Internetové podvodySociálne siete

Podvodné reklamy a podvodníci na Facebooku zneužívajú TESCO

Ohodnoťte článok

Facebook propaguje podvodné služby Foenews.sk a Labonews.sk – Podvodné reklamy, ktoré zneužívajú TESCO a fotografie staré niekoľko rokov z celkom iných médií hovoria o akomsi zázračnom získaní peňazí. Obyčajná žena menom Dominika Majerová dala výpoveď v práci v TESCU, pretože… táto reklama sa zobrazuje vo zvýšenej miere na Facebooku bez rozdielu, či ste žena, muž, a bez rozdielu veku. Obrovské náklady do reklamnej kampane očividne vôbec neprekážajú podvodným špekulantom.

Facebook reklama, podvodné tesco

inzercia:
Facebook reklama, podvodné tesco

Kde je pravda? Fingované klamstvo

Facebook nám podsúva odporné podvodné reklamy, ktoré sa nás snažia nalákať do pasce na zárobkové systémy, ktoré nemajú nič spoločné s reálnym zarábaním a reálnou prácou, alebo ešte lepšie – sľubujú vám jackpot v super online hre. Touto falošnou kampaňou sa snažia nalákať a zneužiť TESCO. Kontaktujeme TESCO, ako sa im pozdáva takéto zneužívanie.

Podvodné reklamy zneužívajú TESCO

Celá snímka, ktorá je hlavným propagátorom tejto podvodnej odpornej reklamy, je retuš pôvodnej TESCO snímky z inej udalosti a úprava „BREAKING NEWS“, aby to vyzeralo ako reálny objav.

Čiže?

Špinavci sa snažia chytiť čo najviac ľudí do pasce pomocou podvodu. Stará fotografia a vymyslený príbeh o vymyslenej zamestnankyni Dominike Majerovej pracovníčky TESCA, ktorá mala dať výpoveď, je len finta ako priniesť niečo pomerne dobre známe. Trúfalí podvodníci, ktorí sa do niečoho takéhoto pustili, však idú ezohľadne po hlave – trúfalo sa šíria medzi ľuďmi a lákajú ich do systému online hazardných hier, ktoré vyžadujú vaše peniaze, no dokážu vás výborne oblbnúť, aby ste verili práve vášmu úspechu. Ďakujeme pekne. Majte sa na pozore a neverte príbehu zamestnankyne supermarketu TESCO, ktorá dala výpoveď.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

2 Comments

    1. Človeče, ten spam si si mohol odpustiť. Keby si čítal, tak taký článok sa objavil na HOAX.sk ešte 6x väčší a presnejší, hlavne však k veci, než na tvojich stránkach.

      https://hoax.sk/tesco-podvod-100-eur-kupon/
      Stačilo by pritom čítať a potom by si nespamoval. hoax.sk sú skrátka TOP a môžeme byť radi, že konečne niekto bojuje proti tým hajzlom.

Komentáre sú ukončené