Chillin návštevníkom servíruje hnusné reklamy a príliš veľa baby Vangy

Ohodnoťte článok

Nie je zvykom, aby sme hodnotili iné portály a nebudeme to robiť ani tentoraz. Avšak pokiaľ sa na niektorých miestach zobrazuje reklamná plocha AdNow a servíruje sa návštevníkom to, čo na tomto mieste, informujeme o tom bežne. Aj na stránkach magazínu Chillin sa objavujú reklamy na podvodné prípravky a podvodné veštby slávnej baby Vangy. To, čo však máte možnosť vidieť pri príchode na web, je niekedy absurdné. Jedna reklama je OK, ale hneď 7 reklám pri sebe na to isté, na rôzne steránky a predsa stále na rovnakú, dáva jasný dôkaz o tom, že podvodníci stojaci za falošnými SMS veštbami celkom kašlú na logiku. Kauzu veštby Baby Vangy sme už preberali. upozornili na protizákonné postupy a zavádzanie ľudí.

Chillin reklamná plocha a Baba Vanga

  • Je neuveriteľné, že reklamná sieť AdNow vôbec pustí zobraziť toľko odkazov na to isté vedľa seba. Aby to nestačilo, Chillin zobrazuje AdBNow aj hneď vedľa plochy pod článkami (v závislosti od výšky).
  • Pod článkami na portáli na návštevníka čaká naozaj odporná a nechutná veľká časť plná stále toho istého do zblbnutia.
  • Obrátili ste sa na nás viac krát so žiadosťou o pomoc v rámci trestného oznámenia na SMS služby tohto typu a na ťahy v spojení s babou Vangou. Radi by sme požiadali každého, koho postihli problémy s podobnými službami, aby prvotne kontaktovali miesto, kde na banner klikli, ak si ho pamätajú. je dôležité, aby poklesol záujem portálov podporovať túto sieť, v ktorej sa v súčasnosti objavuje množstvo podvodných stránok na odstránenie parazitov, chudnutie a všetko to, čo porušuje zákony SR. Na jednotlivé prípravky upozorňujeme neustále. Z 80% percent pritom ide práve o produkty šírené cez AdNow.
  • Každý portál bojuje o prežitie, no každý webmaster zároveň musí vidieť, aká nechutná reklama sa mu zobrazuje. Pri preverovaní informácií na webe a pri živom písaní na portál pritom musí portál poznať, čo tá baba Vanga je, ako dlho je mŕtva a ako ťažko by bolo možné považovať za pravdu to, čo stránky z reklamy považujú za pravdu. Žiaľ, vzhľadom na fakt, že stránky dlhodobo propagujú sieť AdNow a aj permanentne nachádzame prípravky na parazity, ako aj chudnutie a iné látky, ktorých predaj a propagácia porušujú zákony, upozorňujeme na možné využitie reklám. Nič proti obsahu v článkoch, veľa proti obsahu reklám.

Mrzí nás to, ale odporúčame neklikať na žiadnu z reklám, ako vidieť na fotografii, prípadne akúkoľvek inú reklamu z pochybných u nás spomínaných prípravkov.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

2 komentáre

  1. Richard Prutkay september 20, 2017
  2. RogelVogel január 14, 2018