceho lekára menom Michal Petrovský na podvodnom neexistujúcom blogu s názvom SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL na ešte absurdnejšej adrese  todaynewscenter.com/421/mdzp-9779. Absurdné, nereálne, drzé, podvodné a zavádzajúce. Vieme, uvedomujeme si priveľa prídavných mien, no absurdná drzosť s akou si dovoľujú autori tohto internetového podvodu prichádzať k ľuďom si ani nezaslúži zaobchádzanie v rukavičkách.

helveat-botanisone-falosnyblog-podvod

Všetko, čo na stránkach vidíte a je propagované cez reklamy na stránkach Azet.sk v službe Azetklik, je len kópia staršieho podvodu s menom Antiparasite Herbal Tea, alebo iných prípravkov. Mali sme tu už aj falošný lekársky blog, aj spomínaného lekára, ktorý nie je lekárom ako by ste čakali. Žiaden Dr. Michal Petrovský, odborník na medicínu (neuveriteľné, ako toto šialenci nazvali) na Slovensku nevedie Národné laboratóriá parazitných chorôb, pretože u nás sa žiaden inštitút takto ani nevolá.

  • Všetky obrázky na stránke aj obsah je už publikovaný pod iným názvom výrobku. V súčasnosti tak maskujú pôvodný výrobok a všetok fingovaný obsah na nový.
  • Fotografie ľudí v komentároch sú taktiež umelo nasadené a nahraté na servery nie v živej zložke ale v zložke, kde boli umelo nasadené pri nahrávaní stránky na server. Tí ľudia sú z ruskej sociálnej siete VK.COM a nikdy nič podobné nekomentovali. Najmä to nie sú Slováci.
  • Výsmech je predajný web, na ktorý vedú všetky odkazy z prvého. Na adrese: http://yourdealweb.com/421/mdzp-9779-sp/ sa dozviete len ďalšie klamstvá. Nič, čo by bolo vôbec možné považovať za reálne.
  • “Čo hovoria osoby, ktoré vyskúšali Helveat- Botanisone? ” s takýmto titulkom je zorbazených niekoľko príbehov ľudí, čo vyskúšali prípravok. Všetko sú to fotografie modeliek a modelov z fotobanky, žiadny reálny žijúci zákazník. Celé stránky sú len kópiou rovnakých predajných webov s rovnakými drístami, ako v predchádzajúcich prípadoch stránok s prípravkami proti parazitom.

Upozornenie na predaj Helveat – Botanisone

Opäť hodnotíme len stránky, marketing a všetky sprievodné informácie. Hodnotíme, že lekár, ktorý prezentuje výrobok, neexistuje. Fakty a údaje o výrobku sú lož. Varujeme pred nákupom výrobkov na stránkach, na ktorých neexistuje sídlo, adresa, IČO, DIČ, jasné obchodné podmienky alebo reklamačný poriadok. Nič z toho tu nie je a ľudia napriek tomu naivne veria tomu, čo im stránky sľubujú. Varujte svojich blízkych a upozornite ich na fakt, že stránky ponúkajúce Helveat- Botanisone nemôžu ani zďaleka splniť všetky tie zázraky, ktoré nám podvodné stránky sľubujú pri rôznych prípravkoch už viac ako rok. Kým vtedy na to stačil obyčajný bylinkový čaj predávaný ako Antiherbal Parasite Tea, postupne z toho boli zázračné prášky, tinktúry, vodičky a iný sajrajt o ktorom ani predávajúci nevedia, čo vlastne predávajú a na čo to je. Spôsobom, akým predáva tento predajca rôzne prípravky s rovnakým podvodným textom je totiž možné kvapky proti ušnému mazu predávať ako prípravok na chudnutie.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.