Internetové podvody

Podozrivý Bioxyn na falošnom magazíne zdravotnickyportal.com

Podozrivý Bioxyn na falošnom magazíne zdravotnickyportal.com
3.38 (67.5%) 16 hlas[ov]

Bioxyn má byť novým zázrakom v boji proti nadváhe. Bioxyn vám má pomôcť schudnúť závratne veľa kíl bez zdravotných komplikácií a potreby sa hýbať, či meniť stravovacie návyky.

Bioxyn na podvodnom ZdravotnickyPortal.com

inzercia:
To je potom doslova zázrak, pretože nič nedokáže predsa bez spaľovania pohybom a výdajom energie tráviť nadbytočnú telovú hmotu. A predsa, bioxyn to tvrdí a zaručujú to aj lekári na stránke Zdravotnickyportal.com. Zásadným problémom však je, že celý Zdravotnickyportal.com nikdy nebol zdravotníckym portálom. Ide o nafingovaný podvodný web, ktorý má ďaleko od dôveryhodnosti. Práve naopak, vytvorený len za účelom absurdného propagovania vymyslených prípravkoch na rôzynch vlastných podstárnkach bez fungujúcich stránok, navádzajú ľudí z konkrétnych adries len na jediné miesto – na kúpu konkrétneho prípravku, ktorý sa práve rozhodli propagovať. Nič z toho, čo je na stránkach, nie je pravda.

Upozornenie na podvod

Upozorňujeme na fakt, že stránky uvádzajú niekoľko lekárov, ktorí majú tvrdiť a potvrdzovať účinky tohto zázraku. Zámerne nie sú uvedené ich mená, aby pôsobili len ako názor dobre vyzerajúceho lekára.

  • Všetky informácie majú strašnú slovenčinu, vymyslené údaje a hlúposti.
  • Komentáre nie sú komentáre. Pod článkom sa nachádza natvrdo umiestnený text v kóde stránok, čo nie je technológia pre komentovanie ale priame nasadenie s posúvaním času automaticky tak, aby mal každý prichádzajúci návštevník pocit, že je to čerstvá diskusia živých ľudí.
  • Na stránke je aj Facebook, no ide o podvodný fingovaný strih grafiky.
  • Lekári na stránke sú falošní. Bioxyn na podvodnom ZdravotnickyPortal.comAk si pozriete od rovnakej bandy ich poľský web, je to rovnaké klamstvo, ba dokonca majú vyrobené video, aby oklamali ešte viac ľudí ich náhle zázračnými informáciami. – “http://www.medicreporters.com/article/bioxyn_pl/innowacyjna-formula-wyszczuplajaca-o
  • Predaj prebieha v rozpore s platnými zákonmi SR. Upozornite SOI v prípade nálezu ďalších a ďalších stránok, ktoré sa pokúšajú predávať prípravky bez uvedenia IČO, DIČ, Sídla, všeobecných podmienok, reklamačného poriadku qa ďalších povinných náležitostáí, vyplývajúcich zo zákona. Je nemysliteľné predávať prípravky s nejasným zložením a pôvodom na konzumáciu a je oveľa viac nemysliteľné objednávať takéto prípravky, ak neviete kto je predajcom a výrobcom.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
1
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené