Internetové podvodyPochybné praktiky

Centrum zvýšilo pomer reklamy na podvodné chudnutie 

Ohodnoťte článok

Na Centrum.sk sa ešte viac ako inokedy začali objavovať bannery na chudnucie prípravky Kankusta Duo. Neutíchajúce slogany spojené s azda najmenej dôveryhodným menom amerického šoubiznisu s menom Dr. Oz a stránky sk.slimnews4u.eu neustále uvádzajú falošného profesora menom Adrián Meyer z Ohio College už azda jeden celý rok. Pripomíname, že ide o fotografiu z fotobanky a takýto odborník nikdy neexistoval nikde vo svete. Podvodné stránky, ktoré uvádzajú jeho meno a mená vymyslených zákazníkov tvrdiacich niečo o skúsenostiach a zážitkoch pri chudnutí, sú stále totožné s inými o ktorých sme vás už informovali.

Banneri na Centrum stránkach

Na obrázku nižšie je niekoľko bannerov vedľa seba. Priamo zo snímky pochádza ten s nápisom CHUDNUTIE, ostatné sme do fotografie pripojili, no tiež sa zobrazujú na Centrum.sk práve teraz.

Centrum podvodné bannery

inzercia:

Vzhľadom na opakované žiadosti ľudí o pomoc pri riešení reklamácií a situácie, kedy ľudia až po objednaní tovaru nachádzajú skutočné, nie falošné recenzie a hodnotenia prípravkov, opakovane uvádzame varovanie pred stránkami, ktoré:

 1. uvádzajú falošné komentáre
 2. vytvárajú neexistujúcich odborníkov, štúdie a objavy
 3. zavádzajú a klamú cez falošné reklamy
 4. predávajú prípravky bez toho, aby spĺňali zákony SR
 5. je nemožné dostať peniaze späť a postupovať v zmysle zákona
 6. stránky sú obrovskou medzinárodnou sieťou, ktorá len mení jazyk a v rôznych krajinách mení mená, skúsenosti a mestá.

Mnoho bannerov nájdete aj na Facebooku.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené