Internetové podvody

Podvodné stránky, prípravok Onycosolve a doslova primitívne texty

Podvodné stránky, prípravok Onycosolve a doslova primitívne texty
5 (100%) 5 hlas[ov]

Opäť sa ukazuje OnycoSolve. Býva už zvykom, že tieto podvodné reklamy sú najviditeľnejšie azda práve na Centrum.sk, kde získavajú priestor priamo pod prihlásením do emailovej schránky. Ideálne krásne viditeľné a neprehliadnuteľné miesto pre reklamu. Prípravok Onycosolve je propagovaný cez viacero podvodných webstránok a falošných magazínov, čo sa na magazín len hrajú. Najnovšie je to zvrátená a nechutná stránka http://www.healthyheelsmagazine.com/1078609.html, ktorá sa pokúša zaujať obrázkami údajne plesní a problémov s nechtami a podobne. Žiaľ, obrázky pochádzajú z úplne iných zdrojov a hlavne z celkom iných ochorení, či úrazov, nie plesní.

popraskane paty na centrum.sk

inzercia:

Reklama láka na šokujúce a prevratné zázraky

Ako býva pri tejto rozsiahlej podvodnej sieti zvykom, láka zákazníka na zázraky, zistenia obyčajných ľudí a overených ľudí. V skutočnosti nikto z nich neexistuje. na reklame je prípravok proti popraskaným pätám a hneĎ na rovnakej reklame je dole napísané, že prípravok je proti plesní nôh. O popraskanej päte sa nedozviete už nič.

    • podvodné stránky nesú logo s nápisom DOMÁCA LEKÁRNIČKA a tvária sa ako blog. V skutočnosti je to podvodný web napísaný len ako šablóna, ktorú podvodníci len preložia a vydávajú znova a znova. Všetko vedie na nákup prípravku.
    • Na stránke je uvedená ako hlavná osoba, ktorá sa vám prihovára, obyčajná žena menom Zuzana z Trenčína – v skutočnosti by nikdy obyčajná žena nevypustila zo seba toľko drístov so snahou vyzerať ako profesionálny odborník. V skutočnosti je fotografia žena s menom Ginette Beaulac, grafická dizajnérka uvedená na stránke:   http://wow-world-of-women.com/b-ambassadors/ – podvodníci ukradli identitu a zneužili grafičku zo zahraničia, aby vytvorili viacerým stránkam vymyslenú osobu z ľudu.

Zuzana onycoslve

  • rovnaký šmejd klame ľudí v Holandsku. Rovnaké ksichty, rovnaké prašivé podvodné drísty, všetko navlas rovnaké, len vymenené mená pri fotografiách. Z Anny je Hilge, z Jána je Hans. Rovnaké svinstvo a rovnaký podvod, len v holandštine je na adrese: http://www.thewowfeet.com/NL_Health_Service_2A/index.php
  • Odporúčame nedôverovať týmto stránkam a ani podobným stránkam.
  • Opakovane nám píšete k rôznym podvodným prípravkom, že po ich kúpení píšete na stránky do komentárov. Tieto stránky ale nemajú skutočné komentáre. Komentáre na webe sú fingované, umelé, nejde o komentáre, ale umelo nasadené textové časti na webe. Nejde osystém, ktorý by komentáre pridával. Ľudia na fotografiách pri menách sú podvod. Vy sami predsa pri pokuse pridať komentár nepridávate nikde svoju fotografiu.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

  1. Ahojte
    Je to tak, stejná žena, jako Zuzana z Trenčína na SK je na CZ uvedena Zuzana z Tábora 🙂

Komentáre sú ukončené