Slovensko zaplavené “šokovanými kulturistami” a podvodom s FormeXplode

Ohodnoťte článok

Šialené podvodné texty, vymyslené tvrdenia o tom, že boli kulturisti šokovaní, lekári šokovaní, majitelia fitness centier a posilňovní šokovaní a iné falošné vymyslené sprostosti sa momentálne spájajú s látkou a prípravkom s názvom FormeXplode. Obrovská kampaň, ktorá sa nebojí do reklamy zneužívať aj 12 ročného chlapca, začala propagovať stavbu svalovej hmoty a vymýšľať si šialené sprostosti. My sme na túto kampaň narazili 30.10.2016 na stránkach Magazín.sk, no opakuje sa už nejaký čas. Doteraz sme ju prehliadali. Všetky vymyslené texty o odborníkovi menom Ladislav Horák a všetky texty o účinkoch, rovnako ako stránky, doména, komentáre, to všetko v minulosti propagovalo iný prípravok. Teraz zmenil názov, všetko ostatné ostalo. Tentoraz je to FormeXplode.

Svaly

Podvodné stránky:
http://novinkykazdyden.com/zdravie/formexplode-zk/

Sme šokovaní obsahom, ktorý tieto stránky prezentujú a cez ktorý sa snažia prípravok predávať. Veľmi dobre čítajte a počítajte, koľko podvodného svinstva, výmyslov a nereálnych informácií sa v tomto texte nachádza:

“Nová metóda umožnila získať dokonca 10 kg svalov a vymodelovať telo prakticky každému, kto ju vyskúšal. Pôsobí nielen rýchlo a účinne. Neobsahuje žiadnu chémiu, je prírodná a zdraviu bezpečná. V klinicky kontrolovaných vedeckých testoch vedci potvrdili účinnosť novej formuly a odhalili, čo spôsobuje tak extrémne rýchly nárast svalovej hmoty.

Kulturisti z Bratislavy vydesene pozerali na mužov, ktorí používali novú metódu. Nikdy predtým nič takéto nevideli. Muži po mesiaci každodenného používania formuly získali priemerne po 10 kg svalov. Tajomstvo pôsobenia kúry bolo odhalené až počas podrobných štúdií na Štátnej Univerzite v Scrantone, USA.

Nová formula bola vytvorená na základe kompozície unikátnych látok. Ich pôsobenie je nadpriemerné a mnohostranné. Zavedené do organizmu urýchľujú tempo metabolizmu, spaľujú uložený tuk a menia ho za svaly. Odstraňujú škodlivé toxíny, podporujú správnu cirkuláciu krvi v organizme a zvyšujú sexuálnu zdatnosť. Navyše, majú aj niekoľko iných možností použitia pre zdravie.

Tou super účinnou zložkou novej metódy je spojenie BCAA kreatínu, L-arginínu a L-karnitínu. Sú to látky prírodne sa vyskytujúce v organizme a sú zodpovedné za tak rýchle výsledky v procese budovania svalov. Vo forme rozpustného vo vode prášku Formexplode sú tieto zložky ešte viac kondenzované a ľahko stráviteľné. Vďaka tomu účinkujú okamžite po zavedení do organizmu muža.

Už po užití jednej porcie BCAA kreatínu, L-arginínu a L-karnitínu je tuk okamžite likvidovaný a na jeho mieste sa objavujú ideálne vymodelované svaly. Po prvom dní používania, osoby získavali po 1 kg svalov, ale to bol len začiatok. Keď sa pravidelne používa prípravok Formexplode, tento uvádza organizmus do stavu trvalého stavania svaloviny a spaľovania tuku. Stimuluje proces rastu svalov a súčasne vyživuje organizmus.

Formexplode sa veľmi rýchlo stal populárny medzi mužmi, ktorí chcú získať perfektne vytvarovanú postavu. Získal fantastické hodnotenia medzi profesionálnymi kulturistami. Bol veľmi prísne skúmaný a je certifikovaný. Neustále získava pozitívne hodnotenia od ďalších osôb, ktoré už premenili tuk na svaly.

Pán Rudolf Gurský:

„Obdržal som zmes BCAA, kreatínu, L-arginínu a L-karnitínu a od samého začiatku som začal naberať na svalovej hmote veľmi rýchlo. Po dvoch dňoch som mal doslova 2 kg svalov viac. Ten prostriedok ničil môj tuk. Necvičil som a moje svalstvo bolo stále viac viditeľné! Táto formula je úplne bezpečná. Cítil som sa zdravo a po celý čas som mal veľa energie. Za mesiac som premenil 12 kg nadváhy na 10 kg svalov. Som veľmi spokojný!”

Toto je jedinečná akcia pre Čitateľov nášho portálu: odkaz nižšie Vám umožní obdržať Formexplode za účasť v zľavovom klube o 32 € lacnejšie. Špeciálna ponuka bude platná do konca nedele 30.10.2016.”

Problém:

  • naďalej platí že stránky sú falošné, nejde o skutočný magazín
  • sociálne siete a prvky sietí sú fingované, žiadne čísla nie sú reálne
  • podvodné sú komentáre
  • všetko sú vymyslené informácie, odborníci neexistujú
  • podvodné je hlásenie, že akcia so zľavou je len do dnes, v skutočnosti sa posúva každým dňom
  • všetko smeruje na kúpu prípravku
  • predajné stránky porušujú azda všetky zákony SR o predaji a identifikácii predajcu. Absolútne chýbajú poriadne podmienky, vyhlásenia, sídlo, IČO, riadny kontakt, dostihnuteľný kontakt.

Odmietame odstrániť tento článok, kým nedôjde k náprave. Jednak k náprave, aby sa tento prípravok neponúkal na slovenskom internete. Stránky, ktoré uvádzame, sú podvodné – priam čistý príklad podvodu, ktorý nesmie byť dostupný. Do neba volajúce praktiky neznámych osôb v pozadí by mali byť vecou trestného stíhania. Ak ste naleteli, odporúčame podať trestné oznámenie.

Fotografie nálezu na Magazin.sk necháme zavesiť na Facebook.com/Varovania

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Tomáš Šalmon

Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.