VAROVANIE: Tesla Energy Saver / Saver Eco vám vraj ušetrí účet za elektrinu

VAROVANIE: Tesla Energy Saver / Saver Eco vám vraj ušetrí účet za elektrinu
3.5 (70%) 32 hlas[ov]

Tesla Energy Saver, alebo Tesla Saver Eco je naozaj tá slávna Tesla, či o čo ide? Nejaký nový zázrak zo slávnej automobilky? V žiadnom prípade. Neverte ani reklamám, ktoré sa práve rozšírili po internete a smerujú na nebezpečné stránky mojnavrh-na.net, kde sa na podstránkach ukrýva šialenosť a neuveriteľná drzosť. Nové podvodné reklamy a podvodné stránky s novinkou, ktorá vám zachráni veľké účty. Do Google reklamy sa dostala kampaň s prístrojom TESLA SAVER ECO alebo TESLA ENERGY SAVER, ktorá ťaží z názvu TESLA. Tá si v poslednom čase získava len a len pozitívne ohlasy, hoci je značka sama o sebe oveľa staršia. Problém je v tom, že vďaka primitívnemu textu, zavádzaniu a nejasnej informácii o tom, ako vlastne prístroj šetrí energiu, sa javí ako jediná záchrana pred veľkými účtami.  Ďalší problém je v tom, že stránky, ktoré tento zázrak predávajú, sú odporný podvod s akými sa stretávame niekoľko rokov deň čo deň.

tesla-energy-saver

Zázrak menom TESLA ENERGY SAVER ECO

Podvodné stránky: https://mojnavrh-na.net/jozef/6319/m/

Recenzie a hodnotenie týchto stránok a prípravku sú otázne. Pokiaľ narazíte na recenziu a hodnotenie prístroja, ktoré sú pozitívne a smerujú na tieto, či predajné stránky uvedené nižšie, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o zaplatené miesto, alebo rovnako fingované miesto.

Názov výrobu: TESLA ENERGY SAVER alebo TESLA SAVER ECO alebo Tesla Saver ECO-U

Stránky:

 • podvodné,
 • fingované,
 • neexistujúci ľudia,
 • neexistujúce fakty,
 • štúdie,
 • vymyslené informácie,
 • zavádzanie,
 • okrádanie ľudí

Rozbor podvodných stránok

TESLA ENERGY SAVER, alebo Tesla Saver ECO môže byť pokojne výrobkom, ktorý funguje. Avšak nie tak, ako popisujú stránky, nie v cenách v akých stránky výrobok predávajú, nie s odborníkmi, ktorí výrobok uvádzajú na týchto stránkach. Ani jeden odborník pritom nie je odborník. Všetko sú fotografie nakradnuté z internetu, mená vymyslené a ich informácie sú hlúposťami vymyslenými len pre zámer predať a presvedčiť obete a návštevníkov stránky, ktorí najskôr podľahli reklame. Tých posledných pár viet bolo napísaných veľmi jednoducho hlavne preto, aby bolo hodnotenie stránok a podvodu jasne pochopiteľné aj čitateľmi, ktorí nám píšu, že nám nerozumejú. Naozaj, jednoduchšie o už nejde.

Tesla Energy Saver pozor varovanie

Na stránke je uvedený akýsi pán Jozef Piatok s dátumom vždy podľa toho, kedy prídete na web. Na spodku stránok sú vymyslené komentáre. Umelo nasadené texty a fotografie, žiaden komentovací systém.  Ani jeden komentár nie je pravý, jeho pridanie nie je v kóde postavené ako systém posielaný ľuďmi, ale jedným človekom všetko nasadené umelo. Chýba skutočný systém komentovania. Ide o podvod. Ani ľudia v komentárových fotografiách neexistujú, sú to fotografie Rusov zo siete VK.com.

Narafičené vymyslené sú aj mená údajných odborníkov. Podnadpis INŽINIERI TVRDIA je trapas sám o sebe. Fotografie z fotobanky DREAMSTIME.com a SHUTTERSTOCK.com zneužité na vytvorenie umelej identity nepoužili veľa fantázie. Prvé meno je uvedené ako ing. Marta Beňová s malým I na titule. Jej fotografia sa dá kúpiť a používať v rôznych článkoch. Napríklad je v tomto článku v bode 3 ako pekne graficky rozpoznateľná fotografia https://www.aol.com/. Tvrdí, ako úspešný výrobok je a koľko vám zachráni peňazí. Tetuška neexistuje. Našli sme sícce Martu Beňovú, ale jej zameranie je diametrálne ďaleko od čohokoľvek s meraním a elektrinou. Druhý odborník je ing. Dušan Cibuľka. Opäť malé I na titule. Uvádza opäť informácie o tom, ako veľmi veľký zázrak to je. No aj on je vymyslený, rovnako ako ďalší kolegovia pod nimi.

Predaj prebieha na Priaznicacena.com

Na stránke Priaznivacena.com prebieha predaj protizákonne. Chýba identifikácia stránok, predajcu, IČO, DIČ, kontakt. Chýbajú obchodné podmienky v slovenčine, ktoré obsahujú všetky stanovené náležitosti. Tieto stránky absolútne kašlú a ignorujú slovenské zákony, obchodný zákonník, pravidlá slušného správania a pravidlá absolútne samozrejmé. Nejasné informácie, debilná slovenčina, debilné výrazy a spojenia, ktoré ani nie sú po slovensky, ale skôr po slovinsky. Texty na grafikách a podivnosti, ktoré sú neuveriteľne absurdné. Nie záručná, ale záročná lehota, ktorá má nevedno prečo 44 dní trvanie. Tesla Energy Saver zázrak predáva niekto, čo netuší, ako vyzerá slovenčina, ako vyzerá legálny predaj, ako vyzerá slušnosť a férový obchod.  V niečom to pripomína slávne podvodné stránky predávajúce Fuel Saver. Neodporúčame nákup na pochybných stránkach a neodporúčame dôverovať podvodným stránkam popísaným v tomto článku a akejkoľvek inej dopméne a adrese, ktorá používa rovnaké texty, rovnaký prípravok, rovnakých vymyslených ľudí a drísty jednu cez piate.

Priatelia, ako uvádzame na žiadosti pod každým článkom, pokiaľ viete o niekom, čo by mal o pozadí tohto vynálezu vedieť, prosíme, informujte ho. Ďakujeme tiež za akúkoľvek podporu nášmu projektu a zdieľanie upozornení na spoločenské problémy, či internetové podvody. Ďakujeme.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

8 komentárov

 1. Richard Prutkay september 20, 2017
 2. Janči Jan október 29, 2017
 3. Michall október 30, 2017
 4. Ľudovít máj 24, 2018
 5. Ivan Hrozny jún 4, 2018
  • admin jún 10, 2018
  • RepoStavis jún 12, 2018
 6. Boris jún 18, 2018

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.