Internetové podvody

Podvodné stránky predávajú zázračné magnety MAGNISTILL, pozor

Ohodnoťte článok

Magnistill, alebo MAGNISTILL ako s veľkými písmenami všade uvádzajú nový zázrak, sľubuje zbavenie bolestí kĺbov. Podvodníci stojaci za týmto prípravkom a webom, ktorý ho predáva, mali na toľko drzosti, že ukradli obrázok ruky zviazanej v listoch byliniek a s domnienkou prírodného liečiva vyrazili medzi ľudí rovno v reklamnej ploche na Centrum.sk hneď pri prihlásení do emailu. Nevyhnete sa tomu, podvod na váš číha aj na dôveryhodnom mieste ako je toto.

Magnistill podvodné stránky a pochybné zázračné magnety

inzercia:

Magnistill, ako sa prípravok volá, je v skutočnosti len ďalší nekalý podvod z rovnakej dielne, ako mnoho iných látok, medikamentov a prípravkov o ktorých je u nás stále reč. To, čo predvádza teraz stránka http://alloversuccess.com/421/magnistill/ v pokuse oklamať a naviesť čo najviac obetí do pasce pomocou viacerých podvodov, je typickým príkladom špinavých praktík, s akými sa sretávame neustále.

Pozor na MAGNISTILL

Zázračné magnety… už keď toto slovné spojenie použijeme, múdrejší ľudia dávajú ruky preč a vypínajú našu stránku… nie je to nutné. Nápravu urobíme sami. “Zázračné” magnety – je to tak lepšie? Sľubujú zázraky len vďaka pôsobeniu. To, že v celom boji proti bolestiam pôsobí skôr placebo efekt a veľká verva s akou podvodníci predávajú s klamstvami všetko, čo môže vynášať, nám už nikto nemusí vysvetľovať a presviedčať o opaku. Stránky predávajúce MAGNISTILL obsahujú opäť rovnaké kvantum nekalo-súťažných praktík, zavádzania, svinstiev, klamstiev, prekrútených faktov, protirečení, vymyslených informácií, neexistujúcich ľudí, falošných prvkov na webe, neexistujúcich komentárov narafičených tak, aby to len ako komentáre vyzeralo, a mnoho iného.

Magnistill podvodné stránky a pochybné zázračné magnety

 • opäť je tu nátlakový prvok, tvrdenie, že cenová akcia je len dodnes. Informácia tam pritom svieti každý jeden deň vždy s dnešným dátumom, aby to vyzeralo, že akcia končí dnes.
 • komentáre nie sú komentáre, ale natvrdo nasadený text do webu. Tí ľudia neexistujú, všetky podvodné prípravky stále komentujú rovnaké tváre a aj pri prípravkoch na chudnutie a bolesti uší sú rovnaké tváre a pýtajú sa rovnaké vety.
 • vaše komentáre to nepridá, mimo to, ak máte pocit, že by to malo pridať váš komentár, potom odpovedzte na otázku, kde ste nahrávali svoju fotografiu, aby sa komentár naozaj zobrazil ako ostatným?
 • falošný magazín, neexistuje o ňom žiadna zmienka.
 • neexistuje rpevádzkovateľ, redakcia, autor, nič. Všetko je zatajené.
 • na stránke neexistuje žiaden prvok, na ktorý sa dá kliknúť a funguje. Všetko je nafingovaný obsah a nafingovaný magazín.
 • MAGNISTILL sa vám snažia predať klamstvom o nejakej pani s počešteným menom Katerina Račianska, ktorá sa za jedenmesiac zbavila bolesti kĺbov. Hneď teraz musia po prípravku skočiť dôverčiví ľudia. Dokonca píše, že ortopédi z Bratislavy pozerali na pacientov s hrôzou – toto spojenie je použiteľné, len ak by mali prisatého votrelca o ksicht, dieru v hlave, alebo prirastených 5 rúk na čele a nie vylepšené zdravie. Pisateľ týchto tvrdení zrejme nemá ani len poňatia, ako používať slovenské slová.
 • ale naspäť k pani s menom Katerina Račianska. Takáto pani neexistuje. Fotografia, ktorú prezentujú, zachytáva modelku z fotobanky 123rf.com, kde si fotografiu môže záujemca kúpiť.
 • pre poľský trh je to Katerzina Jablonska. že im vôbec nie je trápne vytvárať až takto debilne primitívne podvodné stránky… Nestačíme sa čudovať. http://latestfromtheworld.com/48/kneeactive/
 • dokonca aj Maďari majú tú istú pani a vôbec nevadí, že jej uvádzajú meno XXX. Viac si môžette o všetkých klamstvách v maďarskej verzii na:  http://latestfromtheworld.com/36/kneeactive/
 • všetky odkazy vedú na stránky predajné. Tam vám predajú prípravok, no bez poriadnych obchodných podmienok, bez identifikácie predajcu, IČO, DIČ, skutočných kontaktov. Predaj tak prebieha protizákonne.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Komentáre sú ukončené