Falošný zdravotnickyportal.com a HalluPro pre haluxy na nohe

Ohodnoťte článok

Už ste to nepochybne videli. Reklamy na prípravok pre vybočený palec HalluPro alebo portál ZdravotnickyPortal.com, ktorý však vôbec nemá nič spoločné so zdravým. Stránky sú len falošným odvarom, ktorý sa len pokúša vyzerať ako magazín, no žiadnym nie je. Naozaj len zopár článkov na tomto portáli vytvára dojem skutočného magazínu o zdraví, no všetko podkopáva fakt, že akonáhle sem dorazíte cez dokazy z reklám, stránky sa správajú inak. Už to nie je magazín, ale predajný web, ktorý prináša zmutovaný fingovaný obsah s inými prvkami. Dokonca sa tu objavuje splash screen s odrátavaním, že len 3 minúty máte možnosť výhodného nákupu. Ale povedzte, ktorý magazín priamo predáva nejaké prípravky a chce sa stále tváriť ako magazín?

Obete sa dokážu dostať na tento odkaz z reklamy napríklad zverejnenej na Cas.sk: http://www.zdravotnickyportal.com/article/hallu_sk/ako-sa-zbavit-halluxov-dokonca-za-10-dni

 • výsledkom je, že sa dostanete na stránku plnú klamstiev o účinkoch prípravku, akejsi násadky, ktorá sa dá bežne kúpiť za dolár, no oni ju ponúkajú ako HalluPro za viac.
 • nechceme a nebudeme pátrať po účinkoch tohto zázraku. Bude nám stačiť podvodný text a obsah magazínu, ktorý vás láka na kúpu.
 • tento magazín nemá sidebar a widget, len vyplnené nafingované počasie a narafičenú reklamu na prípravok.
 • komentáre sú odpad, nafingované a priamo v kóde. Nič z toho nie je skutočným komentárom, ale natvrdo nasadeným textom v kóde.
 • dátumy sa posúvajú podľa toho, kedy na web prídete.
 • predaj prebieha na pochybnom: http://podporacentrum.com/promotion/hallu_sk/mozete-sa-zbavit-halluxov-dokonca-pocas-7-dni
 • falošní ľudia, žiadne skutočné referencie, údajní klienti a pritom nikto nie je zo Slovenska. Všetky fotografie sú odcudzené z internetu.
 • ak chcete stránky vypnúť, objaví sa psychologické zavádzanie o exkluzívnej akcii.

Hallupro - vybočený palec, podvod

Priatelia, zhodnotili sme, že postačí o podvodníkoch a falošných stránkach informovať aj stručne. Zanechajme výlevy a výsmech, ktorý k tomu patrí, ale už je to tiež nudné. Každý deň máme nové a nové prípady podvodných stránok. nemení sa systém, no vy sami si žiadate popísať a vysvetliť, čo je vo veci. Na tento portál sme už upozornili, no žiada si ešte raz.
Ak máte pochybnosti o našich tvrdeniach, pozrite si iné popisované prípady, ktoré sú priamo identické s podobou podvodného obsahu týchto stránok.

Vždy platí:

 • skrývajú sa, nemajú skutočný kontakt
 • obchodné podmienky sú výsmech
 • nie je známe, kto vec predáva a čo presne obsahuje
 • návod chýba v slovenčine, zloženienepoznáte ani po držaní prípravku v rukách

  O celom podvodnom webe sme už písali v článku.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.